Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Energiczni - Gwiazdy Podwórka

2. LIGA, KOLEJKA 10, 09-12-2018 9:00
Energiczni54
9
13
18
14
35
8
11
4
12
Gwiazdy Podwórka

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Huras71163.6%5862.5%2366.7%3475.0%20221011918
D.Posłuszny51435.7%51145.5%030.0%2366.7%921123131216
J.Pruś41330.8%2825.0%2540.0%2450.0%61751031211
A.Wosinek030.0%030.0%000.0%000.0%6410210109
K.Kaczmarski1714.3%1333.3%040.0%000.0%437010024
K.Gierczakowski1250.0%010.0%11100.0%000.0%202000133
S.Stolarski31127.3%3650.0%050.0%020.0%202270463
SUMA216134.4%164040.0%52123.8%71353.8%31104113141135464

Gwiazdy Podwórka

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Konaszczuk41040.0%41040.0%010.0%11100.0%2354121914
M.Kirker1250.0%1250.0%000.0%000.0%102120011213
A.Lotko51338.5%3650.0%2728.6%1250.0%21330301313
R.Kurowski1714.3%1714.3%000.0%000.0%549021226
J.Goik1812.5%1520.0%030.0%000.0%303240420
M.Szoen030.0%030.0%000.0%000.0%20200010-2
A.Skulimowski1616.7%030.0%1333.3%000.0%10100023-3
M.Namysłowski1812.5%030.0%1520.0%000.0%20202053-5
SUMA145724.6%103925.6%41921.1%2366.7%271037997163436

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Zryw83:57Piaśnikiwięcej»
(09-02-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team78:40Jaworznowięcej»
(03-02-2019 19:00)