Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Sor-Drew - Killa Bees

2. LIGA, KOLEJKA 11, 15-12-2018 10:20
Old Boys Sor-Drew34
8
3
14
9
65
19
17
10
19
Killa Bees

Statystyki

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Komandzik3933.3%3742.9%020.0%000.0%5383110613
M.Komandzik61540.0%51533.3%11100.0%000.0%4371005137
E.Loska2540.0%2366.7%020.0%000.0%213120047
A.Walenciak060.0%000.0%060.0%22100.0%000141022
R.Gotner010.0%010.0%000.0%020.0%112010000
D.Dosa1714.3%020.0%1520.0%000.0%00022033-2
A.Gancarczyk31618.8%31421.4%020.0%010.0%45901046-2
SUMA155925.4%134231.0%21811.1%2540.0%1613298112123425

Killa Bees

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Kupczyk112055.0%111861.1%020.0%61346.2%1792615342843
W.Wierzbicki71741.2%51050.0%2728.6%2450.0%41513001815
R.Żelazny4944.4%4944.4%000.0%000.0%3364302814
M.Bryjak3650.0%2540.0%11100.0%000.0%314111378
J.Woźniok1333.3%1333.3%000.0%000.0%123230226
P.Breguła040.0%040.0%000.0%11100.0%224021311
P.Kugiejko010.0%010.0%000.0%1250.0%101001011
SUMA266043.3%235046.0%31030.0%102050.0%3118499176146588

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Gwiezdno Flota22:12Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Piaśniki51:67Wielka Kiść więcej»
(23-03-2019 13:00)
ZGP35:79Longmanwięcej»
(23-03-2019 11:40)
Hica63:59Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
Kolejka 2
Olimpia55:73Longmanwięcej»
(23-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar63:84Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)
Atomic73:58Płomieńwięcej»
(17-03-2019 17:30)
Drim Tim83:63Dobermanywięcej»
(17-03-2019 16:00)
Be Perfect84:72Jaworznowięcej»
(17-03-2019 14:30)
Gwiezdno Flota83:61Rybnik Teamwięcej»
(17-03-2019 13:00)