Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 2. Liga Grupa B

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)25,13
2. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)22,80
3. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)21,00
4. Radosław Żelazny (Killa Bees)18,73
5. Damian Posłuszny (Energiczni)15,80
6. Marek Bury (Se Gramy)14,42
7. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)13,93
8. Maciej Walerowicz (Killa Bees)13,75
9. Szymon Tataruch (Se Gramy)13,33
10. Tomasz Rąba (Se Gramy)11,85

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)20,53
2. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)19,33
3. Jan Kupczyk (Killa Bees)18,63
4. Damian Posłuszny (Energiczni)17,60
5. Radosław Żelazny (Killa Bees)15,91
6. Szymon Tataruch (Se Gramy)14,25
7. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)13,33
8. Maciej Walerowicz (Killa Bees)11,50
9. Mateusz Huras (Energiczni)11,17
10. Jakub Chrobak (Se Gramy)10,25

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)16,38
2. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)12,47
3. Adrian Wosinek (Energiczni)9,56
4. Marek Bury (Se Gramy)9,00
5. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)8,87
6. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)8,33
7. Tomasz Rąba (Se Gramy)8,31
8. Kasper Kaczmarski (Energiczni)7,93
9. Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka)7,64
10. Rafał Kurowski (Gwiazdy Podwórka)7,50

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Woźniok1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,71
2. Szymon Stolarski (Energiczni)4,20
3. Filip Sajda (Se Gramy)3,67
4. Jakub Chrobak (Se Gramy)3,63
5. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)3,55
6. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)3,33
7. Jan Kupczyk (Killa Bees)3,13
8. Łukasz Breguła (Killa Bees)3,00
9. Maciej Walerowicz (Killa Bees)3,00
10. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)2,87

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Maciej Walerowicz (Killa Bees)3,75
2. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)3,00
3. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,57
4. Damian Posłuszny (Energiczni)2,30
5. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,27
6. Jakub Pruś (Energiczni)2,25
7. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)2,07
8. Adrian Wosinek (Energiczni)2,00
9. Radosław Żelazny (Killa Bees)2,00
10. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)1,82

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,25
2. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)0,87
3. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)0,75
4. Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka)0,73
5. Damian Posłuszny (Energiczni)0,70
6. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)0,67
7. Tomasz Rąba (Se Gramy)0,62
8. Marek Bury (Se Gramy)0,58
9. Rafał Kurowski (Gwiazdy Podwórka)0,50
10. Maciej Walerowicz (Killa Bees)0,50

Straty

#ZawodnikŚrednia
Sajda1. Filip Sajda (Se Gramy)4,33
2. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)3,91
3. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)3,88
4. Szymon Stolarski (Energiczni)3,70
5. Tomasz Sawicki (Se Gramy)3,62
6. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)3,50
7. Jan Kupczyk (Killa Bees)3,50
8. Jarosław Woźniok (Killa Bees)3,21
9. Marek Namysłowski (Gwiazdy Podwórka)3,20
10. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)3,13

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Radosław Żelazny (Killa Bees)58,7%
2. Jan Kupczyk (Killa Bees)50,0%
3. Marek Bury (Se Gramy)49,3%
4. Jakub Chrobak (Se Gramy)46,2%
5. Piotr Kugiejko (Killa Bees)44,1%
6. Marcin Bryjak (Killa Bees)43,8%
7. Jarosław Woźniok (Killa Bees)43,6%
8. Szymon Tataruch (Se Gramy)41,2%
9. Damian Posłuszny (Energiczni)41,0%
10. Sebastian Kusiak (Se Gramy)40,7%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kusiak1. Sebastian Kusiak (Se Gramy)37,8%
2. Szymon Stolarski (Energiczni)32,0%
3. Damian Posłuszny (Energiczni)31,7%
4. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)30,6%
5. Tomasz Sawicki (Se Gramy)28,6%
6. Kasper Kaczmarski (Energiczni)26,5%
7. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)25,8%
8. Adam Skulimowski (Gwiazdy Podwórka)23,5%
9. Tomasz Chrząstek (Killa Bees)18,0%
10. Adam Walenciak (Sor-Drew)13,9%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)82,8%
2. Tomasz Sawicki (Se Gramy)75,6%
3. Jakub Pruś (Energiczni)45,7%
4. Jan Kupczyk (Killa Bees)45,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Gajdzik1. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)5,00
2. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,00
3. Kamil Kopeć (Gwiazdy Podwórka)2,00
4. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)2,00
5. Krystian Gierczakowski (Energiczni)1,00
6. Adam Komandzik (Sor-Drew)1,00
7. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
8. Piotr Kugiejko (Killa Bees)1,00
9. Łukasz Miller (Sor-Drew)1,00
10. Marian Piątek (Sor-Drew)1,00
11. Tomasz Sawicki (Se Gramy)1,00
12. Maciej Więcek (Killa Bees)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)