Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 2. Liga Grupa B

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)25,13
2. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)23,77
3. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)21,50
4. Damian Posłuszny (Energiczni)15,80
5. Marek Bury (Se Gramy)15,64
6. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)14,67
7. Maciej Walerowicz (Killa Bees)13,75
8. Jakub Chrobak (Se Gramy)12,83
9. Radosław Żelazny (Killa Bees)12,63
10. Szymon Tataruch (Se Gramy)10,90

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)20,77
2. Jan Kupczyk (Killa Bees)18,63
3. Damian Posłuszny (Energiczni)17,60
4. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)17,00
5. Szymon Tataruch (Se Gramy)12,30
6. Maciej Walerowicz (Killa Bees)11,50
7. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)11,50
8. Jakub Chrobak (Se Gramy)11,33
9. Mateusz Huras (Energiczni)11,17
10. Radosław Żelazny (Killa Bees)11,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)16,38
2. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)12,69
3. Marek Bury (Se Gramy)9,64
4. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)9,25
5. Adrian Wosinek (Energiczni)9,13
6. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)8,50
7. Tomasz Rąba (Se Gramy)8,45
8. Kasper Kaczmarski (Energiczni)7,93
9. Rafał Kurowski (Gwiazdy Podwórka)7,50
10. Damian Posłuszny (Energiczni)7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Szymon Stolarski (Energiczni)4,33
2. Jarosław Woźniok (Killa Bees)3,91
3. Filip Sajda (Se Gramy)3,67
4. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)3,50
5. Jakub Chrobak (Se Gramy)3,33
6. Jan Kupczyk (Killa Bees)3,13
7. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)3,08
8. Maciej Walerowicz (Killa Bees)3,00
9. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)2,92
10. Tomasz Sawicki (Se Gramy)2,73

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Maciej Walerowicz (Killa Bees)3,75
2. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)3,00
3. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)2,50
4. Damian Posłuszny (Energiczni)2,30
5. Jakub Pruś (Energiczni)2,25
6. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)2,25
7. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,18
8. Jakub Chrobak (Se Gramy)2,00
9. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)1,88
10. Adrian Wosinek (Energiczni)1,88

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,25
2. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,08
3. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)1,00
4. Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka)0,88
5. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)0,83
6. Damian Posłuszny (Energiczni)0,70
7. Marek Bury (Se Gramy)0,64
8. Tomasz Rąba (Se Gramy)0,64
9. Kasper Kaczmarski (Energiczni)0,50
10. Rafał Kurowski (Gwiazdy Podwórka)0,50

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)4,33
2. Filip Sajda (Se Gramy)4,33
3. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)3,63
4. Tomasz Sawicki (Se Gramy)3,55
5. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)3,50
6. Jan Kupczyk (Killa Bees)3,50
7. Marek Namysłowski (Gwiazdy Podwórka)3,44
8. Szymon Stolarski (Energiczni)3,44
9. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)3,15
10. Jarosław Woźniok (Killa Bees)3,09

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chrobak1. Jakub Chrobak (Se Gramy)52,6%
2. Radosław Żelazny (Killa Bees)50,7%
3. Jan Kupczyk (Killa Bees)50,0%
4. Marek Bury (Se Gramy)49,3%
5. Marcin Bryjak (Killa Bees)45,9%
6. Piotr Kugiejko (Killa Bees)43,8%
7. Damian Posłuszny (Energiczni)41,0%
8. Jarosław Woźniok (Killa Bees)40,6%
9. Szymon Stolarski (Energiczni)40,0%
10. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)39,9%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kusiak1. Sebastian Kusiak (Se Gramy)36,6%
2. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)32,8%
3. Damian Posłuszny (Energiczni)31,7%
4. Kasper Kaczmarski (Energiczni)26,2%
5. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)20,8%
6. Adam Walenciak (Sor-Drew)16,4%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)79,2%
2. Jakub Pruś (Energiczni)45,7%
3. Jan Kupczyk (Killa Bees)45,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Gajdzik1. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)5,00
2. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,00
3. Kamil Kopeć (Gwiazdy Podwórka)2,00
4. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)2,00
5. Krystian Gierczakowski (Energiczni)1,00
6. Adam Komandzik (Sor-Drew)1,00
7. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
8. Łukasz Miller (Sor-Drew)1,00
9. Marian Piątek (Sor-Drew)1,00
10. Tomasz Sawicki (Se Gramy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Zryw83:57Piaśnikiwięcej»
(09-02-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team78:40Jaworznowięcej»
(03-02-2019 19:00)