Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Energiczni - Gwiazdy Podwórka

2. LIGA, KOLEJKA 10, 09-12-2018 9:00
Energiczni54
9
13
18
14
35
8
11
4
12
Gwiazdy Podwórka

Statystyki

Energiczni

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Huras71163.6%5862.5%2366.7%3475.0%20221011918
D.Posłuszny51435.7%51145.5%030.0%2366.7%921123131216
J.Pruś41330.8%2825.0%2540.0%2450.0%61751031211
A.Wosinek030.0%030.0%000.0%000.0%6410210109
K.Kaczmarski1714.3%1333.3%040.0%000.0%437010024
K.Gierczakowski1250.0%010.0%11100.0%000.0%202000133
S.Stolarski31127.3%3650.0%050.0%020.0%202270463
SUMA216134.4%164040.0%52123.8%71353.8%31104113141135464

Gwiazdy Podwórka

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Konaszczuk41040.0%41040.0%010.0%11100.0%2354121914
M.Kirker1250.0%1250.0%000.0%000.0%102120011213
A.Lotko51338.5%3650.0%2728.6%1250.0%21330301313
R.Kurowski1714.3%1714.3%000.0%000.0%549021226
J.Goik1812.5%1520.0%030.0%000.0%303240420
M.Szoen030.0%030.0%000.0%000.0%20200010-2
A.Skulimowski1616.7%030.0%1333.3%000.0%10100023-3
M.Namysłowski1812.5%030.0%1520.0%000.0%20202053-5
SUMA145724.6%103925.6%41921.1%2366.7%271037997163436

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 11
2. Liga:
Se Gramy38:62Longmanwięcej»
(16-12-2018 10:20)
Wataha45:55Piaśnikiwięcej»
(16-12-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 10
1. Liga:
Atomic82:61Dobermanywięcej»
(16-12-2018 19:00)
Green Peas55:60Demonswięcej»
(16-12-2018 17:30)
Budsar72:45Jaworznowięcej»
(16-12-2018 16:00)
Be Perfect55:71Płomieńwięcej»
(16-12-2018 14:30)
Romus45:66Gwiezdno Flotawięcej»
(16-12-2018 13:00)
Drim Tim90:54Rybnik Teamwięcej»
(16-12-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 11
2. Liga:
Hica83:66Energiczniwięcej»
(15-12-2018 13:00)
Gwiazdy Podwórka46:76Zrywwięcej»
(15-12-2018 11:40)
Sor-Drew34:65Killa Beeswięcej»
(15-12-2018 10:20)
Olimpia55:48ZGPwięcej»
(15-12-2018 9:00)