RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 1. Liga - Para 4-5Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2. Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 24,75 | 2. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 17,27 | 3. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 16,29 | 4. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 15,40 | 5. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 13,00 | 6. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 12,88 | 7. | Jacek Rduch (Rybnik Team) | 12,78 | 8. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 12,67 | 9. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 12,52 | 10. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 11,90 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 24,75 | 2. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 14,40 | 3. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 14,36 | 4. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 13,36 | 5. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 12,00 | 6. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 11,95 | 7. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 11,75 | 8. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 11,69 | 9. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 11,43 | 10. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 11,00 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 8,15 | 2. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 7,68 | 3. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 6,86 | 4. | Jacek Rduch (Rybnik Team) | 6,61 | 5. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 6,00 | 6. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 5,63 | 7. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 5,20 | 8. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 4,86 | 9. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 4,78 | 10. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 4,00 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 4,22 | 2. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 3,81 | 3. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 3,72 | 4. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 3,50 | 5. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 3,50 | 6. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 3,06 | 7. | Jacek Rduch (Rybnik Team) | 2,83 | 8. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 2,73 | 9. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 2,06 | 10. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 1,87 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Kamil Lato (Gwiezdno Flota) | 2,20 | 2. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 2,00 | 3. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 1,81 | 4. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 1,69 | 5. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 1,44 | 6. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 1,43 | 7. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 1,40 | 8. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 1,36 | 9. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 1,12 | 10. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 1,00 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 2,27 | 2. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 1,00 | 3. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 0,55 | 4. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 0,47 | 5. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 0,47 | 6. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 0,19 | 7. | Adam Borowiak (Gwiezdno Flota) | 0,14 | 8. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 0,14 | 9. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 0,14 | 10. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 0,13 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 1,94 | 2. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 1,93 | 3. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 1,88 | 4. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 1,69 | 5. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 1,63 | 6. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 1,59 | 7. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 1,53 | 8. | Adam Borowiak (Gwiezdno Flota) | 1,36 | 9. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 1,36 | 10. | Jacek Rduch (Rybnik Team) | 1,33 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 59,7% | 2. | Adam Marchacz (Gwiezdno Flota) | 56,1% | 3. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 53,2% | 4. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 51,0% | 5. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 50,9% | 6. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 50,2% | 7. | Błażej Napierała (Rybnik Team) | 47,2% | 8. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 41,9% | 9. | Jacek Rduch (Rybnik Team) | 41,3% | 10. | Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota) | 41,0% |
Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 38,6% | 2. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 36,0% | 3. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 35,9% | 4. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 35,8% | 5. | Tomasz Szymura (Rybnik Team) | 34,7% | 6. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 33,3% | 7. | Jacek Rduch (Rybnik Team) | 29,3% | 8. | Adam Borowiak (Gwiezdno Flota) | 29,2% | 9. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 29,2% | 10. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 25,9% |
Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Karol Kupczak (Rybnik Team) | 84,8% | 2. | Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota) | 83,3% | 3. | Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota) | 76,7% | 4. | Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota) | 67,3% | 5. | Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota) | 67,2% | 6. | Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team) | 66,7% | 7. | Bartosz Polnik (Rybnik Team) | 66,1% | 8. | Wojciech Kampa (Rybnik Team) | 62,8% | 9. | Tomasz Gołysz (Rybnik Team) | 55,3% | 10. | Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota) | 49,0% |
Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy Śląska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy Śląska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy Śląska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|