Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 2. Liga Grupa A

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)21,37
2. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)19,27
3. Paweł Nowrotek (Hica)17,82
4. Marek Brzeziński (Wataha)17,19
5. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )17,08
6. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )16,75
7. Michał Smółka (Olimpia)15,00
8. Jarosław Urych (Longman)14,83
9. Adam Szabatowski (Piaśniki)14,67
10. Marcin Szpala (Wielka Kiść )14,50

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Szabatowski1. Adam Szabatowski (Piaśniki)20,33
2. Wojciech Trałka (Zryw)20,00
3. Michał Broda (Longman)19,60
4. Damian Szastak (Wataha)18,89
5. Paweł Nowrotek (Hica)18,45
6. Kamil Chmielorz (Olimpia)16,00
7. Tomasz Cichoń (ZGP)16,00
8. Artur Czempik (ZGP)15,82
9. Krzysztof Franczuk (Zryw)15,47
10. Andrzej Boronowski (Hica)15,44

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Boczoń1. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )5,00
2. Sebastian Swoboda (Olimpia)3,38
3. Przemysław Borysławski (Wielka Kiść )2,82
4. Wojciech Szastok (Olimpia)2,50
5. Mateusz Wicherek (Wielka Kiść )2,29
6. Michał Smółka (Olimpia)2,22
7. Robert Wieczorek (Olimpia)2,22
8. Daniel Korba (Wielka Kiść )2,21
9. Rafał Janik (Wielka Kiść )2,13
10. Kamil Chmielorz (Olimpia)1,94

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Smółka1. Michał Smółka (Olimpia)13,06
2. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)11,00
3. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )10,38
4. Marek Brzeziński (Wataha)9,75
5. Michał Jurkiewicz (Zryw)9,70
6. Jarosław Urych (Longman)9,67
7. Bartłomiej Światowski (ZGP)9,53
8. Michał Dziadosz (Longman)9,33
9. Paweł Bednarek (Wataha)9,16
10. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )9,08

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Paweł Doniec (Longman)5,00
2. Robert Wieczorek (Olimpia)4,78
3. Dariusz Dudek (Wielka Kiść )4,69
4. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)4,53
5. Bartosz Błachnio (Wataha)4,47
6. Artur Czempik (ZGP)4,18
7. Łukasz Skrzyński (ZGP)3,71
8. Paweł Nowrotek (Hica)3,64
9. Kamil Chmielorz (Olimpia)3,59
10. Rafał Janik (Wielka Kiść )3,38

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jarosław Koźmiński (Longman)2,56
2. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)2,44
3. Łukasz Skrzyński (ZGP)2,29
4. Krzysztof Franczuk (Zryw)2,16
5. Robert Wieczorek (Olimpia)2,11
6. Wojciech Trałka (Zryw)2,11
7. Piotr Świercz (Longman)2,08
8. Michał Dziadosz (Longman)1,93
9. Szymon Kurdziel (Longman)1,77
10. Bartłomiej Światowski (ZGP)1,76

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )2,00
2. Daniel Korba (Wielka Kiść )1,50
3. Michał Smółka (Olimpia)1,44
4. Jarosław Urych (Longman)1,44
5. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,10
6. Tomasz Cichoń (ZGP)1,00
7. Paweł Nowrotek (Hica)0,91
8. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )0,88
9. Michał Dziadosz (Longman)0,80
10. Damian Fornagiel (Wataha)0,74

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Artur Czempik (ZGP)5,18
2. Robert Wieczorek (Olimpia)3,72
3. Dariusz Dudek (Wielka Kiść )3,62
4. Bartosz Błachnio (Wataha)3,42
5. Szymon Filczek (Hica)3,00
6. Beniamin Włodarczyk (Wataha)2,89
7. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)2,73
8. Marcin Szatka (Zryw)2,72
9. Kamil Chmielorz (Olimpia)2,71
10. Damian Szastak (Wataha)2,56

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)61,5%
2. Marek Brzeziński (Wataha)58,8%
3. Sebastian Binias (Zryw)54,0%
4. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )51,7%
5. Jarosław Urych (Longman)50,0%
6. Karol Schlagner (Olimpia)48,5%
7. Michał Jurkiewicz (Zryw)47,8%
8. Michał Dziadosz (Longman)46,5%
9. Adam Szabatowski (Piaśniki)45,9%
10. Beniamin Włodarczyk (Wataha)44,9%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Sebastian Binias (Zryw)38,6%
2. Michał Broda (Longman)37,0%
3. Krzysztof Franczuk (Zryw)36,6%
4. Damian Szastak (Wataha)35,8%
5. Artur Czempik (ZGP)35,0%
6. Kamil Chmielorz (Olimpia)33,6%
7. Robert Wieczorek (Olimpia)31,2%
8. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)30,9%
9. Andrzej Boronowski (Hica)29,6%
10. Piotr Świercz (Longman)28,6%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)79,1%
2. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)76,4%
3. Jacek Cieślak (ZGP)72,1%
4. Marcin Szpala (Wielka Kiść )72,1%
5. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)71,4%
6. Adam Szabatowski (Piaśniki)70,1%
7. Jarosław Koźmiński (Longman)69,1%
8. Artur Czempik (ZGP)63,4%
9. Marcin Szatka (Zryw)63,0%
10. Paweł Nowrotek (Hica)60,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Nowrotek1. Paweł Nowrotek (Hica)3,00
2. Rafał Nowak (Zryw)2,00
3. Mariusz Salamaga (Zryw)2,00
4. Damian Szastak (Wataha)2,00
5. Marek Białas (Hica)1,00
6. Mariusz Dudek (ZGP)1,00
7. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
8. Łukasz Hanak (Zryw)1,00
9. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)1,00
10. Szymon Kurdziel (Longman)1,00
11. Rafał Kurianowicz (Hica)1,00
12. Jerzy Pogoda (ZGP)1,00
13. Piotr Staniszewski (Piaśniki)1,00
14. Krzysztof Ziaja (ZGP)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)