Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Hica - Longman

2. LIGA, KOLEJKA 2, 22-09-2018 10:20
Hica Ruda ¦l±ska56
16
11
13
16
48
7
16
14
11
Longman Boys

Statystyki

Hica Ruda ¦l±ska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Nowrotek71450.0%4944.4%3560.0%4944.4%60626122122
K.Kaczmarczyk3933.3%2540.0%1425.0%000.0%171182303721
D.Lato3560.0%3560.0%000.0%030.0%459100269
R.Chrz±szcz41040.0%2728.6%2366.7%020.0%3252003106
M.Białas1333.3%1333.3%000.0%000.0%314110125
A.Boronowski31323.1%1250.0%21118.2%22100.0%1121100104
S.Jaworski010.0%010.0%000.0%000.0%000110001
R.Kurianowicz020.0%020.0%000.0%000.0%00010000-1
B.Lato000.0%000.0%000.0%000.0%00000010-1
SUMA215736.8%133438.2%82334.8%61637.5%34104411121125666

Longman Boys

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Dziadosz5955.6%5955.6%000.0%020.0%731024011019
P.Pazdan51241.7%3560.0%2728.6%1250.0%52740031313
A.Wyjadłowski3933.3%2540.0%1425.0%000.0%7290302711
Ł.Urych3933.3%1425.0%2540.0%000.0%426010287
S.Kurdziel4850.0%3650.0%1250.0%1616.7%2022201106
P.Krawczyk010.0%000.0%010.0%000.0%202010002
M.Preidl030.0%020.0%010.0%000.0%303100100
P.¦wiercz090.0%020.0%070.0%000.0%30312020-5
SUMA206033.3%143342.4%62722.2%21020.0%3394210130124853

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Ki¶ć 73:61Pia¶nikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Pia¶niki56:55Wielka Ki¶ć więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)