Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19)

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)25,40
2. Marcin Weselak (Budsar)24,80
3. Damian Szastak (Wataha)24,25
4. Wojciech Trałka (Zryw)24,00
5. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )23,75
6. Tomasz Gembus (Be Perfect)22,00
7. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)21,80
8. Maciej Walerowicz (Killa Bees)21,00
9. Marek Brzeziński (Wataha)20,20
10. Paweł Nowrotek (Hica)20,20

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Szastak1. Damian Szastak (Wataha)23,50
2. Wojciech Trałka (Zryw)23,00
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)20,00
4. Marcin Weselak (Budsar)19,40
5. Paweł Nowrotek (Hica)19,00
6. Kamil Chmielorz (Olimpia)18,75
7. Robert Sgodzaj (Romus)18,33
8. Michał Matysiak (Jaworzno)18,25
9. Wojciech Kampa (Demons)17,80
10. Michał Goj (Drim Tim)17,40

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Robert Wieczorek (Olimpia)13,33
2. Wojciech Szastok (Olimpia)11,67
3. Daniel Korba (Wielka Kiść )10,33
4. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )10,00
5. Michał Smółka (Olimpia)10,00
6. Rafał Janik (Wielka Kiść )8,50
7. Kamil Chmielorz (Olimpia)8,25
8. Przemysław Borysławski (Wielka Kiść )7,75
9. Sebastian Swoboda (Olimpia)6,75
10. Łukasz Penar (Wielka Kiść )6,40

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaczmarczyk1. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)13,60
2. Michał Smółka (Olimpia)13,50
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)13,20
4. Marcin Weselak (Budsar)13,20
5. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )12,50
6. Tomasz Gembus (Be Perfect)11,00
7. Marek Brzeziński (Wataha)10,60
8. Daniel Korba (Wielka Kiść )10,33
9. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)10,25
10. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,40
2. Dariusz Dudek (Wielka Kiść )6,25
3. Łukasz Adamczyk (Demons)6,00
4. Kamil Chmielorz (Olimpia)6,00
5. Michał Moralewicz (Budsar)5,67
6. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)5,60
7. Bartosz Stawowski (Drim Tim)5,00
8. Paweł Zielony (Be Perfect)5,00
9. Bartosz Błachnio (Wataha)4,80
10. Artur Czempik (ZGP)4,75

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sergiel1. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,40
2. Maciej Walerowicz (Killa Bees)3,50
3. Jarosław Olesiński (Płomień)3,20
4. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
5. Szymon Kampa (Romus)3,00
6. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,00
7. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)3,00
8. Łukasz Nawrot (Demons)3,00
9. Piotr Pazdan (Longman)3,00
10. Marcin Szatka (Zryw)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Korba1. Daniel Korba (Wielka Kiść )2,33
2. Wojciech Kampa (Demons)2,00
3. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,75
4. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)1,33
5. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )1,25
6. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,25
7. Bartosz Stawowski (Drim Tim)1,25
8. Adam Anduła (Green Peas)1,00
9. Tomasz Cichoń (ZGP)1,00
10. Damian Fornagiel (Wataha)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kornecki1. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)7,00
2. Artur Czempik (ZGP)5,75
3. Robert Sgodzaj (Romus)5,00
4. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)4,50
5. Radosław Szmal (Atomic)4,25
6. Bartosz Błachnio (Wataha)4,00
7. Michał Kafarski (Demons)4,00
8. Marek Kubas (Romus)4,00
9. Jarosław Olesiński (Płomień)3,80
10. Jakub Musiał (Dobermany)3,75

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)71,7%
2. Marcin Weselak (Budsar)58,3%
3. Damian Szastak (Wataha)52,1%
4. Michał Goj (Drim Tim)51,6%
5. Mateusz Wicherek (Wielka Kiść )50,9%
6. Karol Chamera (Green Peas)50,0%
7. Wojciech Kampa (Demons)49,3%
8. Michał Matysiak (Jaworzno)49,1%
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)46,0%
10. Paweł Nowrotek (Hica)43,8%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Jasiński1. Przemysław Jasiński (Rybnik Team)51,1%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Borowiak1. Adam Borowiak (Be Perfect)2,00
2. Damian Pruksa (Dobermany)2,00
3. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,00
4. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)1,00
5. Maciej Gąciarz (Atomic)1,00
6. Dawid Gruca (Dobermany)1,00
7. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)1,00
8. Michał Moralewicz (Budsar)1,00
9. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)1,00
10. Damian Nowak (Demons)1,00
11. Piotr Pazdan (Longman)1,00
12. Marian Piątek (Sor-Drew)1,00
13. Andrzej Sass (Atomic)1,00
14. Mirosław Usarek (Sor-Drew)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Wielka Kiść 71:47Energiczniwięcej»
(14-10-2018 10:20)
Sor-Drew48:65Hicawięcej»
(14-10-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Green Peas58:74Drim Timwięcej»
(14-10-2018 19:00)
Budsar68:46Atomicwięcej»
(14-10-2018 17:30)
Demons76:56Gwiezdno Flotawięcej»
(14-10-2018 16:00)
Jaworzno65:61Rybnik Teamwięcej»
(14-10-2018 14:30)
Płomień48:67Dobermanywięcej»
(14-10-2018 13:00)
Be Perfect76:49Romuswięcej»
(14-10-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Longman37:47Piaśnikiwięcej»
(13-10-2018 13:00)
Olimpia54:65Watahawięcej»
(13-10-2018 11:40)
Se Gramy60:42Gwiazdy Podwórkawięcej»
(13-10-2018 10:20)
Killa Bees55:76Zrywwięcej»
(13-10-2018 9:00)