Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19):

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)27,20
2. Kamil Nowak (Drim Tim)21,71
3. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)13,80
4. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)13,00
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)12,14
6. Michał Goj (Drim Tim)12,00
7. Bartosz Stawowski (Drim Tim)12,00
8. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)11,17
9. Jakub Hirsz (Drim Tim)10,40
10. Adam Marchacz (Drim Tim)9,60

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)28,40
2. Kamil Nowak (Drim Tim)19,86
3. Jakub Hirsz (Drim Tim)14,80
4. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)12,40
5. Michał Goj (Drim Tim)11,33
6. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)10,20
7. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)9,83
8. Jakub Nowrotek (Drim Tim)9,71
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)9,57
10. Bartosz Stawowski (Drim Tim)8,57

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Nowak1. Kamil Nowak (Drim Tim)8,43
2. Adam Marchacz (Drim Tim)7,00
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)6,80
4. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)6,50
5. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)5,40
6. Daniel Kubista (Drim Tim)5,00
7. Michał Goj (Drim Tim)4,83
8. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)4,50
9. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)4,43
10. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)4,40

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)4,50
2. Bartosz Stawowski (Drim Tim)4,43
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
4. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,71
5. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,60
6. Daniel Kubista (Drim Tim)3,00
7. Jakub Hirsz (Drim Tim)2,80
8. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,60
9. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)2,00
10. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)2,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,40
2. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)2,00
3. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,86
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,71
5. Kamil Nowak (Drim Tim)1,43
6. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)1,25
7. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)1,20
8. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,14
9. Daniel Kubista (Drim Tim)1,00
10. Bartosz Stawowski (Drim Tim)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)0,40
2. Michał Goj (Drim Tim)0,33
3. Szymon Kampa (Drim Tim)0,33
4. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)0,29
5. Bartosz Stawowski (Drim Tim)0,29
6. Jakub Hirsz (Drim Tim)0,20
7. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)0,20
8. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)0,20
9. Kamil Nowak (Drim Tim)0,14

Straty

#ZawodnikŚrednia
Morawiec1. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)2,75
2. Daniel Kubista (Drim Tim)2,67
3. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)2,00
4. Bartosz Stawowski (Drim Tim)1,86
5. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,80
6. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)1,40
7. Michał Goj (Drim Tim)1,33
8. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,29
9. Kamil Nowak (Drim Tim)1,29
10. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)1,25

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Nowak1. Kamil Nowak (Drim Tim)60,0%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)50,5%
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)48,1%
4. Jakub Nowrotek (Drim Tim)47,3%
5. Bartosz Stawowski (Drim Tim)46,0%
6. Michał Goj (Drim Tim)45,8%
7. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)44,3%
8. Jakub Hirsz (Drim Tim)40,0%
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)39,6%
10. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)35,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Nowrotek1. Jakub Nowrotek (Drim Tim)2,00
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
3. Daniel Kubista (Drim Tim)1,00
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
5. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
Monstars58:48Zrywwięcej»
(23-02-2020 10:20)
Piaśniki55:63Hicawięcej»
(23-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 19
1. Liga:
Green Peas92:64Budsarwięcej»
(23-02-2020 19:00)
Dobermany73:101Gwiezdno Flotawięcej»
(23-02-2020 17:30)
Longman62:56Atomicwięcej»
(23-02-2020 16:00)
Rybnik Team80:85Romuswięcej»
(23-02-2020 14:30)
Jaworzno44:77Drim Timwięcej»
(23-02-2020 13:00)
Demons63:59Wściekłe Psywięcej»
(23-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 3
2. Liga Grupa A:
ZGP47:82Watahawięcej»
(22-02-2020 13:00)
Wielka Kiść56:59Se Gramywięcej»
(22-02-2020 11:40)
2. Liga Grupa B:
Energiczni67:37Dazyntwięcej»
(22-02-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka53:75Killa Beeswięcej»
(22-02-2020 9:00)