Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Sor-Drew - Hica

2. LIGA, KOLEJKA 5, 14-10-2018 9:00
Old Boys Sor-Drew48
15
15
9
9
65
22
18
13
12
Hica Ruda Śląska

Statystyki

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak51338.5%2450.0%3933.3%66100.0%1431705011932
E.Loska4850.0%2450.0%2450.0%000.0%61702031012
A.Gancarczyk41428.6%41233.3%020.0%1250.0%325000192
Ł.Miller040.0%040.0%000.0%040.0%358102201
M.Piątek41040.0%2540.0%2540.0%050.0%2130102101
Z.Gajdzik040.0%030.0%010.0%000.0%303020100
A.Walenciak050.0%020.0%030.0%020.0%11210000-4
SUMA175829.3%103429.4%72429.2%71936.8%3213452102104844

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarczyk71258.3%4666.7%3650.0%000.0%1131422011729
P.Nowrotek71741.2%5955.6%2825.0%101190.9%61722102627
S.Mikołajczyk1425.0%1425.0%000.0%2450.0%82101100411
R.Chrząszcz1520.0%040.0%11100.0%2825.0%606130055
A.Boronowski41428.6%2922.2%2540.0%2450.0%1011100123
R.Kurianowicz000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
B.Lato030.0%010.0%020.0%000.0%10101010-2
S.Jaworski040.0%030.0%010.0%1333.3%10100101-3
SUMA205933.9%123633.3%82334.8%173056.7%34640710226570

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Zryw83:57Piaśnikiwięcej»
(09-02-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team78:40Jaworznowięcej»
(03-02-2019 19:00)