Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 2. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)25,40
2. Damian Szastak (Wataha)24,25
3. Wojciech Trałka (Zryw)24,00
4. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )23,75
5. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)21,80
6. Maciej Walerowicz (Killa Bees)21,00
7. Marek Brzeziński (Wataha)20,20
8. Paweł Nowrotek (Hica)20,20
9. Marcin Szpala (Wielka Kiść )17,00
10. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)16,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Szastak1. Damian Szastak (Wataha)23,50
2. Wojciech Trałka (Zryw)23,00
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)20,00
4. Paweł Nowrotek (Hica)19,00
5. Kamil Chmielorz (Olimpia)18,75
6. Adam Szabatowski (Piaśniki)16,50
7. Maciej Walerowicz (Killa Bees)16,50
8. Tomasz Cichoń (ZGP)16,00
9. Jan Kupczyk (Killa Bees)16,00
10. Andrzej Boronowski (Hica)15,80

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Robert Wieczorek (Olimpia)13,33
2. Wojciech Szastok (Olimpia)11,67
3. Daniel Korba (Wielka Kiść )10,33
4. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )10,00
5. Michał Smółka (Olimpia)10,00
6. Rafał Janik (Wielka Kiść )8,50
7. Kamil Chmielorz (Olimpia)8,25
8. Przemysław Borysławski (Wielka Kiść )7,75
9. Sebastian Swoboda (Olimpia)6,75
10. Łukasz Penar (Wielka Kiść )6,40

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaczmarczyk1. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)13,60
2. Michał Smółka (Olimpia)13,50
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)13,20
4. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )12,50
5. Marek Brzeziński (Wataha)10,60
6. Daniel Korba (Wielka Kiść )10,33
7. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)10,25
8. Dawid Lato (Hica)10,00
9. Mateusz Bański (Longman)9,50
10. Jan Kupczyk (Killa Bees)9,33

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Dudek1. Dariusz Dudek (Wielka Kiść )6,25
2. Kamil Chmielorz (Olimpia)6,00
3. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)5,60
4. Bartosz Błachnio (Wataha)4,80
5. Artur Czempik (ZGP)4,75
6. Robert Wieczorek (Olimpia)4,33
7. Paweł Nowrotek (Hica)4,00
8. Szymon Stolarski (Energiczni)4,00
9. Maciej Walerowicz (Killa Bees)4,00
10. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Maciej Walerowicz (Killa Bees)3,50
2. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)3,00
3. Piotr Pazdan (Longman)3,00
4. Marcin Szatka (Zryw)3,00
5. Jarosław Woźniok (Killa Bees)3,00
6. Tomasz Rąba (Se Gramy)2,75
7. Damian Szastak (Wataha)2,75
8. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)2,67
9. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)2,67
10. Marcin Szpala (Wielka Kiść )2,50

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Korba1. Daniel Korba (Wielka Kiść )2,33
2. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,75
3. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )1,25
4. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,25
5. Tomasz Cichoń (ZGP)1,00
6. Damian Fornagiel (Wataha)1,00
7. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,00
8. Łukasz Miller (Sor-Drew)1,00
9. Łukasz Penar (Wielka Kiść )1,00
10. Michał Smółka (Olimpia)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Artur Czempik (ZGP)5,75
2. Bartosz Błachnio (Wataha)4,00
3. Adam Skulimowski (Gwiazdy Podwórka)3,75
4. Mateusz Huras (Energiczni)3,60
5. Kamil Chmielorz (Olimpia)3,50
6. Dariusz Dudek (Wielka Kiść )3,50
7. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)3,50
8. Szymon Stolarski (Energiczni)3,50
9. Marek Namysłowski (Gwiazdy Podwórka)3,33
10. Marcin Szatka (Zryw)3,33

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)71,7%
2. Damian Szastak (Wataha)52,1%
3. Mateusz Wicherek (Wielka Kiść )50,9%
4. Paweł Nowrotek (Hica)43,8%
5. Adam Szabatowski (Piaśniki)43,8%
6. Jakub Pruś (Energiczni)43,6%
7. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)41,0%
8. Jan Kupczyk (Killa Bees)39,2%
9. Kamil Chmielorz (Olimpia)39,1%
10. Andrzej Boronowski (Hica)37,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Woźniok1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,00
2. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)1,00
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)1,00
4. Piotr Pazdan (Longman)1,00
5. Marian Piątek (Sor-Drew)1,00
6. Mirosław Usarek (Sor-Drew)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Wielka Kiść 71:47Energiczniwięcej»
(14-10-2018 10:20)
Sor-Drew48:65Hicawięcej»
(14-10-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Green Peas58:74Drim Timwięcej»
(14-10-2018 19:00)
Budsar68:46Atomicwięcej»
(14-10-2018 17:30)
Demons76:56Gwiezdno Flotawięcej»
(14-10-2018 16:00)
Jaworzno65:61Rybnik Teamwięcej»
(14-10-2018 14:30)
Płomień48:67Dobermanywięcej»
(14-10-2018 13:00)
Be Perfect76:49Romuswięcej»
(14-10-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Longman37:47Piaśnikiwięcej»
(13-10-2018 13:00)
Olimpia54:65Watahawięcej»
(13-10-2018 11:40)
Se Gramy60:42Gwiazdy Podwórkawięcej»
(13-10-2018 10:20)
Killa Bees55:76Zrywwięcej»
(13-10-2018 9:00)