Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19):

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)27,20
2. Kamil Nowak (Drim Tim)21,71
3. Jacek Bywalec (Drim Tim)15,00
4. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)13,80
5. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)13,00
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)12,14
7. Michał Goj (Drim Tim)12,00
8. Bartosz Stawowski (Drim Tim)12,00
9. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)11,17
10. Jakub Hirsz (Drim Tim)10,40

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)28,40
2. Kamil Nowak (Drim Tim)19,86
3. Jakub Hirsz (Drim Tim)14,80
4. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)12,40
5. Michał Goj (Drim Tim)11,33
6. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)10,20
7. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)9,83
8. Jakub Nowrotek (Drim Tim)9,71
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)9,57
10. Jacek Bywalec (Drim Tim)9,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Nowak1. Kamil Nowak (Drim Tim)8,43
2. Adam Marchacz (Drim Tim)7,00
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)6,80
4. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)6,50
5. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)5,40
6. Daniel Kubista (Drim Tim)5,00
7. Michał Goj (Drim Tim)4,83
8. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)4,50
9. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)4,43
10. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)4,40

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bywalec1. Jacek Bywalec (Drim Tim)5,00
2. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)4,50
3. Bartosz Stawowski (Drim Tim)4,43
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
5. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,71
6. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,60
7. Daniel Kubista (Drim Tim)3,00
8. Jakub Hirsz (Drim Tim)2,80
9. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,60
10. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)2,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,40
2. Jacek Bywalec (Drim Tim)2,00
3. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)2,00
4. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,86
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,71
6. Kamil Nowak (Drim Tim)1,43
7. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)1,25
8. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)1,20
9. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,14
10. Daniel Kubista (Drim Tim)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)0,40
2. Michał Goj (Drim Tim)0,33
3. Szymon Kampa (Drim Tim)0,33
4. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)0,29
5. Bartosz Stawowski (Drim Tim)0,29
6. Jakub Hirsz (Drim Tim)0,20
7. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)0,20
8. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)0,20
9. Kamil Nowak (Drim Tim)0,14

Straty

#ZawodnikŚrednia
Morawiec1. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)2,75
2. Daniel Kubista (Drim Tim)2,67
3. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)2,00
4. Bartosz Stawowski (Drim Tim)1,86
5. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,80
6. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)1,40
7. Michał Goj (Drim Tim)1,33
8. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,29
9. Kamil Nowak (Drim Tim)1,29
10. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)1,25

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Nowak1. Kamil Nowak (Drim Tim)60,0%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)50,5%
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)48,1%
4. Jakub Nowrotek (Drim Tim)47,3%
5. Bartosz Stawowski (Drim Tim)46,0%
6. Michał Goj (Drim Tim)45,8%
7. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)44,3%
8. Jakub Hirsz (Drim Tim)40,0%
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)39,6%
10. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)35,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Nowrotek1. Jakub Nowrotek (Drim Tim)2,00
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
3. Daniel Kubista (Drim Tim)1,00
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
5. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)