Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2018/19) - 2. Liga - runda 1

Kolejka 1 (2018-09-15)

Wielka Kiść Gliwice-:-Olimpia Basketwięcej»
(15-09-2018 9:00)
Piaśniki Magic Balls-:-Energiczniwięcej»
(15-09-2018 10:20)
Killa Bees-:-Watahawięcej»
(15-09-2018 11:40)
ZGP barhan.pl-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(15-09-2018 13:00)
Old Boys Sor-Drew-:-Se Gramywięcej»
(16-09-2018 10:20)
Longman Boys-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(27-01-2019 10:20)

Kolejka 2 (2018-09-22)

Gwiazdy Podwórka-:-Killa Beeswięcej»
(22-09-2018 9:00)
Hica Ruda Śląska-:-Longman Boyswięcej»
(22-09-2018 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(22-09-2018 11:40)
Wataha-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(22-09-2018 13:00)
Olimpia Basket-:-Old Boys Sor-Drewwięcej»
(23-09-2018 9:00)
Energiczni-:-ZGP barhan.plwięcej»
(23-09-2018 10:20)

Kolejka 3 (2018-09-29)

ZGP barhan.pl-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(29-09-2018 9:00)
Se Gramy-:-Olimpia Basketwięcej»
(29-09-2018 10:20)
Wielka Kiść Gliwice-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(29-09-2018 11:40)
Longman Boys-:-Energiczniwięcej»
(29-09-2018 13:00)
Old Boys Sor-Drew-:-Watahawięcej»
(30-09-2018 9:00)
Killa Bees-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(30-09-2018 10:20)

Kolejka 4 (2018-10-06)

Piaśniki Magic Balls-:-ZGP barhan.plwięcej»
(06-10-2018 9:00)
Energiczni-:-Killa Beeswięcej»
(06-10-2018 10:20)
Wataha-:-Se Gramywięcej»
(06-10-2018 11:40)
Zryw Siemianowice-:-Longman Boyswięcej»
(06-10-2018 13:00)
Gwiazdy Podwórka-:-Old Boys Sor-Drewwięcej»
(07-10-2018 9:00)
Hica Ruda Śląska-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(07-10-2018 10:20)

Kolejka 5 (2018-10-13)

Killa Bees-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(13-10-2018 9:00)
Se Gramy-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(13-10-2018 10:20)
Olimpia Basket-:-Watahawięcej»
(13-10-2018 11:40)
Longman Boys-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(13-10-2018 13:00)
Old Boys Sor-Drew-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(14-10-2018 9:00)
Wielka Kiść Gliwice-:-Energiczniwięcej»
(14-10-2018 10:20)

Kolejka 6 (2018-10-20)

Gwiazdy Podwórka-:-Olimpia Basketwięcej»
(20-10-2018 9:00)
Zryw Siemianowice-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(20-10-2018 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Killa Beeswięcej»
(20-10-2018 11:40)
Hica Ruda Śląska-:-Se Gramywięcej»
(20-10-2018 13:00)
ZGP barhan.pl-:-Longman Boyswięcej»
(21-10-2018 9:00)
Energiczni-:-Old Boys Sor-Drewwięcej»
(21-10-2018 10:20)

Kolejka 7 (2018-11-03)

Se Gramy-:-Energiczniwięcej»
(03-11-2018 9:00)
Olimpia Basket-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-11-2018 10:20)
Killa Bees-:-ZGP barhan.plwięcej»
(03-11-2018 11:40)
Wataha-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(03-11-2018 13:00)
Old Boys Sor-Drew-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(04-11-2018 9:00)
Wielka Kiść Gliwice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(04-11-2018 10:20)

Kolejka 8 (2018-11-17)

Energiczni-:-Olimpia Basketwięcej»
(17-11-2018 9:00)
Zryw Siemianowice-:-Se Gramywięcej»
(17-11-2018 10:20)
Longman Boys-:-Killa Beeswięcej»
(17-11-2018 11:40)
Hica Ruda Śląska-:-Watahawięcej»
(17-11-2018 13:00)
Piaśniki Magic Balls-:-Old Boys Sor-Drewwięcej»
(18-11-2018 9:00)
ZGP barhan.pl-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(18-11-2018 10:20)

Kolejka 10 (2018-12-08)

ZGP barhan.pl-:-Se Gramywięcej»
(08-12-2018 9:00)
Killa Bees-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(08-12-2018 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Olimpia Basketwięcej»
(08-12-2018 11:40)
Zryw Siemianowice-:-Watahawięcej»
(08-12-2018 13:00)
Energiczni-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(09-12-2018 9:00)
Longman Boys-:-Old Boys Sor-Drewwięcej»
(09-12-2018 10:20)

Kolejka 11 (2018-12-15)

Olimpia Basket-:-ZGP barhan.plwięcej»
(15-12-2018 9:00)
Old Boys Sor-Drew-:-Killa Beeswięcej»
(15-12-2018 10:20)
Gwiazdy Podwórka-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(15-12-2018 11:40)
Hica Ruda Śląska-:-Energiczniwięcej»
(15-12-2018 13:00)
Wataha-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(16-12-2018 9:00)
Se Gramy-:-Longman Boyswięcej»
(16-12-2018 10:20)

Kolejka 9 (2019-01-05)

Gwiazdy Podwórka-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(05-01-2019 9:00)
Wataha-:-Energiczniwięcej»
(05-01-2019 10:20)
Se Gramy-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(05-01-2019 11:40)
Wielka Kiść Gliwice-:-Longman Boyswięcej»
(05-01-2019 13:00)
Olimpia Basket-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(06-01-2019 9:00)
Old Boys Sor-Drew-:-ZGP barhan.plwięcej»
(06-01-2019 10:20)

Kolejka 12 (2019-01-12)

Longman Boys-:-Olimpia Basketwięcej»
(12-01-2019 9:00)
Killa Bees-:-Se Gramywięcej»
(12-01-2019 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(12-01-2019 11:40)
ZGP barhan.pl-:-Watahawięcej»
(12-01-2019 13:00)
Wielka Kiść Gliwice-:-Old Boys Sor-Drewwięcej»
(13-01-2019 9:00)
Piaśniki Magic Balls-:-Gwiazdy Podwórkawięcej»
(13-01-2019 10:20)

Kolejka 13 (2019-01-19)

Hica Ruda Śląska-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(19-01-2019 9:00)
Wataha-:-Longman Boyswięcej»
(19-01-2019 10:20)
Se Gramy-:-Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(19-01-2019 11:40)
Gwiazdy Podwórka-:-ZGP barhan.plwięcej»
(19-01-2019 13:00)
Energiczni-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(20-01-2019 9:00)
Olimpia Basket-:-Killa Beeswięcej»
(20-01-2019 10:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)