Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2018/19) - 2. Liga - runda 2

Kolejka 7 (2019-03-30)

Olimpia Basket46:56Piaśniki Magic Ballswięcej»
(30-03-2019 10:20)
Wielka Kiść Gliwice53:67ZGP barhan.plwięcej»
(30-03-2019 11:40)
Wataha53:73Zryw Siemianowicewięcej»
(30-03-2019 13:00)
Longman Boys73:26Hica Ruda Śląskawięcej»
(31-03-2019 9:00)

Kolejka 6 (2019-03-23)

Hica Ruda Śląska63:59Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
ZGP barhan.pl35:79Longman Boyswięcej»
(23-03-2019 11:40)
Piaśniki Magic Balls51:67Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(23-03-2019 13:00)
Zryw Siemianowice71:40Olimpia Basketwięcej»
(24-03-2019 9:00)

Kolejka 5 (2019-03-16)

Energiczni48:87Killa Beeswięcej»
(16-03-2019 9:00)
Longman Boys52:44Piaśniki Magic Ballswięcej»
(16-03-2019 10:20)
Wielka Kiść Gliwice63:56Zryw Siemianowicewięcej»
(16-03-2019 11:40)
ZGP barhan.pl63:64Hica Ruda Śląskawięcej»
(16-03-2019 13:00)
Gwiazdy Podwórka51:40Old Boys Sor-Drewwięcej»
(17-03-2019 9:00)
Olimpia Basket62:61Watahawięcej»
(17-03-2019 10:20)

Kolejka 4 (2019-03-02)

Piaśniki Magic Balls59:40ZGP barhan.plwięcej»
(02-03-2019 9:00)
Zryw Siemianowice65:53Longman Boyswięcej»
(02-03-2019 10:20)
Killa Bees80:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(02-03-2019 11:40)
Wataha51:49Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(02-03-2019 13:00)
Old Boys Sor-Drew46:67Se Gramywięcej»
(03-03-2019 9:00)
Hica Ruda Śląska53:43Olimpia Basketwięcej»
(03-03-2019 10:20)

Kolejka 3 (2019-02-23)

Wielka Kiść Gliwice42:35Olimpia Basketwięcej»
(23-02-2019 9:00)
Longman Boys50:40Watahawięcej»
(23-02-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka59:40Energiczniwięcej»
(23-02-2019 11:40)
ZGP barhan.pl69:77Zryw Siemianowicewięcej»
(23-02-2019 13:00)
Se Gramy67:66Killa Beeswięcej»
(24-02-2019 9:00)
Piaśniki Magic Balls71:59Hica Ruda Śląskawięcej»
(24-02-2019 10:20)

Kolejka 2 (2019-02-09)

Zryw Siemianowice83:57Piaśniki Magic Ballswięcej»
(09-02-2019 10:20)
Wataha69:60ZGP barhan.plwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Hica Ruda Śląska50:70Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(09-02-2019 13:00)
Killa Bees61:58Old Boys Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Olimpia Basket55:73Longman Boyswięcej»
(23-03-2019 9:00)

Kolejka 1 (2019-02-02)

Piaśniki Magic Balls58:60Watahawięcej»
(02-02-2019 9:00)
Longman Boys52:46Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(02-02-2019 10:20)
Se Gramy66:44Gwiazdy Podwórkawięcej»
(02-02-2019 11:40)
ZGP barhan.pl54:63Olimpia Basketwięcej»
(02-02-2019 13:00)
Old Boys Sor-Drew57:80Energiczniwięcej»
(03-02-2019 9:00)
Zryw Siemianowice76:35Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-02-2019 10:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)