Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 1: 2. Liga Grupa B

(2019-02-02)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Posłuszny (Energiczni)29,00
2. Chrobak (Se Gramy)24,00
3. Mizniak (Sor-Drew)22,00
4. Ripetskyj (Sor-Drew)22,00
5. Tataruch (Se Gramy)21,00
6. Bury (Se Gramy)20,00
7. Stolarski (Energiczni)20,00
8. Kaczmarski (Energiczni)19,00
9. Sawicki (Se Gramy)19,00
10. Pruś (Energiczni)13,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Posłuszny (Energiczni)28,00
2. Mizniak (Sor-Drew)25,00
3. Chrobak (Se Gramy)18,00
4. Sawicki (Se Gramy)17,00
5. Ripetskyj (Sor-Drew)16,00
6. Stolarski (Energiczni)16,00
7. Tataruch (Se Gramy)16,00
8. Kaczmarski (Energiczni)15,00
9. Doering (Gwiazdy Podwórka)11,00
10. Pruś (Energiczni)8,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Bury1. Bury (Se Gramy)13,00
2. Ripetskyj (Sor-Drew)9,00
3. Miller (Sor-Drew)8,00
4. Posłuszny (Energiczni)8,00
5. Sawicki (Se Gramy)8,00
6. Mizniak (Sor-Drew)7,00
7. Pruś (Energiczni)7,00
8. Rąba (Se Gramy)7,00
9. Wosinek (Energiczni)7,00
10. Kaczmarski (Energiczni)6,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Sawicki1. Sawicki (Se Gramy)6,00
2. Rąba (Se Gramy)5,00
3. Stolarski (Energiczni)5,00
4. Bury (Se Gramy)4,00
5. Chrobak (Se Gramy)4,00
6. Huras (Energiczni)4,00
7. Pruś (Energiczni)4,00
8. Doering (Gwiazdy Podwórka)3,00
9. Posłuszny (Energiczni)3,00
10. Ripetskyj (Sor-Drew)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Chrobak1. Chrobak (Se Gramy)6,00
2. Bury (Se Gramy)4,00
3. Doering (Gwiazdy Podwórka)3,00
4. Huras (Energiczni)3,00
5. Ripetskyj (Sor-Drew)3,00
6. Skulimowski (Gwiazdy Podwórka)3,00
7. Stolarski (Energiczni)3,00
8. Tataruch (Se Gramy)2,00
9. Wójcik (Energiczni)2,00
10. Dosa (Sor-Drew)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Bury1. Bury (Se Gramy)1,00
2. Ripetskyj (Sor-Drew)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Doering (Gwiazdy Podwórka)7,00
2. Sawicki (Se Gramy)6,00
3. Chrobak (Se Gramy)5,00
4. Goik (Gwiazdy Podwórka)4,00
5. Bury (Se Gramy)3,00
6. Gancarczyk (Sor-Drew)3,00
7. Miller (Sor-Drew)3,00
8. Posłuszny (Energiczni)3,00
9. Ripetskyj (Sor-Drew)3,00
10. Mizniak (Sor-Drew)2,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chrobak1. Chrobak (Se Gramy)72,7%
2. Kaczmarski (Energiczni)66,7%
3. Tataruch (Se Gramy)61,5%
4. Posłuszny (Energiczni)58,8%
5. Sawicki (Se Gramy)54,6%
6. Ripetskyj (Sor-Drew)50,0%
7. Mizniak (Sor-Drew)44,4%
8. Pruś (Energiczni)44,4%
9. Bury (Se Gramy)42,9%
10. Stolarski (Energiczni)41,7%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Posłuszny (Energiczni)57,1%
2. Stolarski (Energiczni)50,0%
3. Mizniak (Sor-Drew)46,2%
4. Ripetskyj (Sor-Drew)40,0%
5. Sawicki (Se Gramy)40,0%
6. Skulimowski (Gwiazdy Podwórka)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Posłuszny (Energiczni)80,0%
2. Ripetskyj (Sor-Drew)66,7%
3. Doering (Gwiazdy Podwórka)60,0%
4. Rąba (Se Gramy)33,3%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)