Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Piaśniki - Energiczni

2. LIGA, KOLEJKA 1, 15-09-2018 10:20
Piaśniki Magic Balls57
16
14
10
17
52
11
16
15
10
Energiczni

Statystyki

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Kotyrba51145.5%51145.5%000.0%4850.0%34713011414
Ł.Widera5862.5%5862.5%000.0%020.0%22442021013
A.Szabatowski61540.0%61442.9%010.0%000.0%33602001211
M.Wierzbicki1425.0%1333.3%010.0%3475.0%314220158
T.Kiełtyka31225.0%1520.0%2728.6%22100.0%3250000106
A.Kudela2450.0%2450.0%000.0%000.0%112010144
M.Szczyrbowski1714.3%1714.3%000.0%000.0%527010123
W.Zimek020.0%020.0%000.0%000.0%415010103
K.Zając020.0%020.0%000.0%000.0%10100000-1
P.Staniszewski020.0%010.0%010.0%000.0%11210030-2
SUMA236734.3%215736.8%21020.0%91656.3%2617438120105759

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarski61154.5%4580.0%2633.3%010.0%81911021417
M.Huras61637.5%4944.4%2728.6%33100.0%71805061714
J.Pruś3742.9%2633.3%11100.0%1250.0%3252211812
J.Sznura1333.3%010.0%1250.0%1250.0%213210047
K.Gierczakowski2825.0%2633.3%020.0%030.0%314130142
G.Wójcik21118.2%1616.7%1520.0%000.0%22411035-1
SUMA205635.7%133339.4%72330.4%51145.5%258337131135251

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)