Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2019/20): 1. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Maciej Soehrich (Budsar)27,47
2. Artur Bubel (Demons)26,18
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,12
4. Grzegorz Podulka (Budsar)23,50
5. Michał Moralewicz (Budsar)23,20
6. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)22,75
7. Wojciech Kampa (Demons)22,47
8. Łukasz Adamczyk (Demons)21,00
9. Maciej Kozieł (Romus)20,88
10. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)20,60

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)27,00
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,71
3. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)22,44
4. Maciej Soehrich (Budsar)20,60
5. Krzysztof Krajewski (Budsar)20,50
6. Maciej Kozieł (Romus)19,38
7. Artur Bubel (Demons)19,06
8. Tomasz Szymura (Rybnik Team)18,06
9. Marcin Hiltawski (Green Peas)17,76
10. Wojciech Kampa (Demons)17,74

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Zawierucha (Demons)11,50
2. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)11,00
3. Maciej Soehrich (Budsar)11,00
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)10,45
5. Adam Marchacz (Drim Tim)10,44
6. Artur Bubel (Demons)10,24
7. Michał Winkler (Jaworzno)10,07
8. Robert Białkowski (Dobermany)9,07
9. Jarosław Urych (Longman)8,83
10. Wojciech Kampa (Demons)8,68

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Moralewicz (Budsar)9,73
2. Karol Chamera (Green Peas)6,71
3. Łukasz Adamczyk (Demons)6,00
4. Marcin Bartecki (Green Peas)6,00
5. Bartosz Stawowski (Drim Tim)6,00
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,95
7. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)5,81
8. Daniel Kubista (Drim Tim)5,70
9. Maciej Kozieł (Romus)5,50
10. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)5,44

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)5,50
2. Piotr Pazdan (Longman)3,13
3. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,81
4. Karol Chamera (Green Peas)2,65
5. Paweł Rainhold (Rybnik Team)2,50
6. Marcin Bartecki (Green Peas)2,44
7. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)2,36
8. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,33
9. Krzysztof Michalak (Dobermany)2,33
10. Robert Sgodzaj (Romus)2,33

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Demons)1,89
2. Krzysztof Krajewski (Budsar)1,50
3. Jarosław Urych (Longman)1,42
4. Maciej Soehrich (Budsar)1,20
5. Grzegorz Zawierucha (Demons)1,10
6. Paweł Juraszek (Budsar)1,00
7. Marcin Palicki (Green Peas)0,94
8. Michał Dziadosz (Longman)0,93
9. Przemysław Bednarz (Green Peas)0,75
10. Adam Anduła (Green Peas)0,67

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Michał Moralewicz (Budsar)4,67
2. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,20
3. Paweł Rainhold (Rybnik Team)4,00
4. Adam Pierchała (Rybnik Team)3,50
5. Bassey Usendiah (Dobermany)3,36
6. Marcin Bartecki (Green Peas)3,28
7. Łukasz Adamczyk (Demons)3,17
8. Robert Białkowski (Dobermany)3,00
9. Jakub Musiał (Dobermany)3,00
10. Mariusz Soja (Atomic)3,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Marchacz1. Adam Marchacz (Drim Tim)67,9%
2. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)66,4%
3. Wojciech Kampa (Demons)61,3%
4. Łukasz Adamczyk (Demons)57,1%
5. Marcin Tartas (Budsar)56,3%
6. Adam Anduła (Green Peas)55,8%
7. Maciej Soehrich (Budsar)55,5%
8. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)55,4%
9. Kamil Krajewski (Dobermany)55,4%
10. Artur Bubel (Demons)55,1%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Łokociejewski1. Arkadiusz Łokociejewski (Wściekłe Psy)51,3%
2. Tomasz Szymura (Rybnik Team)47,1%
3. Jakub Hirsz (Drim Tim)45,8%
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)45,8%
5. Tomasz Oczadły (Romus)45,8%
6. Artur Bubel (Demons)43,4%
7. Marcin Hiltawski (Green Peas)42,1%
8. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)40,9%
9. Mateusz Zarychta (Wściekłe Psy)40,2%
10. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Breguła1. Sebastian Breguła (Romus)81,1%
2. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)79,0%
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)78,0%
4. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)71,4%
5. Kamil Malicki (Dobermany)69,2%
6. Maciej Soehrich (Budsar)66,0%
7. Robert Białkowski (Dobermany)65,9%
8. Jakub Chorążak (Budsar)61,9%
9. Adam Borowiak (Wściekłe Psy)61,5%
10. Michał Moralewicz (Budsar)60,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Michał Moralewicz (Budsar)5,00
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
3. Maciej Gąciarz (Atomic)3,00
4. Michał Kocy (Dobermany)3,00
5. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)3,00
6. Damian Pruksa (Dobermany)3,00
7. Daniel Sergiel (Jaworzno)3,00
8. Robert Białkowski (Dobermany)2,00
9. Adam Borowiak (Wściekłe Psy)2,00
10. Sebastian Breguła (Romus)2,00
11. Michał Broda (Longman)2,00
12. Sebastian Kałuża (Wściekłe Psy)2,00
13. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
14. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,00
15. Maciej Preidl (Longman)2,00
16. Michał Prokurat (Jaworzno)2,00
17. Andrzej Sass (Atomic)2,00
18. Filip Zemrzycki (Wściekłe Psy)2,00
19. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
20. Karol Chamera (Green Peas)1,00
21. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)1,00
22. Mateusz Jagieła (Romus)1,00
23. Paweł Jaszczurowski (Wściekłe Psy)1,00
24. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
25. Konrad Kobylewski (Wściekłe Psy)1,00
26. Szymon Kurdziel (Longman)1,00
27. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
28. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,00
29. Kamil Malicki (Dobermany)1,00
30. Mateusz Mazurkiewicz (Gwiezdno Flota)1,00
31. Jakub Musiał (Dobermany)1,00
32. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
33. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,00
34. Piotr Pakuła (Jaworzno)1,00
35. Piotr Pazdan (Longman)1,00
36. Przemysław Pazoła (Jaworzno)1,00
37. Paweł Rainhold (Rybnik Team)1,00
38. Marcin Reszkiewicz (Budsar)1,00
39. Robert Sgodzaj (Romus)1,00
40. Adam Skowron (Dobermany)1,00
41. Adam Spychała (Green Peas)1,00
42. Radosław Szmal (Atomic)1,00
43. Jakub Warchoł (Jaworzno)1,00
44. Bartosz Wilczyński (Gwiezdno Flota)1,00
45. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)