RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 1. Liga - o miejsce 3Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 27,20 | 2. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 14,33 | 3. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 13,80 | 4. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 12,14 | 5. | Marcin Palicki (Green Peas) | 11,83 | 6. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 10,40 | 7. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 9,60 | 8. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 9,00 | 9. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 7,86 | 10. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 7,00 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 28,40 | 2. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 14,80 | 3. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 13,33 | 4. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 10,20 | 5. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 9,71 | 6. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 9,57 | 7. | Marek Palej (Green Peas) | 8,33 | 8. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 7,57 | 9. | Marcin Palicki (Green Peas) | 7,50 | 10. | Marcin Hiltawski (Green Peas) | 5,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 7,00 | 2. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 6,83 | 3. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 6,80 | 4. | Marcin Palicki (Green Peas) | 6,00 | 5. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 4,40 | 6. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,57 | 7. | Adam Przywarka (Green Peas) | 3,20 | 8. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 3,14 | 9. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 3,14 | 10. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 3,14 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 4,00 | 2. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,71 | 3. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 3,67 | 4. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 3,60 | 5. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 2,80 | 6. | Adam Borowiak (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 7. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 8. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 1,86 | 9. | Marcin Hiltawski (Green Peas) | 1,50 | 10. | Marek Palej (Green Peas) | 1,50 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 2,40 | 2. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 1,86 | 3. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 1,71 | 4. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 1,67 | 5. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 1,20 | 6. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 1,17 | 7. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 1,14 | 8. | Adam Borowiak (Gwiezdno Flota) | 1,00 | 9. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 0,86 | 10. | Marek Palej (Green Peas) | 0,83 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Marcin Hiltawski (Green Peas) | 2,75 | 2. | Marek Palej (Green Peas) | 2,50 | 3. | Marcin Bartecki (Green Peas) | 2,00 | 4. | Adam Borowiak (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 5. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 1,80 | 6. | Marcin Palicki (Green Peas) | 1,50 | 7. | Adam Przywarka (Green Peas) | 1,40 | 8. | Przemysław Bednarz (Green Peas) | 1,33 | 9. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 1,29 | 10. | Maciej Hiltawski (Green Peas) | 1,00 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|