Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Hica - Energiczni

2. LIGA, KOLEJKA 11, 15-12-2018 13:00
Hica Ruda Śląska83
23
15
23
22
66
9
15
17
25
Energiczni

Statystyki

Hica Ruda Śląska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarczyk81747.1%3475.0%51338.5%33100.0%1031315232433
S.Mikołajczyk61060.0%5862.5%1250.0%44100.0%1311412021728
M.Białas4757.1%4757.1%000.0%1333.3%4371600918
R.Chrząszcz71546.7%6966.7%1616.7%2540.0%551016071716
S.Jaworski4580.0%2366.7%22100.0%1250.0%11203021112
R.Kurianowicz1812.5%050.0%1333.3%000.0%00000013-5
B.Lato070.0%040.0%030.0%000.0%31400020-5
SUMA306943.5%204050.0%102934.5%111764.7%3614504222178197

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Posłuszny112347.8%81553.3%3837.5%000.0%71823232525
M.Huras71936.8%71546.7%040.0%5771.4%11248021917
D.Długosz61250.0%61250.0%000.0%1250.0%30331011312
A.Wosinek2825.0%1520.0%1333.3%000.0%448200059
K.Kaczmarski21414.3%21216.7%020.0%000.0%8311211146
SUMA287636.8%245940.7%41723.5%6966.7%239321313376669

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Zryw71:40Olimpiawięcej»
(24-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 21
1. Liga:
Gwiezdno Flota92:44Romuswięcej»
(24-03-2019 11:40)
Demons37:61Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 6
2. Liga Grupa A:
Piaśniki51:67Wielka Kiść więcej»
(23-03-2019 13:00)
ZGP35:79Longmanwięcej»
(23-03-2019 11:40)
Hica63:59Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
Kolejka 2
Olimpia55:73Longmanwięcej»
(23-03-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar63:84Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)
Atomic73:58Płomieńwięcej»
(17-03-2019 17:30)
Drim Tim83:63Dobermanywięcej»
(17-03-2019 16:00)
Be Perfect84:72Jaworznowięcej»
(17-03-2019 14:30)
Gwiezdno Flota83:61Rybnik Teamwięcej»
(17-03-2019 13:00)