Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Energiczni - ZGP

2. LIGA, KOLEJKA 2, 23-09-2018 10:20
Energiczni41
5
9
13
14
45
5
14
13
13
ZGP barhan.pl

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Pruś61154.5%4666.7%2540.0%4757.1%80821021819
A.Wosinek030.0%010.0%020.0%000.0%909100106
M.Huras61540.0%41233.3%2366.7%2450.0%2130205165
K.Kaczmarski1520.0%000.0%1520.0%000.0%404310334
G.Wójcik1520.0%1333.3%020.0%000.0%224020222
K.Gierczakowski1333.3%1250.0%010.0%000.0%000010120
D.Długosz020.0%020.0%000.0%000.0%10100000-1
SUMA154434.1%102638.5%51827.8%61154.5%26329670144135

ZGP barhan.pl

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
J.Pogoda82138.1%71838.9%1333.3%1333.3%731001021812
J.Cieślak61060.0%61060.0%000.0%000.0%2020001129
Ł.Skrzyński2540.0%1250.0%1333.3%2366.7%101530379
J.Harazin11100.0%11100.0%000.0%000.0%224101028
B.Światowski1714.3%1714.3%000.0%000.0%718200224
A.Czempik080.0%030.0%050.0%2450.0%71802042-2
P.Marszałek1714.3%1714.3%000.0%040.0%14500002-3
SUMA195932.2%174835.4%21118.2%51435.7%271138861124537

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Zryw83:57Piaśnikiwięcej»
(09-02-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team78:40Jaworznowięcej»
(03-02-2019 19:00)