Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Killa Bees - Zryw

2. LIGA, KOLEJKA 5, 13-10-2018 9:00
Killa Bees55
15
11
15
14
76
17
17
19
23
Zryw Siemianowice

Statystyki

Killa Bees

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Bryjak5955.6%4757.1%1250.0%000.0%63911001118
M.Walerowicz5955.6%2450.0%3560.0%000.0%20212001314
J.Woźniok44100.0%44100.0%000.0%000.0%202010388
P.Kugiejko3475.0%3475.0%000.0%000.0%033100366
P.Breguła010.0%010.0%000.0%020.0%303250304
M.Więcek1425.0%1425.0%000.0%000.0%314020124
J.Kupczyk41428.6%41330.8%010.0%4850.0%4261003122
T.Chrząstek020.0%000.0%020.0%000.0%000020000
W.Wierzbicki1520.0%1333.3%020.0%1250.0%10111043-3
SUMA235244.2%194047.5%41233.3%51241.7%219307140175553

Zryw Siemianowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Trałka111384.6%111384.6%000.0%66100.0%11242032831
M.Beliczyński22100.0%11100.0%11100.0%000.0%4150201511
K.Franczuk51241.7%3475.0%2728.6%2366.7%01114011411
M.Jurkiewicz2450.0%2450.0%000.0%000.0%3030230410
M.Szatka4850.0%3742.9%11100.0%030.0%022241299
S.Binias3560.0%1250.0%2366.7%000.0%000110187
R.Nowak2633.3%2540.0%010.0%1250.0%134000054
M.Salamaga1250.0%1250.0%000.0%1616.7%404010032
B.Terlecki010.0%000.0%010.0%020.0%303120102
SUMA305356.6%243863.2%61442.9%102245.5%16824918497687

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Zryw83:57Piaśnikiwięcej»
(09-02-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team78:40Jaworznowięcej»
(03-02-2019 19:00)