Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2019/20) - 1. Liga

Kolejka 1 (2019-09-22)

W¶ciekłe Psy-:-Rybnik Teamwięcej»
(22-09-2019 11:40)
Green Peas-:-Jaworzno Squadwięcej»
(22-09-2019 13:00)
Basketball Demons-:-Longman Boyswięcej»
(22-09-2019 14:30)
Atomic Sosnowiec-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(22-09-2019 16:00)
Budsar Zabrze-:-Dobermanywięcej»
(22-09-2019 17:30)
Drim Tim -:-Romus Katowicewięcej»
(22-09-2019 19:00)

Kolejka 2 (2019-09-29)

Gwiezdno Flota-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(29-09-2019 11:40)
Romus Katowice-:-Longman Boyswięcej»
(29-09-2019 13:00)
Dobermany-:-Green Peaswięcej»
(29-09-2019 14:30)
Drim Tim -:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(29-09-2019 16:00)
Jaworzno Squad-:-Basketball Demonswięcej»
(29-09-2019 17:30)
Rybnik Team-:-Budsar Zabrzewięcej»
(29-09-2019 19:00)

Kolejka 3 (2019-10-06)

Atomic Sosnowiec-:-Romus Katowicewięcej»
(06-10-2019 11:40)
Longman Boys-:-Jaworzno Squadwięcej»
(06-10-2019 13:00)
Basketball Demons-:-Dobermanywięcej»
(06-10-2019 14:30)
Budsar Zabrze-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(06-10-2019 16:00)
Green Peas-:-Rybnik Teamwięcej»
(06-10-2019 17:30)
W¶ciekłe Psy-:-Drim Tim więcej»
(06-10-2019 19:00)

Kolejka 4 (2019-10-13)

Dobermany-:-Longman Boyswięcej»
(13-10-2019 11:40)
Romus Katowice-:-Jaworzno Squadwięcej»
(13-10-2019 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(13-10-2019 14:30)
Gwiezdno Flota-:-Green Peaswięcej»
(13-10-2019 16:00)
Drim Tim -:-Budsar Zabrzewięcej»
(13-10-2019 17:30)
Rybnik Team-:-Basketball Demonswięcej»
(13-10-2019 19:00)

Kolejka 5 (2019-10-20)

Budsar Zabrze-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(20-10-2019 11:40)
Green Peas-:-Drim Tim więcej»
(20-10-2019 13:00)
W¶ciekłe Psy-:-Romus Katowicewięcej»
(20-10-2019 14:30)
Longman Boys-:-Rybnik Teamwięcej»
(20-10-2019 16:00)
Jaworzno Squad-:-Dobermanywięcej»
(20-10-2019 17:30)
Basketball Demons-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(20-10-2019 19:00)

Kolejka 6 (2019-10-27)

Rybnik Team-:-Jaworzno Squadwięcej»
(27-10-2019 11:40)
Gwiezdno Flota-:-Longman Boyswięcej»
(27-10-2019 13:00)
Romus Katowice-:-Dobermanywięcej»
(27-10-2019 14:30)
Atomic Sosnowiec-:-Green Peaswięcej»
(27-10-2019 16:00)
W¶ciekłe Psy-:-Budsar Zabrzewięcej»
(27-10-2019 17:30)
Drim Tim -:-Basketball Demonswięcej»
(27-10-2019 19:00)

Kolejka 7 (2019-11-10)

Longman Boys-:-Drim Tim więcej»
(10-11-2019 11:40)
Budsar Zabrze-:-Romus Katowicewięcej»
(10-11-2019 13:00)
Basketball Demons-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-11-2019 14:30)
Green Peas-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(10-11-2019 16:00)
Jaworzno Squad-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(10-11-2019 17:30)
Dobermany-:-Rybnik Teamwięcej»
(10-11-2019 19:00)

Kolejka 8 (2019-11-17)

Atomic Sosnowiec-:-Longman Boyswięcej»
(17-11-2019 11:40)
Romus Katowice-:-Rybnik Teamwięcej»
(17-11-2019 13:00)
Drim Tim -:-Jaworzno Squadwięcej»
(17-11-2019 14:30)
Gwiezdno Flota-:-Dobermanywięcej»
(17-11-2019 16:00)
W¶ciekłe Psy-:-Basketball Demonswięcej»
(17-11-2019 17:30)
Budsar Zabrze-:-Green Peaswięcej»
(17-11-2019 19:00)

Kolejka 9 (2019-11-24)

Green Peas-:-Romus Katowicewięcej»
(24-11-2019 11:40)
Jaworzno Squad-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(24-11-2019 13:00)
Longman Boys-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(24-11-2019 14:30)
Rybnik Team-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(24-11-2019 16:00)
Basketball Demons-:-Budsar Zabrzewięcej»
(24-11-2019 17:30)
Dobermany-:-Drim Tim więcej»
(24-11-2019 19:00)

Kolejka 10 (2019-12-08)

Romus Katowice-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(08-12-2019 11:40)
W¶ciekłe Psy-:-Jaworzno Squadwięcej»
(08-12-2019 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-Dobermanywięcej»
(08-12-2019 14:30)
Budsar Zabrze-:-Longman Boyswięcej»
(08-12-2019 16:00)
Drim Tim -:-Rybnik Teamwięcej»
(08-12-2019 17:30)
Green Peas-:-Basketball Demonswięcej»
(08-12-2019 19:00)

Kolejka 11 (2019-12-15)

Jaworzno Squad-:-Budsar Zabrzewięcej»
(15-12-2019 11:40)
Dobermany-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(15-12-2019 13:00)
Rybnik Team-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(15-12-2019 14:30)
Longman Boys-:-Green Peaswięcej»
(15-12-2019 16:00)
Basketball Demons-:-Romus Katowicewięcej»
(15-12-2019 17:30)
Gwiezdno Flota-:-Drim Tim więcej»
(15-12-2019 19:00)

Kolejka 12 (2019-12-22)

Romus Katowice-:-Drim Tim więcej»
(22-12-2019 11:40)
Gwiezdno Flota-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(22-12-2019 13:00)
Dobermany-:-Budsar Zabrzewięcej»
(22-12-2019 14:30)
Rybnik Team-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(22-12-2019 16:00)
Longman Boys-:-Basketball Demonswięcej»
(22-12-2019 17:30)
Jaworzno Squad-:-Green Peaswięcej»
(22-12-2019 19:00)

Kolejka 13 (2020-01-12)

Basketball Demons-:-Jaworzno Squadwięcej»
(12-01-2020 11:40)
Atomic Sosnowiec-:-Drim Tim więcej»
(12-01-2020 13:00)
Budsar Zabrze-:-Rybnik Teamwięcej»
(12-01-2020 14:30)
Green Peas-:-Dobermanywięcej»
(12-01-2020 16:00)
W¶ciekłe Psy-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(12-01-2020 17:30)
Longman Boys-:-Romus Katowicewięcej»
(01-03-2020 17:00)

Kolejka 14 (2020-01-19)

Dobermany-:-Basketball Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
Jaworzno Squad-:-Longman Boyswięcej»
(19-01-2020 13:00)
Drim Tim -:-W¶ciekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Rybnik Team-:-Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Gwiezdno Flota-:-Budsar Zabrzewięcej»
(19-01-2020 17:30)
Romus Katowice-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(19-01-2020 19:00)

Kolejka 15 (2020-01-26)

Longman Boys-:-Dobermanywięcej»
(26-01-2020 11:40)
W¶ciekłe Psy-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(26-01-2020 13:00)
Basketball Demons-:-Rybnik Teamwięcej»
(26-01-2020 14:30)
Jaworzno Squad-:-Romus Katowicewięcej»
(26-01-2020 16:00)
Green Peas-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(26-01-2020 17:30)
Budsar Zabrze-:-Drim Tim więcej»
(26-01-2020 19:00)

Kolejka 16 (2020-02-02)

Rybnik Team-:-Longman Boyswięcej»
(02-02-2020 11:40)
Atomic Sosnowiec-:-Budsar Zabrzewięcej»
(02-02-2020 13:00)
Romus Katowice-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(02-02-2020 14:30)
Dobermany-:-Jaworzno Squadwięcej»
(02-02-2020 16:00)
Gwiezdno Flota-:-Basketball Demonswięcej»
(02-02-2020 17:30)
Drim Tim -:-Green Peaswięcej»
(02-02-2020 19:00)

Kolejka 17 (2020-02-09)

Jaworzno Squad-:-Rybnik Teamwięcej»
(09-02-2020 11:40)
Green Peas-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(09-02-2020 13:00)
Dobermany-:-Romus Katowicewięcej»
(09-02-2020 14:30)
Basketball Demons-:-Drim Tim więcej»
(09-02-2020 16:00)
Longman Boys-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(09-02-2020 17:30)
Budsar Zabrze-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(09-02-2020 19:00)

Kolejka 18 (2020-02-16)

Drim Tim -:-Longman Boyswięcej»
(16-02-2020 11:40)
Romus Katowice-:-Budsar Zabrzewięcej»
(16-02-2020 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-Basketball Demonswięcej»
(16-02-2020 14:30)
Rybnik Team-:-Dobermanywięcej»
(16-02-2020 16:00)
W¶ciekłe Psy-:-Green Peaswięcej»
(16-02-2020 17:30)
Gwiezdno Flota-:-Jaworzno Squadwięcej»
(16-02-2020 19:00)

Kolejka 19 (2020-02-23)

Basketball Demons-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
Jaworzno Squad-:-Drim Tim więcej»
(23-02-2020 13:00)
Rybnik Team-:-Romus Katowicewięcej»
(23-02-2020 14:30)
Longman Boys-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Dobermany-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Green Peas-:-Budsar Zabrzewięcej»
(23-02-2020 19:00)

Kolejka 20 (2020-03-08)

Atomic Sosnowiec-:-Jaworzno Squadwięcej»
(08-03-2020 11:40)
Romus Katowice-:-Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
W¶ciekłe Psy-:-Longman Boyswięcej»
(08-03-2020 14:30)
Drim Tim -:-Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Gwiezdno Flota-:-Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Budsar Zabrze-:-Basketball Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)

Kolejka 21 (0000-00-00)

Rybnik Team-:-Drim Tim więcej»
(30-11--0001 11:40)
Dobermany-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(30-11--0001 13:00)
Longman Boys-:-Budsar Zabrzewięcej»
(30-11--0001 14:30)
Jaworzno Squad-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(30-11--0001 16:00)
Gwiezdno Flota-:-Romus Katowicewięcej»
(30-11--0001 17:30)
Basketball Demons-:-Green Peaswięcej»
(30-11--0001 19:00)

Kolejka 22 (0000-00-00)

W¶ciekłe Psy-:-Dobermanywięcej»
(30-11--0001 10:20)
Atomic Sosnowiec-:-Rybnik Teamwięcej»
(30-11--0001 11:40)
Green Peas-:-Longman Boyswięcej»
(30-11--0001 13:00)
Budsar Zabrze-:-Jaworzno Squadwięcej»
(30-11--0001 14:30)
Romus Katowice-:-Basketball Demonswięcej»
(30-11--0001 16:00)
Drim Tim -:-Gwiezdno Flotawięcej»
(30-11--0001 17:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
W¶ciekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Ki¶ć67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Pia¶nikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)