Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2019/20): 1. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Artur Bubel (Demons)27,18
2. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)24,15
3. Maciej Soehrich (Budsar)24,10
4. Michał Moralewicz (Budsar)23,08
5. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)22,09
6. Wojciech Kampa (Demons)21,92
7. Łukasz Adamczyk (Demons)21,50
8. Maciej Kozieł (Romus)21,25
9. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)21,00
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)20,45

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)23,92
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,00
3. Maciej Kozieł (Romus)22,50
4. Krzysztof Krajewski (Budsar)20,50
5. Marek Palej (Green Peas)20,00
6. Artur Bubel (Demons)19,82
7. Maciej Soehrich (Budsar)19,20
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)18,36
9. Marcin Hiltawski (Green Peas)17,92
10. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)17,75

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Pokorski1. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)11,00
2. Grzegorz Zawierucha (Demons)10,50
3. Adam Marchacz (Drim Tim)10,45
4. Artur Bubel (Demons)10,00
5. Tomasz Kaptacz (Atomic)10,00
6. Maciej Soehrich (Budsar)9,80
7. Michał Winkler (Jaworzno)9,69
8. Adam Spychała (Green Peas)9,42
9. Michał Moralewicz (Budsar)9,17
10. Michał Dziadosz (Longman)9,11

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Moralewicz (Budsar)10,42
2. Karol Chamera (Green Peas)6,75
3. Daniel Kubista (Drim Tim)6,43
4. Łukasz Adamczyk (Demons)6,00
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)6,00
6. Marcin Bartecki (Green Peas)5,77
7. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)5,70
8. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,55
9. Bartosz Stawowski (Drim Tim)5,50
10. Jakub Hirsz (Drim Tim)5,25

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sgodzaj1. Robert Sgodzaj (Romus)2,60
2. Maciej Walerowicz (Atomic)2,60
3. Łukasz Adamczyk (Demons)2,50
4. Paweł Rainhold (Rybnik Team)2,50
5. Marcin Bartecki (Green Peas)2,46
6. Krzysztof Michalak (Dobermany)2,40
7. Piotr Pazdan (Longman)2,40
8. Karol Chamera (Green Peas)2,33
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,30
10. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)2,22

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Demons)1,77
2. Krzysztof Krajewski (Budsar)1,50
3. Jarosław Urych (Longman)1,50
4. Paweł Juraszek (Budsar)1,13
5. Maciej Soehrich (Budsar)1,10
6. Grzegorz Zawierucha (Demons)1,00
7. Adam Spychała (Green Peas)0,83
8. Adam Anduła (Green Peas)0,80
9. Marcin Palicki (Green Peas)0,67
10. Jakub Warchoł (Jaworzno)0,67

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Moralewicz (Budsar)4,92
2. Maciej Kozieł (Romus)4,25
3. Bassey Usendiah (Dobermany)4,13
4. Paweł Rainhold (Rybnik Team)4,00
5. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,00
6. Adam Pierchała (Rybnik Team)3,82
7. Marcin Bartecki (Green Peas)3,31
8. Łukasz Adamczyk (Demons)3,00
9. Mariusz Soja (Atomic)3,00
10. Kamil Krajewski (Dobermany)2,91

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kosmowski1. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)68,8%
2. Wojciech Kampa (Demons)57,9%
3. Artur Bubel (Demons)56,6%
4. Kamil Krajewski (Dobermany)55,4%
5. Kamil Nowak (Drim Tim)54,6%
6. Paweł Juraszek (Budsar)54,4%
7. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)54,1%
8. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)54,0%
9. Adam Anduła (Green Peas)54,0%
10. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)53,9%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Łokociejewski1. Arkadiusz Łokociejewski (Wściekłe Psy)50,8%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)46,7%
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)45,6%
4. Marcin Hiltawski (Green Peas)41,8%
5. Mateusz Zarychta (Wściekłe Psy)38,6%
6. Marcin Reszkiewicz (Budsar)36,8%
7. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)36,0%
8. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)34,4%
9. Karol Chamera (Green Peas)34,0%
10. Grzegorz Kurek (Atomic)32,1%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Breguła1. Sebastian Breguła (Romus)83,0%
2. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)79,7%
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)76,1%
4. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)73,2%
5. Robert Białkowski (Dobermany)64,0%
6. Adam Borowiak (Wściekłe Psy)62,5%
7. Robert Sgodzaj (Romus)56,1%
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)54,9%
9. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)54,4%
10. Michał Moralewicz (Budsar)53,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Michał Moralewicz (Budsar)4,00
2. Michał Kocy (Dobermany)3,00
3. Adam Borowiak (Wściekłe Psy)2,00
4. Maciej Gąciarz (Atomic)2,00
5. Sebastian Kałuża (Wściekłe Psy)2,00
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,00
7. Andrzej Sass (Atomic)2,00
8. Sebastian Breguła (Romus)1,00
9. Michał Broda (Longman)1,00
10. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)1,00
11. Mateusz Jagieła (Romus)1,00
12. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
13. Konrad Kobylewski (Wściekłe Psy)1,00
14. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)1,00
15. Szymon Kurdziel (Longman)1,00
16. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,00
17. Kamil Malicki (Dobermany)1,00
18. Mateusz Mazurkiewicz (Gwiezdno Flota)1,00
19. Jakub Musiał (Dobermany)1,00
20. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
21. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,00
22. Maciej Preidl (Longman)1,00
23. Michał Prokurat (Jaworzno)1,00
24. Damian Pruksa (Dobermany)1,00
25. Paweł Rainhold (Rybnik Team)1,00
26. Marcin Reszkiewicz (Budsar)1,00
27. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00
28. Adam Skowron (Dobermany)1,00
29. Adam Spychała (Green Peas)1,00
30. Bartosz Wilczyński (Gwiezdno Flota)1,00
31. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Piaśniki41:78Hicawięcej»
(19-01-2020 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus54:65Atomicwięcej»
(19-01-2020 19:00)
Gwiezdno Flota66:75Budsarwięcej»
(19-01-2020 17:30)
Rybnik Team73:120Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Drim Tim113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
Kolejka 13
Wściekłe Psy20:0Gwiezdno Flotawięcej»
(12-01-2020 17:30)
Green Peas70:59Dobermanywięcej»
(12-01-2020 16:00)
Budsar65:76Rybnik Teamwięcej»
(12-01-2020 14:30)
Atomic60:91Drim Timwięcej»
(12-01-2020 13:00)
Demons78:36Jaworznowięcej»
(12-01-2020 11:40)