Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19)

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)29,14
2. Jan Kupczyk (Killa Bees)25,13
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,54
4. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)22,80
5. Wojciech Trałka (Zryw)21,37
6. Grzegorz Podulka (Budsar)21,10
7. Kamil Nowak (Drim Tim)21,06
8. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)21,00
9. Tomasz Gembus (Be Perfect)20,15
10. Artur Bubel (Demons)19,95

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)24,00
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)22,69
3. Marcin Weselak (Budsar)21,10
4. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)20,53
5. Adam Szabatowski (Piaśniki)20,33
6. Wojciech Trałka (Zryw)20,00
7. Michał Broda (Longman)19,60
8. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)19,33
9. Damian Szastak (Wataha)18,89
10. Adam Anduła (Green Peas)18,82

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Boczoń1. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )5,00
2. Sebastian Swoboda (Olimpia)3,38
3. Przemysław Borysławski (Wielka Kiść )2,82
4. Wojciech Szastok (Olimpia)2,50
5. Mateusz Wicherek (Wielka Kiść )2,29
6. Michał Smółka (Olimpia)2,22
7. Robert Wieczorek (Olimpia)2,22
8. Daniel Korba (Wielka Kiść )2,21
9. Rafał Janik (Wielka Kiść )2,13
10. Kamil Chmielorz (Olimpia)1,94

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)16,38
2. Marcin Weselak (Budsar)13,33
3. Michał Smółka (Olimpia)13,06
4. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)12,47
5. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)11,00
6. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )10,38
7. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)10,30
8. Tomasz Gembus (Be Perfect)10,30
9. Marek Brzeziński (Wataha)9,75
10. Michał Jurkiewicz (Zryw)9,70

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,84
2. Michał Moralewicz (Budsar)6,00
3. Łukasz Adamczyk (Demons)5,40
4. Karol Chamera (Green Peas)5,36
5. Bartosz Stawowski (Drim Tim)5,26
6. Paweł Doniec (Longman)5,00
7. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,89
8. Robert Wieczorek (Olimpia)4,78
9. Maciej Kozieł (Romus)4,75
10. Piotr Pakuła (Jaworzno)4,75

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Maciej Walerowicz (Killa Bees)3,75
2. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)3,00
3. Daniel Sergiel (Jaworzno)2,94
4. Jarosław Olesiński (Płomień)2,80
5. Karol Chamera (Green Peas)2,73
6. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,57
7. Jarosław Koźmiński (Longman)2,56
8. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)2,44
9. Damian Posłuszny (Energiczni)2,30
10. Łukasz Skrzyński (ZGP)2,29

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Demons)2,27
2. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )2,00
3. Daniel Korba (Wielka Kiść )1,50
4. Michał Smółka (Olimpia)1,44
5. Jarosław Urych (Longman)1,44
6. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,25
7. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,10
8. Tomasz Cichoń (ZGP)1,00
9. Sebastian Kołodziej (Atomic)1,00
10. Grzegorz Zawierucha (Demons)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Artur Czempik (ZGP)5,18
2. Filip Sajda (Se Gramy)4,33
3. Maciej Kozieł (Romus)4,00
4. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)3,91
5. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)3,88
6. Kamil Krajewski (Dobermany)3,86
7. Mateusz Jagieła (Romus)3,73
8. Jakub Musiał (Dobermany)3,73
9. Robert Wieczorek (Olimpia)3,72
10. Szymon Stolarski (Energiczni)3,70

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)61,5%
2. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)61,1%
3. Marcin Weselak (Budsar)61,0%
4. Marek Brzeziński (Wataha)58,8%
5. Radosław Żelazny (Killa Bees)58,7%
6. Karol Lubrych (Dobermany)58,0%
7. Adam Anduła (Green Peas)57,5%
8. Marcin Tartas (Budsar)56,7%
9. Maciej Soehrich (Budsar)55,6%
10. Adam Marchacz (Drim Tim)55,4%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)49,6%
2. Mateusz Zarychta (Be Perfect)42,7%
3. Karol Chamera (Green Peas)41,3%
4. Adrian Wilk (Demons)39,1%
5. Artur Bubel (Demons)38,9%
6. Grzegorz Kurek (Atomic)38,8%
7. Sebastian Binias (Zryw)38,6%
8. Łukasz Adamczyk (Demons)38,2%
9. Sebastian Kusiak (Se Gramy)37,8%
10. Michał Broda (Longman)37,0%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)85,5%
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)84,8%
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)82,8%
4. Adrian Wilk (Demons)82,5%
5. Grzegorz Kurek (Atomic)80,4%
6. Wojciech Trałka (Zryw)79,1%
7. Tomasz Gembus (Be Perfect)78,4%
8. Arkadiusz Łokociejewski (Be Perfect)78,1%
9. Marek Palej (Green Peas)77,6%
10. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)76,6%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Gajdzik1. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)5,00
2. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,00
3. Adam Borowiak (Be Perfect)3,00
4. Łukasz Dudek (Demons)3,00
5. Tomasz Kaptacz (Atomic)3,00
6. Michał Kocy (Dobermany)3,00
7. Grzegorz Kurek (Atomic)3,00
8. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)3,00
9. Paweł Nowrotek (Hica)3,00
10. Przemysław Świerkowicz (Budsar)3,00
11. Marcin Bartecki (Green Peas)2,00
12. Artur Bubel (Demons)2,00
13. Maciej Gąciarz (Atomic)2,00
14. Dawid Gruca (Dobermany)2,00
15. Kamil Kopeć (Gwiazdy Podwórka)2,00
16. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)2,00
17. Michał Moralewicz (Budsar)2,00
18. Rafał Nowak (Zryw)2,00
19. Damian Pruksa (Dobermany)2,00
20. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
21. Mariusz Salamaga (Zryw)2,00
22. Andrzej Sass (Atomic)2,00
23. Damian Szastak (Wataha)2,00
24. Tomasz Zając (Romus)2,00
25. Marek Białas (Hica)1,00
26. Karol Chamera (Green Peas)1,00
27. Artur Doktorczyk (Atomic)1,00
28. Mariusz Dudek (ZGP)1,00
29. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
30. Krystian Gierczakowski (Energiczni)1,00
31. Michał Goj (Drim Tim)1,00
32. Łukasz Hanak (Zryw)1,00
33. Mateusz Jagieła (Romus)1,00
34. Adam Komandzik (Sor-Drew)1,00
35. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
36. Maciej Kozieł (Romus)1,00
37. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
38. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)1,00
39. Piotr Kugiejko (Killa Bees)1,00
40. Szymon Kurdziel (Longman)1,00
41. Rafał Kurianowicz (Hica)1,00
42. Arkadiusz Łokociejewski (Be Perfect)1,00
43. Łukasz Miller (Sor-Drew)1,00
44. Jakub Musiał (Dobermany)1,00
45. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
46. Damian Nowak (Demons)1,00
47. Marcin Palicki (Green Peas)1,00
48. Marian Piątek (Sor-Drew)1,00
49. Wojciech Pietras (Płomień)1,00
50. Grzegorz Podulka (Budsar)1,00
51. Jerzy Pogoda (ZGP)1,00
52. Tomasz Sawicki (Se Gramy)1,00
53. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00
54. Maciej Soehrich (Budsar)1,00
55. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)1,00
56. Piotr Staniszewski (Piaśniki)1,00
57. Piotr Suchan (Dobermany)1,00
58. Radosław Szmal (Atomic)1,00
59. Łukasz Urbaś (Jaworzno)1,00
60. Grzegorz Walicki (Budsar)1,00
61. Jakub Warchoł (Jaworzno)1,00
62. Marcin Weselak (Budsar)1,00
63. Maciej Więcek (Killa Bees)1,00
64. Michał Winkler (Jaworzno)1,00
65. Krzysztof Ziaja (ZGP)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)