Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Sor-Drew - Hica

2. LIGA, KOLEJKA 5, 14-10-2018 9:00
Old Boys Sor-Drew48
15
15
9
9
65
22
18
13
12
Hica Ruda Śląska

Statystyki

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak51338.5%2450.0%3933.3%66100.0%1431705011932
E.Loska4850.0%2450.0%2450.0%000.0%61702031012
A.Gancarczyk41428.6%41233.3%020.0%1250.0%325000192
Ł.Miller040.0%040.0%000.0%040.0%358102201
M.Piątek41040.0%2540.0%2540.0%050.0%2130102101
Z.Gajdzik040.0%030.0%010.0%000.0%303020100
A.Walenciak050.0%020.0%030.0%020.0%11210000-4
SUMA175829.3%103429.4%72429.2%71936.8%3213452102104844

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarczyk71258.3%4666.7%3650.0%000.0%1131422011729
P.Nowrotek71741.2%5955.6%2825.0%101190.9%61722102627
S.Mikołajczyk1425.0%1425.0%000.0%2450.0%82101100411
R.Chrząszcz1520.0%040.0%11100.0%2825.0%606130055
A.Boronowski41428.6%2922.2%2540.0%2450.0%1011100123
R.Kurianowicz000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
B.Lato030.0%010.0%020.0%000.0%10101010-2
S.Jaworski040.0%030.0%010.0%1333.3%10100101-3
SUMA205933.9%123633.3%82334.8%173056.7%34640710226570

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)