RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Marcin Weselak (Budsar) | 30,57 | 2. | Kamil Nowak (Drim Tim) | 21,71 | 3. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 14,50 | 4. | Michał Moralewicz (Budsar) | 12,33 | 5. | Bartosz Stawowski (Drim Tim) | 12,00 | 6. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 8,25 | 7. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 7,67 | 8. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 7,00 | 9. | Marcin Reszkiewicz (Budsar) | 4,00 | 10. | Marcin Tartas (Budsar) | 2,67 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Marcin Weselak (Budsar) | 21,86 | 2. | Kamil Nowak (Drim Tim) | 19,86 | 3. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 18,33 | 4. | Michał Moralewicz (Budsar) | 11,50 | 5. | Bartosz Stawowski (Drim Tim) | 8,57 | 6. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 7,00 | 7. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 4,33 | 8. | Marcin Reszkiewicz (Budsar) | 3,80 | 9. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 2,00 | 10. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 1,17 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Marcin Weselak (Budsar) | 13,43 | 2. | Kamil Nowak (Drim Tim) | 8,43 | 3. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 5,00 | 4. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 5,00 | 5. | Michał Moralewicz (Budsar) | 4,00 | 6. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 4,00 | 7. | Bartosz Stawowski (Drim Tim) | 3,86 | 8. | Marcin Tartas (Budsar) | 2,00 | 9. | Marcin Reszkiewicz (Budsar) | 1,40 | 10. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 1,25 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Michał Moralewicz (Budsar) | 6,83 | 2. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 4,50 | 3. | Bartosz Stawowski (Drim Tim) | 4,43 | 4. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 4,00 | 5. | Marcin Weselak (Budsar) | 3,29 | 6. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 3,00 | 7. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 2,33 | 8. | Marcin Tartas (Budsar) | 1,00 | 9. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 0,83 | 10. | Kamil Nowak (Drim Tim) | 0,71 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kamil Nowak (Drim Tim) | 1,43 | 2. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 1,25 | 3. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 1,17 | 4. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 1,00 | 5. | Bartosz Stawowski (Drim Tim) | 1,00 | 6. | Michał Moralewicz (Budsar) | 0,83 | 7. | Marcin Weselak (Budsar) | 0,71 | 8. | Marcin Reszkiewicz (Budsar) | 0,40 | 9. | Marcin Tartas (Budsar) | 0,33 | 10. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 0,17 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Daniel Kubista (Drim Tim) | 2,67 | 2. | Michał Moralewicz (Budsar) | 2,33 | 3. | Grzegorz Podulka (Budsar) | 2,17 | 4. | Marcin Weselak (Budsar) | 2,14 | 5. | Bartosz Stawowski (Drim Tim) | 1,86 | 6. | Kamil Nowak (Drim Tim) | 1,29 | 7. | Tomasz Kucharczyk (Budsar) | 1,25 | 8. | Grzegorz Walicki (Budsar) | 1,17 | 9. | Szymon Kurdziel (Drim Tim) | 1,00 | 10. | Marcin Reszkiewicz (Budsar) | 0,40 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|