Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Piaśniki - Zryw

, SPOTKANIA 2, 14-04-2019 10:20
Piaśniki Magic Balls61
10
9
18
24
60
15
9
13
23
Zryw Siemianowice

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Kiełtyka4757.1%11100.0%3650.0%2366.7%50512001317
W.Zimek3837.5%3837.5%000.0%4666.7%851300001016
A.Szabatowski61637.5%61637.5%000.0%91369.2%21323032112
M.Wierzbicki2366.7%2366.7%000.0%3475.0%101030277
Ł.Kotyrba2633.3%010.0%2540.0%2450.0%000120283
P.Staniszewski010.0%000.0%010.0%000.0%101010001
K.Zając000.0%000.0%000.0%000.0%000010001
Ł.Widera1714.3%1616.7%010.0%000.0%41520042-1
SUMA184837.5%133537.1%51338.5%203066.7%217286120116156

Zryw Siemianowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Franczuk71936.8%2728.6%51241.7%3560.0%41513022215
M.Jurkiewicz33100.0%33100.0%000.0%2728.6%6280011811
W.Trałka6966.7%6966.7%000.0%2450.0%21311041410
M.Salamaga2366.7%2366.7%000.0%2540.0%022111166
M.Szatka1714.3%1425.0%030.0%44100.0%303123366
S.Binias2450.0%22100.0%020.0%000.0%000010043
M.Suliński010.0%000.0%010.0%000.0%202110102
B.Terlecki010.0%010.0%000.0%000.0%112100101
P.Mularski010.0%000.0%010.0%000.0%101000000
R.Nowak060.0%060.0%000.0%020.0%61700020-3
SUMA215438.9%163545.7%51926.3%132748.1%25833695156051

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)