Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2018/19) - 2. Liga - runda 1

Kolejka 13 (2019-01-19)

Hica Ruda Śląska57:54Piaśniki Magic Ballswięcej»
(19-01-2019 9:00)
Wataha33:66Longman Boyswięcej»
(19-01-2019 10:20)
Se Gramy55:59Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(19-01-2019 11:40)
Gwiazdy Podwórka56:61ZGP barhan.plwięcej»
(19-01-2019 13:00)
Energiczni59:82Zryw Siemianowicewięcej»
(20-01-2019 9:00)
Olimpia Basket60:59Killa Beeswięcej»
(20-01-2019 10:20)

Kolejka 12 (2019-01-12)

Longman Boys54:53Olimpia Basketwięcej»
(12-01-2019 9:00)
Killa Bees46:67Se Gramywięcej»
(12-01-2019 10:20)
Zryw Siemianowice74:35Hica Ruda Śląskawięcej»
(12-01-2019 11:40)
ZGP barhan.pl62:42Watahawięcej»
(12-01-2019 13:00)
Wielka Kiść Gliwice69:51Old Boys Sor-Drewwięcej»
(13-01-2019 9:00)
Piaśniki Magic Balls37:32Gwiazdy Podwórkawięcej»
(13-01-2019 10:20)

Kolejka 9 (2019-01-05)

Gwiazdy Podwórka0:20Hica Ruda Śląskawięcej»
(05-01-2019 9:00)
Wataha60:61Energiczniwięcej»
(05-01-2019 10:20)
Se Gramy0:20Piaśniki Magic Ballswięcej»
(05-01-2019 11:40)
Wielka Kiść Gliwice64:60Longman Boyswięcej»
(05-01-2019 13:00)
Olimpia Basket63:56Zryw Siemianowicewięcej»
(06-01-2019 9:00)
Old Boys Sor-Drew43:63ZGP barhan.plwięcej»
(06-01-2019 10:20)

Kolejka 11 (2018-12-15)

Olimpia Basket55:48ZGP barhan.plwięcej»
(15-12-2018 9:00)
Old Boys Sor-Drew34:65Killa Beeswięcej»
(15-12-2018 10:20)
Gwiazdy Podwórka46:76Zryw Siemianowicewięcej»
(15-12-2018 11:40)
Hica Ruda Śląska83:66Energiczniwięcej»
(15-12-2018 13:00)
Wataha45:55Piaśniki Magic Ballswięcej»
(16-12-2018 9:00)
Se Gramy38:62Longman Boyswięcej»
(16-12-2018 10:20)

Kolejka 10 (2018-12-08)

ZGP barhan.pl50:38Se Gramywięcej»
(08-12-2018 9:00)
Killa Bees39:43Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(08-12-2018 10:20)
Piaśniki Magic Balls47:36Olimpia Basketwięcej»
(08-12-2018 11:40)
Zryw Siemianowice68:59Watahawięcej»
(08-12-2018 13:00)
Energiczni54:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(09-12-2018 9:00)
Longman Boys76:41Old Boys Sor-Drewwięcej»
(09-12-2018 10:20)

Kolejka 8 (2018-11-17)

Energiczni43:83Olimpia Basketwięcej»
(17-11-2018 9:00)
Zryw Siemianowice71:43Se Gramywięcej»
(17-11-2018 10:20)
Longman Boys55:63Killa Beeswięcej»
(17-11-2018 11:40)
Hica Ruda Śląska69:47Watahawięcej»
(17-11-2018 13:00)
Piaśniki Magic Balls60:43Old Boys Sor-Drewwięcej»
(18-11-2018 9:00)
ZGP barhan.pl52:58Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(18-11-2018 10:20)

Kolejka 7 (2018-11-03)

Se Gramy52:47Energiczniwięcej»
(03-11-2018 9:00)
Olimpia Basket49:57Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-11-2018 10:20)
Killa Bees51:65ZGP barhan.plwięcej»
(03-11-2018 11:40)
Wataha66:41Gwiazdy Podwórkawięcej»
(03-11-2018 13:00)
Old Boys Sor-Drew58:61Zryw Siemianowicewięcej»
(04-11-2018 9:00)
Wielka Kiść Gliwice55:61Piaśniki Magic Ballswięcej»
(04-11-2018 10:20)

Kolejka 6 (2018-10-20)

Gwiazdy Podwórka46:66Olimpia Basketwięcej»
(20-10-2018 9:00)
Zryw Siemianowice50:44Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(20-10-2018 10:20)
Piaśniki Magic Balls55:60Killa Beeswięcej»
(20-10-2018 11:40)
Hica Ruda Śląska64:37Se Gramywięcej»
(20-10-2018 13:00)
ZGP barhan.pl48:58Longman Boyswięcej»
(21-10-2018 9:00)
Energiczni57:59Old Boys Sor-Drewwięcej»
(21-10-2018 10:20)

Kolejka 5 (2018-10-13)

Killa Bees55:76Zryw Siemianowicewięcej»
(13-10-2018 9:00)
Se Gramy60:42Gwiazdy Podwórkawięcej»
(13-10-2018 10:20)
Olimpia Basket54:65Watahawięcej»
(13-10-2018 11:40)
Longman Boys37:47Piaśniki Magic Ballswięcej»
(13-10-2018 13:00)
Old Boys Sor-Drew48:65Hica Ruda Śląskawięcej»
(14-10-2018 9:00)
Wielka Kiść Gliwice71:47Energiczniwięcej»
(14-10-2018 10:20)

Kolejka 4 (2018-10-06)

Piaśniki Magic Balls50:45ZGP barhan.plwięcej»
(06-10-2018 9:00)
Energiczni52:57Killa Beeswięcej»
(06-10-2018 10:20)
Wataha46:37Se Gramywięcej»
(06-10-2018 11:40)
Zryw Siemianowice58:53Longman Boyswięcej»
(06-10-2018 13:00)
Gwiazdy Podwórka45:34Old Boys Sor-Drewwięcej»
(07-10-2018 9:00)
Hica Ruda Śląska44:55Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(07-10-2018 10:20)

Kolejka 3 (2018-09-29)

ZGP barhan.pl67:74Zryw Siemianowicewięcej»
(29-09-2018 9:00)
Se Gramy68:52Olimpia Basketwięcej»
(29-09-2018 10:20)
Wielka Kiść Gliwice51:35Gwiazdy Podwórkawięcej»
(29-09-2018 11:40)
Longman Boys59:46Energiczniwięcej»
(29-09-2018 13:00)
Old Boys Sor-Drew49:74Watahawięcej»
(30-09-2018 9:00)
Killa Bees45:77Hica Ruda Śląskawięcej»
(30-09-2018 10:20)

Kolejka 2 (2018-09-22)

Gwiazdy Podwórka35:73Killa Beeswięcej»
(22-09-2018 9:00)
Hica Ruda Śląska56:48Longman Boyswięcej»
(22-09-2018 10:20)
Zryw Siemianowice54:61Piaśniki Magic Ballswięcej»
(22-09-2018 11:40)
Wataha43:52Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(22-09-2018 13:00)
Olimpia Basket61:53Old Boys Sor-Drewwięcej»
(23-09-2018 9:00)
Energiczni41:45ZGP barhan.plwięcej»
(23-09-2018 10:20)

Kolejka 1 (2018-09-15)

Wielka Kiść Gliwice54:51Olimpia Basketwięcej»
(15-09-2018 9:00)
Piaśniki Magic Balls57:52Energiczniwięcej»
(15-09-2018 10:20)
Killa Bees45:55Watahawięcej»
(15-09-2018 11:40)
ZGP barhan.pl58:67Hica Ruda Śląskawięcej»
(15-09-2018 13:00)
Old Boys Sor-Drew45:67Se Gramywięcej»
(16-09-2018 10:20)
Longman Boys60:38Gwiazdy Podwórkawięcej»
(27-01-2019 10:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)