RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 2. Liga Grupa AMinimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2. Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 19,33 | 2. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 19,27 | 3. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 16,75 | 4. | Jarosław Urych (Longman) | 15,59 | 5. | Adam Szabatowski (PMB) | 14,75 | 6. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 14,36 | 7. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 14,06 | 8. | Maciej Walerowicz (Longman) | 13,75 | 9. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 13,22 | 10. | Damian Szastak (Wataha) | 12,78 |
Punkty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Adam Szabatowski (PMB) | 20,25 | 2. | Damian Szastak (Wataha) | 18,89 | 3. | Artur Czempik (ZGP) | 15,82 | 4. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 15,11 | 5. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 14,58 | 6. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 14,00 | 7. | Jacek Cie¶lak (ZGP) | 12,21 | 8. | Jarosław KoĽmiński (Longman) | 11,88 | 9. | Maciej Walerowicz (Longman) | 11,50 | 10. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 11,44 |
Czas gryZbiórki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 11,00 | 2. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 10,38 | 3. | Jarosław Urych (Longman) | 10,12 | 4. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 9,56 | 5. | Paweł Bednarek (Wataha) | 9,16 | 6. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 8,73 | 7. | Szymon Filczek (Hica) | 8,57 | 8. | Witold Zimek (PMB) | 8,13 | 9. | Piotr Marszałek (Wataha) | 7,07 | 10. | Piotr Kugiejko (Olimpia) | 6,92 |
Asysty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 4,83 | 2. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 4,78 | 3. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 4,53 | 4. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 4,47 | 5. | Artur Czempik (ZGP) | 4,18 | 6. | Łukasz Skrzyński (ZGP) | 3,71 | 7. | Mariusz Wierzbicki (PMB) | 3,50 | 8. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 3,38 | 9. | Maciej Walerowicz (Longman) | 3,00 | 10. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 2,94 |
Przechwyty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Maciej Walerowicz (Longman) | 3,75 | 2. | Jarosław KoĽmiński (Longman) | 2,63 | 3. | Łukasz Skrzyński (ZGP) | 2,29 | 4. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 2,25 | 5. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 2,22 | 6. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 2,11 | 7. | Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć) | 1,91 | 8. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 1,69 | 9. | Artur Czempik (ZGP) | 1,65 | 10. | Mariusz Wierzbicki (PMB) | 1,64 |
Bloki | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Jarosław Urych (Longman) | 1,53 | 2. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 1,11 | 3. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 0,88 | 4. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 0,83 | 5. | Damian Fornagiel (Wataha) | 0,74 | 6. | Jacek Cie¶lak (ZGP) | 0,63 | 7. | Rafał Nowak (Zryw) | 0,63 | 8. | Łukasz Penar (Wielka Ki¶ć) | 0,63 | 9. | Szymon Filczek (Hica) | 0,57 | 10. | Maciej Walerowicz (Longman) | 0,50 |
Straty | # | Zawodnik | ¦rednia |
---|
| 1. | Artur Czempik (ZGP) | 5,18 | 2. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 3,72 | 3. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 3,42 | 4. | Marek Kubas (PMB) | 3,33 | 5. | Szymon Filczek (Hica) | 3,00 | 6. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 2,73 | 7. | Damian Szastak (Wataha) | 2,56 | 8. | Jacek Cie¶lak (ZGP) | 2,47 | 9. | Mariusz Wierzbicki (PMB) | 2,36 | 10. | Łukasz Skrzyński (ZGP) | 2,29 |
Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Łukasz Grzegorzewski (Hica) | 55,3% | 2. | Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć) | 51,7% | 3. | Jarosław Urych (Longman) | 50,7% | 4. | Paweł Juraszek (Wielka Ki¶ć) | 49,0% | 5. | Karol Schlagner (Olimpia) | 48,5% | 6. | Adam Szabatowski (PMB) | 46,4% | 7. | Michał Jurkiewicz (Zryw) | 46,1% | 8. | Piotr Kugiejko (Olimpia) | 44,1% | 9. | Łukasz Widera (PMB) | 43,9% | 10. | Witold Zimek (PMB) | 42,6% |
Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć) | 39,1% | 2. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 36,2% | 3. | Damian Szastak (Wataha) | 35,8% | 4. | Artur Czempik (ZGP) | 35,0% | 5. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 31,2% | 6. | Krzysztof Kaczmarczyk (Hica) | 30,9% | 7. | Tomasz Kiełtyka (PMB) | 25,2% | 8. | Jarosław KoĽmiński (Longman) | 24,6% | 9. | Marek Kubas (PMB) | 23,6% | 10. | Rafał Janik (Wielka Ki¶ć) | 23,5% |
Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów)Fauli technicznych | # | Zawodnik | # |
---|
| 1. | Kamil Kopeć (Zryw) | 2,00 | 2. | Rafał Nowak (Zryw) | 2,00 | 3. | Damian Szastak (Wataha) | 2,00 | 4. | Marek Białas (Hica) | 1,00 | 5. | Krzysztof Franczuk (Zryw) | 1,00 | 6. | Łukasz Hanak (Zryw) | 1,00 | 7. | Piotr Kugiejko (Olimpia) | 1,00 | 8. | Rafał Kurianowicz (ZGP) | 1,00 | 9. | Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć) | 1,00 | 10. | Piotr Staniszewski (PMB) | 1,00 |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|