Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Sor-Drew - Killa Bees

2. LIGA, KOLEJKA 11, 15-12-2018 10:20
Old Boys Sor-Drew34
8
3
14
9
65
19
17
10
19
Killa Bees

Statystyki

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Komandzik3933.3%3742.9%020.0%000.0%5383110613
M.Komandzik61540.0%51533.3%11100.0%000.0%4371005137
E.Loska2540.0%2366.7%020.0%000.0%213120047
A.Walenciak060.0%000.0%060.0%22100.0%000141022
R.Gotner010.0%010.0%000.0%020.0%112010000
D.Dosa1714.3%020.0%1520.0%000.0%00022033-2
A.Gancarczyk31618.8%31421.4%020.0%010.0%45901046-2
SUMA155925.4%134231.0%21811.1%2540.0%1613298112123425

Killa Bees

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Kupczyk112055.0%111861.1%020.0%61346.2%1792615342843
W.Wierzbicki71741.2%51050.0%2728.6%2450.0%41513001815
R.Żelazny4944.4%4944.4%000.0%000.0%3364302814
M.Bryjak3650.0%2540.0%11100.0%000.0%314111378
J.Woźniok1333.3%1333.3%000.0%000.0%123230226
P.Breguła040.0%040.0%000.0%11100.0%224021311
P.Kugiejko010.0%010.0%000.0%1250.0%101001011
SUMA266043.3%235046.0%31030.0%102050.0%3118499176146588

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Olimpia60:59Killa Beeswięcej»
(20-01-2019 10:20)
Energiczni59:82Zrywwięcej»
(20-01-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus85:69Atomicwięcej»
(20-01-2019 19:00)
Rybnik Team49:71Green Peaswięcej»
(20-01-2019 17:30)
Dobermany20:0Demonswięcej»
(20-01-2019 16:00)
Drim Tim71:62Be Perfectwięcej»
(20-01-2019 14:30)
Płomień44:66Jaworznowięcej»
(20-01-2019 13:00)
Gwiezdno Flota86:78Budsarwięcej»
(20-01-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Gwiazdy Podwórka56:61ZGPwięcej»
(19-01-2019 13:00)
Se Gramy55:59Wielka Kiść więcej»
(19-01-2019 11:40)
Wataha33:66Longmanwięcej»
(19-01-2019 10:20)
Hica57:54Piaśnikiwięcej»
(19-01-2019 9:00)