Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 2. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)25,13
2. Wojciech Trałka (Zryw)22,88
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)22,80
4. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)21,00
5. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)19,27
6. Radosław Żelazny (Killa Bees)18,73
7. Paweł Nowrotek (Hica)17,82
8. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )17,58
9. Marek Brzeziński (Wataha)17,19
10. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )16,75

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)21,06
2. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)20,53
3. Adam Szabatowski (Piaśniki)20,25
4. Maxim Ripetskyj (Sor-Drew)19,33
5. Michał Broda (Longman)18,89
6. Damian Szastak (Wataha)18,89
7. Jan Kupczyk (Killa Bees)18,63
8. Paweł Nowrotek (Hica)18,45
9. Damian Posłuszny (Energiczni)17,60
10. Kamil Chmielorz (Olimpia)16,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Boczoń1. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )5,00
2. Sebastian Swoboda (Olimpia)3,38
3. Przemysław Borysławski (Wielka Kiść )2,82
4. Wojciech Szastok (Olimpia)2,50
5. Daniel Korba (Wielka Kiść )2,38
6. Mateusz Wicherek (Wielka Kiść )2,29
7. Michał Smółka (Olimpia)2,22
8. Robert Wieczorek (Olimpia)2,22
9. Rafał Janik (Wielka Kiść )2,13
10. Łukasz Penar (Wielka Kiść )2,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)16,38
2. Michał Smółka (Olimpia)13,06
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)12,47
4. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)11,00
5. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )10,38
6. Jarosław Urych (Longman)10,12
7. Marek Brzeziński (Wataha)9,75
8. Michał Dziadosz (Longman)9,57
9. Michał Jurkiewicz (Zryw)9,56
10. Adrian Wosinek (Energiczni)9,56

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Robert Wieczorek (Olimpia)4,78
2. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,71
3. Dariusz Dudek (Wielka Kiść )4,67
4. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)4,53
5. Bartosz Błachnio (Wataha)4,47
6. Szymon Stolarski (Energiczni)4,20
7. Artur Czempik (ZGP)4,18
8. Łukasz Skrzyński (ZGP)3,71
9. Paweł Doniec (Longman)3,67
10. Filip Sajda (Se Gramy)3,67

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Maciej Walerowicz (Killa Bees)3,75
2. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)3,00
3. Jarosław Koźmiński (Longman)2,63
4. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,57
5. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)2,50
6. Damian Posłuszny (Energiczni)2,30
7. Wojciech Trałka (Zryw)2,29
8. Łukasz Skrzyński (ZGP)2,29
9. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)2,27
10. Jakub Pruś (Energiczni)2,25

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Marcin Gajdziński (Wielka Kiść )2,00
2. Daniel Korba (Wielka Kiść )1,62
3. Jarosław Urych (Longman)1,53
4. Michał Smółka (Olimpia)1,44
5. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,25
6. Michał Jurkiewicz (Zryw)1,11
7. Tomasz Cichoń (ZGP)1,00
8. Paweł Nowrotek (Hica)0,91
9. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )0,88
10. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)0,87

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Artur Czempik (ZGP)5,18
2. Filip Sajda (Se Gramy)4,33
3. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)3,91
4. Adrian Lotko (Gwiazdy Podwórka)3,88
5. Robert Wieczorek (Olimpia)3,72
6. Szymon Stolarski (Energiczni)3,70
7. Tomasz Sawicki (Se Gramy)3,62
8. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)3,50
9. Jan Kupczyk (Killa Bees)3,50
10. Bartosz Błachnio (Wataha)3,42

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)61,8%
2. Marek Brzeziński (Wataha)58,8%
3. Radosław Żelazny (Killa Bees)58,7%
4. Sebastian Binias (Zryw)53,9%
5. Ziemowit Boczoń (Wielka Kiść )51,7%
6. Jarosław Urych (Longman)50,7%
7. Jan Kupczyk (Killa Bees)50,0%
8. Marek Bury (Se Gramy)49,3%
9. Karol Schlagner (Olimpia)48,5%
10. Adam Szabatowski (Piaśniki)46,4%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Sebastian Binias (Zryw)40,4%
2. Sebastian Kusiak (Se Gramy)37,8%
3. Krzysztof Franczuk (Zryw)36,2%
4. Damian Szastak (Wataha)35,8%
5. Artur Czempik (ZGP)35,0%
6. Kamil Chmielorz (Olimpia)33,6%
7. Michał Broda (Longman)33,3%
8. Szymon Stolarski (Energiczni)32,0%
9. Damian Posłuszny (Energiczni)31,7%
10. Robert Wieczorek (Olimpia)31,2%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)82,8%
2. Wojciech Trałka (Zryw)79,5%
3. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)76,4%
4. Tomasz Sawicki (Se Gramy)75,6%
5. Jacek Cieślak (ZGP)72,1%
6. Marcin Szpala (Wielka Kiść )72,1%
7. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)71,4%
8. Adam Szabatowski (Piaśniki)71,3%
9. Artur Czempik (ZGP)63,4%
10. Paweł Nowrotek (Hica)60,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Gajdzik1. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)5,00
2. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,00
3. Paweł Nowrotek (Hica)3,00
4. Kamil Kopeć (Gwiazdy Podwórka)2,00
5. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)2,00
6. Rafał Nowak (Zryw)2,00
7. Damian Szastak (Wataha)2,00
8. Marek Białas (Hica)1,00
9. Mariusz Dudek (ZGP)1,00
10. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
11. Krystian Gierczakowski (Energiczni)1,00
12. Łukasz Hanak (Zryw)1,00
13. Adam Komandzik (Sor-Drew)1,00
14. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
15. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)1,00
16. Piotr Kugiejko (Killa Bees)1,00
17. Szymon Kurdziel (Longman)1,00
18. Rafał Kurianowicz (Hica)1,00
19. Łukasz Miller (Sor-Drew)1,00
20. Marian Piątek (Sor-Drew)1,00
21. Jerzy Pogoda (ZGP)1,00
22. Mariusz Salamaga (Zryw)1,00
23. Tomasz Sawicki (Se Gramy)1,00
24. Piotr Staniszewski (Piaśniki)1,00
25. Maciej Więcek (Killa Bees)1,00
26. Krzysztof Ziaja (ZGP)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)