Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19)

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)28,44
2. Jan Kupczyk (Killa Bees)25,13
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)24,67
4. Wojciech Trałka (Zryw)22,50
5. Tomasz Gembus (Be Perfect)22,00
6. Paweł Nowrotek (Hica)21,50
7. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)21,22
8. Karol Chamera (Green Peas)21,00
9. Łukasz Adamczyk (Demons)19,67
10. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)21,25
2. Marcin Weselak (Budsar)20,89
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)20,56
4. Damian Szastak (Wataha)20,00
5. Paweł Nowrotek (Hica)19,13
6. Adam Szabatowski (Piaśniki)19,11
7. Jan Kupczyk (Killa Bees)18,63
8. Michał Matysiak (Jaworzno)18,50
9. Kamil Chmielorz (Olimpia)17,33
10. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)17,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Szastok1. Wojciech Szastok (Olimpia)5,83
2. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )5,71
3. Daniel Korba (Wielka Kiść )5,17
4. Robert Wieczorek (Olimpia)5,00
5. Michał Smółka (Olimpia)4,44
6. Przemysław Borysławski (Wielka Kiść )4,43
7. Rafał Janik (Wielka Kiść )4,25
8. Łukasz Penar (Wielka Kiść )4,00
9. Mateusz Wicherek (Wielka Kiść )4,00
10. Sebastian Swoboda (Olimpia)3,86

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)16,38
2. Marcin Weselak (Budsar)13,44
3. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)13,11
4. Michał Smółka (Olimpia)13,00
5. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)12,67
6. Tomasz Gembus (Be Perfect)11,63
7. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)10,90
8. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)10,50
9. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)10,25
10. Bartłomiej Światowski (ZGP)10,14

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,60
2. Michał Moralewicz (Budsar)6,50
3. Bartosz Stawowski (Drim Tim)5,88
4. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)5,56
5. Łukasz Adamczyk (Demons)5,50
6. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)5,25
7. Artur Czempik (ZGP)5,11
8. Karol Chamera (Green Peas)5,10
9. Paweł Zielony (Be Perfect)4,89
10. Robert Wieczorek (Olimpia)4,88

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jarosław Koźmiński (Longman)5,00
2. Maciej Walerowicz (Killa Bees)3,67
3. Daniel Sergiel (Jaworzno)3,30
4. Szymon Kampa (Romus)3,14
5. Marcin Bartecki (Green Peas)3,00
6. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)3,00
7. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,83
8. Karol Chamera (Green Peas)2,60
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,57
10. Bartłomiej Światowski (ZGP)2,57

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Demons)2,09
2. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )1,75
3. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,56
4. Daniel Korba (Wielka Kiść )1,50
5. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,25
6. Paweł Nowrotek (Hica)1,13
7. Marcin Palicki (Green Peas)1,13
8. Michał Smółka (Olimpia)1,11
9. Adam Anduła (Green Peas)1,00
10. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Artur Czempik (ZGP)5,67
2. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)4,40
3. Robert Sgodzaj (Romus)4,38
4. Filip Sajda (Se Gramy)4,33
5. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)4,25
6. Jakub Musiał (Dobermany)4,00
7. Szymon Kampa (Romus)3,71
8. Szymon Stolarski (Energiczni)3,60
9. Karol Chamera (Green Peas)3,50
10. Jan Kupczyk (Killa Bees)3,50

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)63,1%
2. Marcin Weselak (Budsar)62,1%
3. Marek Brzeziński (Wataha)60,8%
4. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)59,3%
5. Jakub Nowrotek (Drim Tim)58,9%
6. Kamil Nowak (Drim Tim)56,8%
7. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )53,7%
8. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)53,4%
9. Adam Anduła (Green Peas)51,5%
10. Karol Chamera (Green Peas)51,4%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)45,5%
2. Damian Szastak (Wataha)44,8%
3. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)44,1%
4. Grzegorz Kurek (Atomic)40,0%
5. Tomasz Szymura (Rybnik Team)37,7%
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)37,6%
7. Wojciech Pietras (Płomień)36,8%
8. Kamil Chmielorz (Olimpia)36,2%
9. Michał Goj (Drim Tim)35,4%
10. Robert Sgodzaj (Romus)34,9%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)82,4%
2. Adam Szabatowski (Piaśniki)75,6%
3. Jakub Warchoł (Jaworzno)70,7%
4. Wojciech Kampa (Demons)69,1%
5. Tomasz Kaptacz (Atomic)67,4%
6. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)66,7%
7. Marcin Weselak (Budsar)65,4%
8. Paweł Nowrotek (Hica)60,7%
9. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)58,3%
10. Michał Winkler (Jaworzno)56,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Woźniok1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,00
2. Marcin Bartecki (Green Peas)2,00
3. Adam Borowiak (Be Perfect)2,00
4. Artur Bubel (Demons)2,00
5. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)2,00
6. Maciej Gąciarz (Atomic)2,00
7. Tomasz Kaptacz (Atomic)2,00
8. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)2,00
9. Rafał Nowak (Zryw)2,00
10. Paweł Nowrotek (Hica)2,00
11. Damian Pruksa (Dobermany)2,00
12. Karol Chamera (Green Peas)1,00
13. Artur Doktorczyk (Atomic)1,00
14. Michał Goj (Drim Tim)1,00
15. Dawid Gruca (Dobermany)1,00
16. Łukasz Hanak (Zryw)1,00
17. Michał Kocy (Dobermany)1,00
18. Adam Komandzik (Sor-Drew)1,00
19. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
20. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
21. Łukasz Miller (Sor-Drew)1,00
22. Michał Moralewicz (Budsar)1,00
23. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)1,00
24. Damian Nowak (Demons)1,00
25. Piotr Pazdan (Longman)1,00
26. Marian Piątek (Sor-Drew)1,00
27. Andrzej Sass (Atomic)1,00
28. Tomasz Sawicki (Se Gramy)1,00
29. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00
30. Maciej Soehrich (Budsar)1,00
31. Piotr Suchan (Dobermany)1,00
32. Damian Szastak (Wataha)1,00
33. Radosław Szmal (Atomic)1,00
34. Przemysław Świerkowicz (Budsar)1,00
35. Łukasz Urbaś (Jaworzno)1,00
36. Mirosław Usarek (Sor-Drew)1,00
37. Jakub Warchoł (Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 11
2. Liga:
Se Gramy38:62Longmanwięcej»
(16-12-2018 10:20)
Wataha45:55Piaśnikiwięcej»
(16-12-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 10
1. Liga:
Atomic82:61Dobermanywięcej»
(16-12-2018 19:00)
Green Peas55:60Demonswięcej»
(16-12-2018 17:30)
Budsar72:45Jaworznowięcej»
(16-12-2018 16:00)
Be Perfect55:71Płomieńwięcej»
(16-12-2018 14:30)
Romus45:66Gwiezdno Flotawięcej»
(16-12-2018 13:00)
Drim Tim90:54Rybnik Teamwięcej»
(16-12-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 11
2. Liga:
Hica83:66Energiczniwięcej»
(15-12-2018 13:00)
Gwiazdy Podwórka46:76Zrywwięcej»
(15-12-2018 11:40)
Sor-Drew34:65Killa Beeswięcej»
(15-12-2018 10:20)
Olimpia55:48ZGPwięcej»
(15-12-2018 9:00)