Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)30,57
2. Mateusz Zarychta (Be Perfect)30,00
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)27,20
4. Jacek Rduch (Rybnik Team)26,00
5. Artur Bubel (Demons)22,00
6. Jakub Warchoł (Jaworzno)22,00
7. Kamil Nowak (Drim Tim)21,71
8. Rafał Janik (Wielka Kiść )18,00
9. Maciej Soehrich (Budsar)18,00
10. Adam Szabatowski (Piaśniki)17,67

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Zarychta1. Mateusz Zarychta (Be Perfect)29,00
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)28,40
3. Adam Szabatowski (Piaśniki)24,67
4. Marcin Weselak (Budsar)21,86
5. Artur Bubel (Demons)21,00
6. Jacek Rduch (Rybnik Team)20,50
7. Kamil Nowak (Drim Tim)19,86
8. Michał Broda (Longman)19,33
9. Grzegorz Podulka (Budsar)18,33
10. Jakub Warchoł (Jaworzno)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)13,43
2. Michał Dziadosz (Longman)10,67
3. Jacek Rduch (Rybnik Team)10,00
4. Daniel Korba (Wielka Kiść )9,50
5. Jakub Warchoł (Jaworzno)9,50
6. Michał Jurkiewicz (Zryw)9,25
7. Marcin Szpala (Wielka Kiść )8,67
8. Witold Zimek (Piaśniki)8,67
9. Wojciech Kampa (Demons)8,50
10. Kamil Nowak (Drim Tim)8,43

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Sergiel1. Daniel Sergiel (Jaworzno)9,00
2. Paweł Doniec (Longman)8,33
3. Michał Moralewicz (Budsar)6,83
4. Rafał Janik (Wielka Kiść )5,50
5. Łukasz Adamczyk (Demons)5,00
6. Jacek Bywalec (Drim Tim)5,00
7. Jacek Rduch (Rybnik Team)5,00
8. Jakub Warchoł (Jaworzno)5,00
9. Łukasz Wójcik (Green Peas)5,00
10. Karol Chamera (Green Peas)4,80

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Zawierucha (Demons)4,00
2. Daniel Sergiel (Jaworzno)3,00
3. Karol Chamera (Green Peas)2,80
4. Jarosław Koźmiński (Longman)2,67
5. Łukasz Urych (Longman)2,50
6. Adrian Wilk (Demons)2,50
7. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,40
8. Paweł Doniec (Longman)2,33
9. Adrian Wyjadłowski (Longman)2,33
10. Jacek Bywalec (Drim Tim)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Korba1. Daniel Korba (Wielka Kiść )2,00
2. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )1,50
3. Marcin Szatka (Zryw)1,00
4. Marcin Palicki (Green Peas)0,83
5. Paweł Juraszek (Budsar)0,71
6. Marcin Weselak (Budsar)0,57
7. Adam Anduła (Green Peas)0,50
8. Michał Jurkiewicz (Zryw)0,50
9. Arkadiusz Piekarski (Jaworzno)0,50
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)0,50

Straty

#ZawodnikŚrednia
Dudek1. Dariusz Dudek (Wielka Kiść )4,67
2. Łukasz Adamczyk (Demons)4,50
3. Jacek Rduch (Rybnik Team)4,00
4. Marcin Szatka (Zryw)4,00
5. Tomasz Szymura (Rybnik Team)4,00
6. Krzysztof Franczuk (Zryw)3,67
7. Adam Pierchała (Rybnik Team)3,50
8. Wojciech Trałka (Zryw)3,50
9. Michał Broda (Longman)3,00
10. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)3,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Maciej Soehrich (Budsar)64,4%
2. Marcin Weselak (Budsar)63,2%
3. Kamil Nowak (Drim Tim)60,0%
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)50,5%
5. Adam Szabatowski (Piaśniki)49,2%
6. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)48,1%
7. Karol Chamera (Green Peas)48,0%
8. Jakub Nowrotek (Drim Tim)47,3%
9. Bartosz Stawowski (Drim Tim)46,0%
10. Michał Goj (Drim Tim)45,8%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)68,8%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Dudek1. Łukasz Dudek (Demons)2,00
2. Michał Moralewicz (Budsar)2,00
3. Jakub Nowrotek (Drim Tim)2,00
4. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
5. Daniel Kubista (Drim Tim)1,00
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
7. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)1,00
8. Grzegorz Podulka (Budsar)1,00
9. Mariusz Salamaga (Zryw)1,00
10. Grzegorz Walicki (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)