Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Hica - Energiczni

2. LIGA, KOLEJKA 11, 15-12-2018 13:00
Hica Ruda ¦l±ska83
23
15
23
22
66
9
15
17
25
Energiczni

Statystyki

Hica Ruda ¦l±ska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Kaczmarczyk81747.1%3475.0%51338.5%33100.0%1031315232433
S.Mikołajczyk61060.0%5862.5%1250.0%44100.0%1311412021728
M.Białas4757.1%4757.1%000.0%1333.3%4371600918
R.Chrz±szcz71546.7%6966.7%1616.7%2540.0%551016071716
S.Jaworski4580.0%2366.7%22100.0%1250.0%11203021112
R.Kurianowicz1812.5%050.0%1333.3%000.0%00000013-5
B.Lato070.0%040.0%030.0%000.0%31400020-5
SUMA306943.5%204050.0%102934.5%111764.7%3614504222178197

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
D.Posłuszny112347.8%81553.3%3837.5%000.0%71823232525
M.Huras71936.8%71546.7%040.0%5771.4%11248021917
D.Długosz61250.0%61250.0%000.0%1250.0%30331011312
A.Wosinek2825.0%1520.0%1333.3%000.0%448200059
K.Kaczmarski21414.3%21216.7%020.0%000.0%8311211146
SUMA287636.8%245940.7%41723.5%6966.7%239321313376669

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Ki¶ć 73:61Pia¶nikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Pia¶niki56:55Wielka Ki¶ć więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)