Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Killa Bees - Zryw

2. LIGA, KOLEJKA 5, 13-10-2018 9:00
Killa Bees55
15
11
15
14
76
17
17
19
23
Zryw Siemianowice

Statystyki

Killa Bees

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Bryjak5955.6%4757.1%1250.0%000.0%63911001118
M.Walerowicz5955.6%2450.0%3560.0%000.0%20212001314
J.Woźniok44100.0%44100.0%000.0%000.0%202010388
P.Kugiejko3475.0%3475.0%000.0%000.0%033100366
P.Breguła010.0%010.0%000.0%020.0%303250304
M.Więcek1425.0%1425.0%000.0%000.0%314020124
J.Kupczyk41428.6%41330.8%010.0%4850.0%4261003122
T.Chrząstek020.0%000.0%020.0%000.0%000020000
W.Wierzbicki1520.0%1333.3%020.0%1250.0%10111043-3
SUMA235244.2%194047.5%41233.3%51241.7%219307140175553

Zryw Siemianowice

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W.Trałka111384.6%111384.6%000.0%66100.0%11242032831
M.Beliczyński22100.0%11100.0%11100.0%000.0%4150201511
K.Franczuk51241.7%3475.0%2728.6%2366.7%01114011411
M.Jurkiewicz2450.0%2450.0%000.0%000.0%3030230410
M.Szatka4850.0%3742.9%11100.0%030.0%022241299
S.Binias3560.0%1250.0%2366.7%000.0%000110187
R.Nowak2633.3%2540.0%010.0%1250.0%134000054
M.Salamaga1250.0%1250.0%000.0%1616.7%404010032
B.Terlecki010.0%000.0%010.0%020.0%303120102
SUMA305356.6%243863.2%61442.9%102245.5%16824918497687

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)