RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 2. Liga - o miejsce 3Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 18,00 | 2. | Adam Szabatowski (PMB) | 17,67 | 3. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 17,33 | 4. | Witold Zimek (PMB) | 11,00 | 5. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 9,86 | 6. | Tomasz Kiełtyka (PMB) | 9,00 | 7. | Łukasz Penar (Wielka Ki¶ć) | 7,33 | 8. | Mariusz Wierzbicki (PMB) | 5,67 | 9. | Łukasz Widera (PMB) | 5,50 | 10. | Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć) | 5,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Adam Szabatowski (PMB) | 24,67 | 2. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 13,50 | 3. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 13,33 | 4. | Łukasz Penar (Wielka Ki¶ć) | 11,00 | 5. | Tomasz Kiełtyka (PMB) | 10,50 | 6. | Witold Zimek (PMB) | 6,67 | 7. | Łukasz Widera (PMB) | 6,50 | 8. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 5,14 | 9. | Mariusz Wierzbicki (PMB) | 3,67 | 10. | Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć) | 3,33 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 8,67 | 2. | Witold Zimek (PMB) | 8,67 | 3. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 6,71 | 4. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 6,00 | 5. | Łukasz Widera (PMB) | 5,00 | 6. | Tomasz Kiełtyka (PMB) | 4,75 | 7. | Adam Szabatowski (PMB) | 4,33 | 8. | Piotr Staniszewski (PMB) | 3,33 | 9. | Łukasz Penar (Wielka Ki¶ć) | 3,00 | 10. | Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć) | 2,67 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 5,50 | 2. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 3,00 | 3. | Łukasz Penar (Wielka Ki¶ć) | 2,33 | 4. | Adam Szabatowski (PMB) | 2,33 | 5. | Mariusz Wierzbicki (PMB) | 2,00 | 6. | Tomasz Kiełtyka (PMB) | 1,75 | 7. | Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć) | 1,67 | 8. | Piotr Staniszewski (PMB) | 1,67 | 9. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 1,29 | 10. | Łukasz Widera (PMB) | 1,25 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 2,00 | 2. | Mariusz Wierzbicki (PMB) | 1,67 | 3. | Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć) | 1,33 | 4. | Łukasz Penar (Wielka Ki¶ć) | 1,33 | 5. | Adam Szabatowski (PMB) | 1,33 | 6. | Przemysław Borysławski (Wielka Ki¶ć) | 1,00 | 7. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 1,00 | 8. | Łukasz Widera (PMB) | 1,00 | 9. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 0,86 | 10. | Tomasz Kiełtyka (PMB) | 0,75 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Łukasz Widera (PMB) | 3,00 | 2. | Łukasz Penar (Wielka Ki¶ć) | 2,33 | 3. | Adam Szabatowski (PMB) | 2,33 | 4. | Mariusz Wierzbicki (PMB) | 2,00 | 5. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 1,67 | 6. | Andrzej Wesołowski (Wielka Ki¶ć) | 1,40 | 7. | Tomasz Kiełtyka (PMB) | 1,25 | 8. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 0,71 | 9. | Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć) | 0,67 | 10. | Piotr Staniszewski (PMB) | 0,67 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|