Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Sor-Drew - ZGP

2. LIGA, KOLEJKA 9, 06-01-2019 10:20
Old Boys Sor-Drew43
8
13
9
13
63
10
19
21
13
ZGP barhan.pl

Statystyki

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak61833.3%31030.0%3837.5%5771.4%981723042024
A.Komandzik1714.3%030.0%1425.0%1250.0%707010144
E.Loska1333.3%020.0%11100.0%000.0%202010034
A.Gancarczyk2922.2%2633.3%030.0%000.0%303131243
D.Dosa2728.6%1250.0%1520.0%000.0%112010152
Z.Gajdzik000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
M.Komandzik1520.0%1425.0%010.0%11100.0%00010013-1
Ł.Miller020.0%010.0%010.0%000.0%01100000-1
A.Walenciak2922.2%2366.7%060.0%000.0%00002014-2
SUMA156025.0%93129.0%62920.7%71070.0%2210324111104333

ZGP barhan.pl

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Cieślak71741.2%71741.2%000.0%4580.0%42605201820
K.Ziaja51145.5%51145.5%000.0%4580.0%50505101418
M.Dudek3742.9%2633.3%11100.0%5771.4%53821031214
B.Światowski1250.0%11100.0%010.0%11100.0%8191202312
J.Pogoda31030.0%2825.0%1250.0%000.0%437020178
P.Marszałek020.0%020.0%000.0%22100.0%718000127
A.Czempik040.0%030.0%010.0%7887.5%000010073
J.Harazin010.0%010.0%000.0%000.0%10100010-1
SUMA195435.2%174934.7%2540.0%232882.1%341044316386381

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Zryw83:57Piaśnikiwięcej»
(09-02-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team78:40Jaworznowięcej»
(03-02-2019 19:00)