Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Hica - Longman

2. LIGA, KOLEJKA 2, 22-09-2018 10:20
Hica Ruda Śląska56
16
11
13
16
48
7
16
14
11
Longman Boys

Statystyki

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Nowrotek71450.0%4944.4%3560.0%4944.4%60626122122
K.Kaczmarczyk3933.3%2540.0%1425.0%000.0%171182303721
D.Lato3560.0%3560.0%000.0%030.0%459100269
R.Chrząszcz41040.0%2728.6%2366.7%020.0%3252003106
M.Białas1333.3%1333.3%000.0%000.0%314110125
A.Boronowski31323.1%1250.0%21118.2%22100.0%1121100104
S.Jaworski010.0%010.0%000.0%000.0%000110001
R.Kurianowicz020.0%020.0%000.0%000.0%00010000-1
B.Lato000.0%000.0%000.0%000.0%00000010-1
SUMA215736.8%133438.2%82334.8%61637.5%34104411121125666

Longman Boys

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Dziadosz5955.6%5955.6%000.0%020.0%731024011019
P.Pazdan51241.7%3560.0%2728.6%1250.0%52740031313
A.Wyjadłowski3933.3%2540.0%1425.0%000.0%7290302711
Ł.Urych3933.3%1425.0%2540.0%000.0%426010287
S.Kurdziel4850.0%3650.0%1250.0%1616.7%2022201106
P.Krawczyk010.0%000.0%010.0%000.0%202010002
M.Preidl030.0%020.0%010.0%000.0%303100100
P.Świercz090.0%020.0%070.0%000.0%30312020-5
SUMA206033.3%143342.4%62722.2%21020.0%3394210130124853

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Wielka Kiść 71:47Energiczniwięcej»
(14-10-2018 10:20)
Sor-Drew48:65Hicawięcej»
(14-10-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Green Peas58:74Drim Timwięcej»
(14-10-2018 19:00)
Budsar68:46Atomicwięcej»
(14-10-2018 17:30)
Demons76:56Gwiezdno Flotawięcej»
(14-10-2018 16:00)
Jaworzno65:61Rybnik Teamwięcej»
(14-10-2018 14:30)
Płomień48:67Dobermanywięcej»
(14-10-2018 13:00)
Be Perfect76:49Romuswięcej»
(14-10-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Longman37:47Piaśnikiwięcej»
(13-10-2018 13:00)
Olimpia54:65Watahawięcej»
(13-10-2018 11:40)
Se Gramy60:42Gwiazdy Podwórkawięcej»
(13-10-2018 10:20)
Killa Bees55:76Zrywwięcej»
(13-10-2018 9:00)