Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Energiczni - ZGP

2. LIGA, KOLEJKA 2, 23-09-2018 10:20
Energiczni41
5
9
13
14
45
5
14
13
13
ZGP barhan.pl

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Pru¶61154.5%4666.7%2540.0%4757.1%80821021819
A.Wosinek030.0%010.0%020.0%000.0%909100106
M.Huras61540.0%41233.3%2366.7%2450.0%2130205165
K.Kaczmarski1520.0%000.0%1520.0%000.0%404310334
G.Wójcik1520.0%1333.3%020.0%000.0%224020222
K.Gierczakowski1333.3%1250.0%010.0%000.0%000010120
D.Długosz020.0%020.0%000.0%000.0%10100000-1
SUMA154434.1%102638.5%51827.8%61154.5%26329670144135

ZGP barhan.pl

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Pogoda82138.1%71838.9%1333.3%1333.3%731001021812
J.Cie¶lak61060.0%61060.0%000.0%000.0%2020001129
Ł.Skrzyński2540.0%1250.0%1333.3%2366.7%101530379
J.Harazin11100.0%11100.0%000.0%000.0%224101028
B.¦wiatowski1714.3%1714.3%000.0%000.0%718200224
A.Czempik080.0%030.0%050.0%2450.0%71802042-2
P.Marszałek1714.3%1714.3%000.0%040.0%14500002-3
SUMA195932.2%174835.4%21118.2%51435.7%271138861124537

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Ki¶ć 73:61Pia¶nikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Pia¶niki56:55Wielka Ki¶ć więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)