Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Runda Play-Off - Kolejka 1:

(2019-04-13)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)21,00
2. Białdyga (Gwiezdno Flota)17,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)14,00
4. Nowak (Drim Tim)14,00
5. Nowrotek (Drim Tim)13,00
6. Sowa (Gwiezdno Flota)11,00
7. Stawowski (Drim Tim)11,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)10,00
9. Hirsz (Drim Tim)9,00
10. Marchacz (Drim Tim)8,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Nowak1. Nowak (Drim Tim)18,00
2. Goj (Drim Tim)15,00
3. Białdyga (Gwiezdno Flota)14,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)14,00
5. Grzegorzewski (Drim Tim)10,00
6. Swoboda (Gwiezdno Flota)10,00
7. Nowrotek (Drim Tim)9,00
8. Hirsz (Drim Tim)8,00
9. Morawiec (Drim Tim)8,00
10. Stawowski (Drim Tim)7,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Białdyga1. Białdyga (Gwiezdno Flota)10,00
2. Marchacz (Drim Tim)8,00
3. Sowa (Gwiezdno Flota)8,00
4. Morawiec (Drim Tim)6,00
5. Nowrotek (Drim Tim)6,00
6. Stawowski (Drim Tim)6,00
7. Goj (Drim Tim)5,00
8. Grzegorzewski (Drim Tim)5,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
10. Lato (Gwiezdno Flota)4,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Swoboda1. Swoboda (Gwiezdno Flota)5,00
2. Goj (Drim Tim)4,00
3. Kubista (Drim Tim)4,00
4. Stawowski (Drim Tim)4,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
6. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
7. Białdyga (Gwiezdno Flota)2,00
8. Hirsz (Drim Tim)2,00
9. Kampa (Drim Tim)2,00
10. Marchacz (Drim Tim)2,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)3,00
2. Nowak (Drim Tim)3,00
3. Swoboda (Gwiezdno Flota)2,00
4. Hirsz (Drim Tim)1,00
5. Kampa (Drim Tim)1,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
7. Morawiec (Drim Tim)1,00
8. Nowrotek (Drim Tim)1,00
9. Sowa (Gwiezdno Flota)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Drim Tim)2,00
2. Goj (Drim Tim)1,00
3. Kosmowski (Drim Tim)1,00
4. Sowa (Gwiezdno Flota)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Morawiec1. Morawiec (Drim Tim)4,00
2. Kubista (Drim Tim)3,00
3. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
4. Nowak (Drim Tim)3,00
5. Goj (Drim Tim)2,00
6. Grzegorzewski (Drim Tim)2,00
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)2,00
8. Białdyga (Gwiezdno Flota)1,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
10. Marchacz (Drim Tim)1,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Goj (Drim Tim)58,3%
2. Nowak (Drim Tim)57,1%
3. Nowrotek (Drim Tim)57,1%
4. Grzegorzewski (Drim Tim)50,0%
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)45,5%
6. Białdyga (Gwiezdno Flota)42,9%
7. Stawowski (Drim Tim)37,5%
8. Morawiec (Drim Tim)25,0%
9. Swoboda (Gwiezdno Flota)25,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)40,0%
2. Swoboda (Gwiezdno Flota)40,0%
3. Goj (Drim Tim)20,0%
4. Stawowski (Drim Tim)20,0%
5. Morawiec (Drim Tim)16,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Kubista (Drim Tim)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)