Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 1. Liga - Para 4-5

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)27,20
2. Jacek Rduch (Rybnik Team)26,00
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)16,00
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)12,14
5. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)11,17
6. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)7,86
7. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)7,00
8. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)6,50
9. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)6,14
10. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)6,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)28,40
2. Jacek Rduch (Rybnik Team)20,50
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)15,00
4. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)9,83
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)9,57
6. Adam Pierchała (Rybnik Team)9,00
7. Przemysław Jasiński (Rybnik Team)8,00
8. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)7,75
9. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)7,57
10. Tomasz Szymura (Rybnik Team)6,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Rduch1. Jacek Rduch (Rybnik Team)10,00
2. Bartosz Polnik (Rybnik Team)7,50
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)6,80
4. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)6,50
5. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)4,50
6. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,50
7. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)4,43
8. Tomasz Szymura (Rybnik Team)4,00
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,57
10. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)3,14

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Rduch1. Jacek Rduch (Rybnik Team)5,00
2. Tomasz Szymura (Rybnik Team)4,50
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
4. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,71
5. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,60
6. Bartosz Polnik (Rybnik Team)2,50
7. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)2,00
8. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,86
9. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)1,67
10. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,50

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,40
2. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)2,00
3. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,86
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,71
5. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)1,50
6. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)0,86
7. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)0,67
8. Jacek Chołuj (Rybnik Team)0,50
9. Jacek Rduch (Rybnik Team)0,50
10. Tomasz Szymura (Rybnik Team)0,50

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bartosz Polnik (Rybnik Team)0,50
2. Jacek Rduch (Rybnik Team)0,50
3. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)0,29
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)0,20

Straty

#ZawodnikŚrednia
Rduch1. Jacek Rduch (Rybnik Team)4,00
2. Tomasz Szymura (Rybnik Team)4,00
3. Adam Pierchała (Rybnik Team)3,50
4. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)2,75
5. Jacek Chołuj (Rybnik Team)2,50
6. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)2,00
7. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)2,00
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)2,00
9. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,80
10. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,29

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)50,5%
2. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)44,3%
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)39,6%
4. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)35,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
2. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)