RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2018/19 - 2. Liga - runda 2 - Kolejka 2: 2. Liga Grupa A(2019-02-09) Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Janik (Wielka Ki¶ć) | 23,00 | 2. | Penar (Wielka Ki¶ć) | 19,00 | 3. | Szabatowski (PMB) | 19,00 | 4. | Szastak (Wataha) | 17,00 | 5. | Fornagiel (Wataha) | 16,00 | 6. | Jurkiewicz (Zryw) | 15,00 | 7. | Urych (Longman) | 15,00 | 8. | Czempik (ZGP) | 14,00 | 9. | Nowak (Zryw) | 14,00 | 10. | Kugiejko (Olimpia) | 13,00 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Czempik (ZGP) | 25,00 | 2. | Szabatowski (PMB) | 24,00 | 3. | Szastak (Wataha) | 22,00 | 4. | Penar (Wielka Ki¶ć) | 21,00 | 5. | Fornagiel (Wataha) | 15,00 | 6. | Franczuk (Zryw) | 15,00 | 7. | Janik (Wielka Ki¶ć) | 15,00 | 8. | Szpala (Wielka Ki¶ć) | 11,00 | 9. | Nowak (Zryw) | 10,00 | 10. | Schlagner (Olimpia) | 10,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Urych (Longman) | 10,00 | 2. | Zimek (PMB) | 10,00 | 3. | Jurkiewicz (Zryw) | 9,00 | 4. | Kugiejko (Olimpia) | 9,00 | 5. | Bednarek (Wataha) | 8,00 | 6. | Janik (Wielka Ki¶ć) | 8,00 | 7. | Schlagner (Olimpia) | 7,00 | 8. | Fornagiel (Wataha) | 6,00 | 9. | Szabatowski (PMB) | 6,00 | 10. | Białas (Hica) | 5,00 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Błachnio (Wataha) | 5,00 | 2. | Janik (Wielka Ki¶ć) | 5,00 | 3. | Wieczorek (Olimpia) | 5,00 | 4. | Szastak (Wataha) | 4,00 | 5. | Filczek (Hica) | 3,00 | 6. | Jurkiewicz (Zryw) | 3,00 | 7. | Markocki (Wataha) | 3,00 | 8. | Penar (Wielka Ki¶ć) | 3,00 | 9. | Szabatowski (PMB) | 3,00 | 10. | Urych (Longman) | 3,00 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Kugiejko (Olimpia) | 4,00 | 2. | Błachnio (Wataha) | 3,00 | 3. | Czempik (ZGP) | 2,00 | 4. | Franczuk (Zryw) | 2,00 | 5. | Kiełtyka (PMB) | 2,00 | 6. | Szastak (Wataha) | 2,00 | 7. | Szpala (Wielka Ki¶ć) | 2,00 | 8. | Terlecki (Zryw) | 2,00 | 9. | Zimek (PMB) | 2,00 | 10. | Białas (Hica) | 1,00 |
BlokiStraty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Czempik (ZGP) | 7,00 | 2. | Franczuk (Zryw) | 5,00 | 3. | Kiełtyka (PMB) | 4,00 | 4. | Kugiejko (Olimpia) | 3,00 | 5. | Schlagner (Olimpia) | 3,00 | 6. | Szastak (Wataha) | 3,00 | 7. | Zimek (PMB) | 3,00 | 8. | Błachnio (Wataha) | 2,00 | 9. | Janik (Wielka Ki¶ć) | 2,00 | 10. | Penar (Wielka Ki¶ć) | 2,00 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Penar (Wielka Ki¶ć) | 60,0% | 2. | Fornagiel (Wataha) | 58,3% | 3. | Janik (Wielka Ki¶ć) | 54,6% | 4. | Szastak (Wataha) | 47,6% | 5. | Franczuk (Zryw) | 45,5% | 6. | Schlagner (Olimpia) | 45,5% | 7. | Nowak (Zryw) | 44,4% | 8. | Kugiejko (Olimpia) | 42,9% | 9. | Widera (PMB) | 42,9% | 10. | Szabatowski (PMB) | 42,1% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|