Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 1. Liga - Para 4-5

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,75
2. Bartosz Polnik (Rybnik Team)15,40
3. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)13,70
4. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)12,88
5. Jacek Rduch (Rybnik Team)12,78
6. Przemysław Jasiński (Rybnik Team)12,67
7. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)12,67
8. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)11,96
9. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)11,78
10. Adam Pierchała (Rybnik Team)11,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,75
2. Bartosz Polnik (Rybnik Team)14,40
3. Przemysław Jasiński (Rybnik Team)13,94
4. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)12,42
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)12,00
6. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)11,75
7. Tomasz Szymura (Rybnik Team)11,69
8. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)11,09
9. Jacek Rduch (Rybnik Team)10,83
10. Karol Kupczak (Rybnik Team)10,67

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Białdyga1. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)9,04
2. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)8,08
3. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)7,56
4. Jacek Rduch (Rybnik Team)6,61
5. Adam Pierchała (Rybnik Team)6,22
6. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)6,00
7. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)5,63
8. Przemysław Jasiński (Rybnik Team)5,39
9. Bartosz Polnik (Rybnik Team)5,20
10. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)4,50

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Pierchała1. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,89
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,22
3. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)4,00
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,81
5. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,72
6. Karol Kupczak (Rybnik Team)3,50
7. Tomasz Szymura (Rybnik Team)3,50
8. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)3,06
9. Jacek Rduch (Rybnik Team)2,83
10. Artur Donerstag (Gwiezdno Flota)2,67

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,20
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,00
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,81
4. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)1,71
5. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)1,69
6. Przemysław Jasiński (Rybnik Team)1,67
7. Artur Donerstag (Gwiezdno Flota)1,44
8. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,44
9. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,40
10. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,22

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Jasiński1. Przemysław Jasiński (Rybnik Team)0,50
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)0,50
3. Błażej Napierała (Rybnik Team)0,47
4. Bartosz Polnik (Rybnik Team)0,47
5. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)0,44
6. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)0,29
7. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)0,25
8. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)0,19
9. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)0,18
10. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)0,17

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kornecki1. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)2,45
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,39
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,94
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,93
5. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)1,92
6. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)1,88
7. Tomasz Szymura (Rybnik Team)1,69
8. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)1,65
9. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,63
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,53

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)53,2%
2. Bartosz Polnik (Rybnik Team)51,0%
3. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)47,7%
4. Błażej Napierała (Rybnik Team)47,2%
5. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)44,6%
6. Przemysław Jasiński (Rybnik Team)42,5%
7. Jacek Chołuj (Rybnik Team)42,4%
8. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)42,2%
9. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)41,9%
10. Jacek Rduch (Rybnik Team)41,3%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)38,6%
2. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)36,4%
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)35,9%
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)35,8%
5. Tomasz Szymura (Rybnik Team)34,7%
6. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)32,1%
7. Jacek Rduch (Rybnik Team)29,3%
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)29,2%
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)25,0%
10. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)23,7%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kupczak1. Karol Kupczak (Rybnik Team)84,8%
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)83,3%
3. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)74,0%
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)67,2%
5. Bartosz Polnik (Rybnik Team)66,1%
6. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)58,3%
7. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)55,3%
8. Przemysław Jasiński (Rybnik Team)53,5%
9. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)35,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Morawiec1. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)3,00
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,00
3. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
4. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)