RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2. Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Jarosław Urych (Longman) | 14,83 | 2. | Maciej Walerowicz (Longman) | 13,75 | 3. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 13,50 | 4. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 12,38 | 5. | Jarosław KoĽmiński (Longman) | 9,64 | 6. | Rafał Nowak (Zryw) | 7,04 | 7. | Bartosz Terlecki (Zryw) | 4,40 | 8. | Kamil Kopeć (Zryw) | 4,36 | 9. | Patryk Mularski (Zryw) | 2,90 | 10. | Łukasz Hanak (Zryw) | 1,36 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 14,81 | 2. | Maciej Walerowicz (Longman) | 11,50 | 3. | Jarosław KoĽmiński (Longman) | 10,45 | 4. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 6,82 | 5. | Rafał Nowak (Zryw) | 5,52 | 6. | Kamil Kopeć (Zryw) | 4,91 | 7. | Jarosław Urych (Longman) | 4,50 | 8. | Bartosz Terlecki (Zryw) | 2,45 | 9. | Patryk Mularski (Zryw) | 2,20 | 10. | Łukasz Hanak (Zryw) | 0,91 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Jarosław Urych (Longman) | 9,67 | 2. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 9,50 | 3. | Rafał Nowak (Zryw) | 6,30 | 4. | Kamil Kopeć (Zryw) | 5,91 | 5. | Jarosław KoĽmiński (Longman) | 4,36 | 6. | Maciej Walerowicz (Longman) | 4,00 | 7. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 3,00 | 8. | Bartosz Terlecki (Zryw) | 2,50 | 9. | Patryk Mularski (Zryw) | 1,50 | 10. | Łukasz Hanak (Zryw) | 0,55 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Maciej Walerowicz (Longman) | 3,00 | 2. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 2,81 | 3. | Jarosław Urych (Longman) | 2,50 | 4. | Jarosław KoĽmiński (Longman) | 2,36 | 5. | Bartosz Terlecki (Zryw) | 2,05 | 6. | Kamil Kopeć (Zryw) | 1,09 | 7. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 1,05 | 8. | Rafał Nowak (Zryw) | 0,91 | 9. | Łukasz Hanak (Zryw) | 0,73 | 10. | Patryk Mularski (Zryw) | 0,50 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Maciej Walerowicz (Longman) | 3,75 | 2. | Jarosław KoĽmiński (Longman) | 2,64 | 3. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 2,05 | 4. | Jarosław Urych (Longman) | 1,28 | 5. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 1,27 | 6. | Rafał Nowak (Zryw) | 1,13 | 7. | Kamil Kopeć (Zryw) | 0,91 | 8. | Bartosz Terlecki (Zryw) | 0,90 | 9. | Patryk Mularski (Zryw) | 0,60 | 10. | Łukasz Hanak (Zryw) | 0,36 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 2,38 | 2. | Kamil Kopeć (Zryw) | 2,00 | 3. | Rafał Nowak (Zryw) | 1,48 | 4. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 1,27 | 5. | Bartosz Terlecki (Zryw) | 1,20 | 6. | Jarosław Urych (Longman) | 1,11 | 7. | Jarosław KoĽmiński (Longman) | 1,09 | 8. | Łukasz Hanak (Zryw) | 0,55 | 9. | Maciej Walerowicz (Longman) | 0,50 | 10. | Patryk Mularski (Zryw) | 0,20 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów)Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|