Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Sor-Drew - ZGP

2. LIGA, KOLEJKA 9, 06-01-2019 10:20
Old Boys Sor-Drew43
8
13
9
13
63
10
19
21
13
ZGP barhan.pl

Statystyki

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak61833.3%31030.0%3837.5%5771.4%981723042024
A.Komandzik1714.3%030.0%1425.0%1250.0%707010144
E.Loska1333.3%020.0%11100.0%000.0%202010034
A.Gancarczyk2922.2%2633.3%030.0%000.0%303131243
D.Dosa2728.6%1250.0%1520.0%000.0%112010152
Z.Gajdzik000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
M.Komandzik1520.0%1425.0%010.0%11100.0%00010013-1
Ł.Miller020.0%010.0%010.0%000.0%01100000-1
A.Walenciak2922.2%2366.7%060.0%000.0%00002014-2
SUMA156025.0%93129.0%62920.7%71070.0%2210324111104333

ZGP barhan.pl

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Cieślak71741.2%71741.2%000.0%4580.0%42605201820
K.Ziaja51145.5%51145.5%000.0%4580.0%50505101418
M.Dudek3742.9%2633.3%11100.0%5771.4%53821031214
B.Światowski1250.0%11100.0%010.0%11100.0%8191202312
J.Pogoda31030.0%2825.0%1250.0%000.0%437020178
P.Marszałek020.0%020.0%000.0%22100.0%718000127
A.Czempik040.0%030.0%010.0%7887.5%000010073
J.Harazin010.0%010.0%000.0%000.0%10100010-1
SUMA195435.2%174934.7%2540.0%232882.1%341044316386381

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)