Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 2. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)25,13
2. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)22,80
3. Wojciech Trałka (Zryw)21,37
4. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)21,00
5. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)19,27
6. Radosław Żelazny (Killa Bees)18,73
7. Paweł Nowrotek (Hica)17,82
8. Marek Brzeziński (Wataha)17,19
9. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )17,08
10. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )16,75

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)20,53
2. Adam Szabatowski (Piaśniki)20,33
3. Wojciech Trałka (Zryw)20,00
4. Michał Broda (Longman)19,60
5. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)19,33
6. Damian Szastak (Wataha)18,89
7. Jan Kupczyk (Killa Bees)18,63
8. Paweł Nowrotek (Hica)18,45
9. Damian Posłuszny (Energiczni)17,60
10. Kamil Chmielorz (Olimpia)16,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Boczoń1. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )5,00
2. Sebastian Swoboda (Olimpia)3,38
3. Przemysław Borysławski (Wielka Kiść )2,82
4. Wojciech Szastok (Olimpia)2,50
5. Mateusz Wicherek (Wielka Kiść )2,29
6. Michał Smółka (Olimpia)2,22
7. Robert Wieczorek (Olimpia)2,22
8. Daniel Korba (Wielka Kiść )2,21
9. Rafał Janik (Wielka Kiść )2,13
10. Kamil Chmielorz (Olimpia)1,94

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)16,38
2. Michał Smółka (Olimpia)13,06
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)12,47
4. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)11,00
5. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )10,38
6. Marek Brzeziński (Wataha)9,75
7. Michał Jurkiewicz (Zryw)9,70
8. Jarosław Urych (Longman)9,67
9. Adrian Wosinek (Energiczni)9,56
10. Bartłomiej Światowski (ZGP)9,53

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Paweł Doniec (Longman)5,00
2. Robert Wieczorek (Olimpia)4,78
3. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,71
4. Dariusz Dudek (Wielka Kiść )4,69
5. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)4,53
6. Bartosz Błachnio (Wataha)4,47
7. Szymon Stolarski (Energiczni)4,20
8. Artur Czempik (ZGP)4,18
9. Łukasz Skrzyński (ZGP)3,71
10. Filip Sajda (Se Gramy)3,67

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Maciej Walerowicz (Killa Bees)3,75
2. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)3,00
3. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,57
4. Jarosław Koźmiński (Longman)2,56
5. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)2,44
6. Damian Posłuszny (Energiczni)2,30
7. Łukasz Skrzyński (ZGP)2,29
8. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,27
9. Jakub Pruś (Energiczni)2,25
10. Krzysztof Franczuk (Zryw)2,16

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )2,00
2. Daniel Korba (Wielka Kiść )1,50
3. Michał Smółka (Olimpia)1,44
4. Jarosław Urych (Longman)1,44
5. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,25
6. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,10
7. Tomasz Cichoń (ZGP)1,00
8. Paweł Nowrotek (Hica)0,91
9. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )0,88
10. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)0,87

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Artur Czempik (ZGP)5,18
2. Filip Sajda (Se Gramy)4,33
3. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)3,91
4. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)3,88
5. Robert Wieczorek (Olimpia)3,72
6. Szymon Stolarski (Energiczni)3,70
7. Dariusz Dudek (Wielka Kiść )3,62
8. Tomasz Sawicki (Se Gramy)3,62
9. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)3,50
10. Jan Kupczyk (Killa Bees)3,50

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)61,5%
2. Marek Brzeziński (Wataha)58,8%
3. Radosław Żelazny (Killa Bees)58,7%
4. Sebastian Binias (Zryw)54,0%
5. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )51,7%
6. Jan Kupczyk (Killa Bees)50,0%
7. Jarosław Urych (Longman)50,0%
8. Marek Bury (Se Gramy)49,3%
9. Karol Schlagner (Olimpia)48,5%
10. Michał Jurkiewicz (Zryw)47,8%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Sebastian Binias (Zryw)38,6%
2. Sebastian Kusiak (Se Gramy)37,8%
3. Michał Broda (Longman)37,0%
4. Krzysztof Franczuk (Zryw)36,6%
5. Damian Szastak (Wataha)35,8%
6. Artur Czempik (ZGP)35,0%
7. Kamil Chmielorz (Olimpia)33,6%
8. Szymon Stolarski (Energiczni)32,0%
9. Damian Posłuszny (Energiczni)31,7%
10. Robert Wieczorek (Olimpia)31,2%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)82,8%
2. Wojciech Trałka (Zryw)79,1%
3. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)76,4%
4. Tomasz Sawicki (Se Gramy)75,6%
5. Jacek Cieślak (ZGP)72,1%
6. Marcin Szpala (Wielka Kiść )72,1%
7. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)71,4%
8. Adam Szabatowski (Piaśniki)70,1%
9. Jarosław Koźmiński (Longman)69,1%
10. Artur Czempik (ZGP)63,4%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Gajdzik1. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)5,00
2. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,00
3. Paweł Nowrotek (Hica)3,00
4. Kamil Kopeć (Gwiazdy Podwórka)2,00
5. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)2,00
6. Rafał Nowak (Zryw)2,00
7. Mariusz Salamaga (Zryw)2,00
8. Damian Szastak (Wataha)2,00
9. Marek Białas (Hica)1,00
10. Mariusz Dudek (ZGP)1,00
11. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
12. Krystian Gierczakowski (Energiczni)1,00
13. Łukasz Hanak (Zryw)1,00
14. Adam Komandzik (Sor-Drew)1,00
15. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
16. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)1,00
17. Piotr Kugiejko (Killa Bees)1,00
18. Szymon Kurdziel (Longman)1,00
19. Rafał Kurianowicz (Hica)1,00
20. Łukasz Miller (Sor-Drew)1,00
21. Marian Piątek (Sor-Drew)1,00
22. Jerzy Pogoda (ZGP)1,00
23. Tomasz Sawicki (Se Gramy)1,00
24. Piotr Staniszewski (Piaśniki)1,00
25. Maciej Więcek (Killa Bees)1,00
26. Krzysztof Ziaja (ZGP)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)