Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Longman - Piaśniki

2. LIGA, KOLEJKA 5, 13-10-2018 13:00
Longman Boys37
11
9
5
12
47
11
15
8
13
Piaśniki Magic Balls

Statystyki

Longman Boys

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Preidl3837.5%1333.3%2540.0%1250.0%314220398
J.Urych020.0%020.0%000.0%020.0%448222307
Ł.Urych2922.2%2450.0%050.0%000.0%415110044
P.Krawczyk1616.7%1616.7%000.0%000.0%325010023
P.Świercz41625.0%1616.7%31030.0%2450.0%2021204130
A.Wyjadłowski31421.4%2728.6%1714.3%2450.0%336110490
SUMA135523.6%72825.0%62722.2%51241.7%191130792143722

Piaśniki Magic Balls

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Szabatowski112445.8%112445.8%000.0%6875.0%42621022820
W.Zimek1425.0%1425.0%000.0%1250.0%64101011310
Ł.Widera1333.3%1333.3%000.0%000.0%415210127
A.Kudela4944.4%3742.9%1250.0%2450.0%4261106116
K.Zając010.0%000.0%010.0%000.0%213201203
P.Staniszewski000.0%000.0%000.0%000.0%404000202
M.Mołdrzyk010.0%010.0%000.0%000.0%011000000
T.Kiełtyka1812.5%020.0%1616.7%000.0%30300113-1
SUMA185036.0%164139.0%2922.2%91464.3%271138833154747

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)