Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2018/19) - 2. Liga - runda 2

Kolejka 1 (2019-02-02)

Piaśniki Magic Balls-:-Watahawięcej»
(02-02-2019 9:00)
Longman Boys-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(02-02-2019 10:20)
Se Gramy-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(02-02-2019 11:40)
ZGP barhan.pl-:-Olimpia Basketwięcej»
(02-02-2019 13:00)
Old Boys Sor-Drew-:-Energiczniwięcej»
(03-02-2019 9:00)
Zryw Siemianowice-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-02-2019 10:20)

Kolejka 2 (2019-02-09)

Zryw Siemianowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(09-02-2019 10:20)
Wataha-:-ZGP barhan.plwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Hica Ruda Śląska-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(09-02-2019 13:00)
Killa Bees-:-Old Boys Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
Energiczni-:-Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Olimpia Basket-:-Longman Boyswięcej»
(23-03-2019 9:00)

Kolejka 3 (2019-02-23)

Wielka Kiść Gliwice-:-Olimpia Basketwięcej»
(23-02-2019 9:00)
Longman Boys-:-Watahawięcej»
(23-02-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka-:-Energiczniwięcej»
(23-02-2019 11:40)
ZGP barhan.pl-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(23-02-2019 13:00)
Se Gramy-:-Killa Beeswięcej»
(24-02-2019 9:00)
Piaśniki Magic Balls-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(24-02-2019 10:20)

Kolejka 4 (2019-03-02)

Piaśniki Magic Balls-:-ZGP barhan.plwięcej»
(02-03-2019 9:00)
Zryw Siemianowice-:-Longman Boyswięcej»
(02-03-2019 10:20)
Killa Bees-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(02-03-2019 11:40)
Wataha-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(02-03-2019 13:00)
Old Boys Sor-Drew-:-Se Gramywięcej»
(03-03-2019 9:00)
Hica Ruda Śląska-:-Olimpia Basketwięcej»
(03-03-2019 10:20)

Kolejka 5 (2019-03-16)

Energiczni-:-Killa Beeswięcej»
(16-03-2019 9:00)
Longman Boys-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(16-03-2019 10:20)
Wielka Kiść Gliwice-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(16-03-2019 11:40)
ZGP barhan.pl-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(16-03-2019 13:00)
Gwiazdy Podwórka-:-Old Boys Sor-Drewwięcej»
(17-03-2019 9:00)
Olimpia Basket-:-Watahawięcej»
(17-03-2019 10:20)

Kolejka 6 (2019-03-23)

Hica Ruda Śląska-:-Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
ZGP barhan.pl-:-Longman Boyswięcej»
(23-03-2019 11:40)
Piaśniki Magic Balls-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(23-03-2019 13:00)
Zryw Siemianowice-:-Olimpia Basketwięcej»
(24-03-2019 9:00)

Kolejka 7 (2019-03-30)

Olimpia Basket-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(30-03-2019 10:20)
Wielka Kiść Gliwice-:-ZGP barhan.plwięcej»
(30-03-2019 11:40)
Wataha-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(30-03-2019 13:00)
Longman Boys-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(31-03-2019 9:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)