Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Sor-Drew - Hica

2. LIGA, KOLEJKA 5, 14-10-2018 9:00
Old Boys Sor-Drew48
15
15
9
9
65
22
18
13
12
Hica Ruda Śląska

Statystyki

Old Boys Sor-Drew

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Mizniak51338.5%2450.0%3933.3%66100.0%1431705011932
E.Loska4850.0%2450.0%2450.0%000.0%61702031012
A.Gancarczyk41428.6%41233.3%020.0%1250.0%325000192
Ł.Miller040.0%040.0%000.0%040.0%358102201
M.Piątek41040.0%2540.0%2540.0%050.0%2130102101
Z.Gajdzik040.0%030.0%010.0%000.0%303020100
A.Walenciak050.0%020.0%030.0%020.0%11210000-4
SUMA175829.3%103429.4%72429.2%71936.8%3213452102104844

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarczyk71258.3%4666.7%3650.0%000.0%1131422011729
P.Nowrotek71741.2%5955.6%2825.0%101190.9%61722102627
S.Mikołajczyk1425.0%1425.0%000.0%2450.0%82101100411
R.Chrząszcz1520.0%040.0%11100.0%2825.0%606130055
A.Boronowski41428.6%2922.2%2540.0%2450.0%1011100123
R.Kurianowicz000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
B.Lato030.0%010.0%020.0%000.0%10101010-2
S.Jaworski040.0%030.0%010.0%1333.3%10100101-3
SUMA205933.9%123633.3%82334.8%173056.7%34640710226570

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)