Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 1. Liga - Para 1-8

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Nowak1. Kamil Nowak (Drim Tim)21,06
2. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)18,64
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)18,46
4. Michał Matysiak (Jaworzno)17,83
5. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)17,58
6. Michał Goj (Drim Tim)15,94
7. Jakub Warchoł (Jaworzno)15,50
8. Michał Winkler (Jaworzno)14,82
9. Jakub Nowrotek (Drim Tim)14,00
10. Bartosz Stawowski (Drim Tim)12,63

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Matysiak1. Michał Matysiak (Jaworzno)18,50
2. Kamil Nowak (Drim Tim)17,39
3. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)16,64
4. Michał Goj (Drim Tim)16,24
5. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)14,08
6. Michał Winkler (Jaworzno)13,14
7. Jakub Nowrotek (Drim Tim)12,39
8. Jakub Warchoł (Jaworzno)11,54
9. Jakub Hirsz (Drim Tim)11,12
10. Łukasz Urbaś (Jaworzno)10,85

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Marchacz1. Adam Marchacz (Drim Tim)8,56
2. Michał Winkler (Jaworzno)8,41
3. Kamil Nowak (Drim Tim)8,11
4. Michał Matysiak (Jaworzno)7,83
5. Jakub Warchoł (Jaworzno)7,75
6. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)5,77
7. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)5,45
8. Jakub Nowrotek (Drim Tim)5,17
9. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)4,89
10. Michał Prokurat (Jaworzno)4,74

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,84
2. Bartosz Stawowski (Drim Tim)5,26
3. Piotr Pakuła (Jaworzno)4,75
4. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)4,69
5. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,59
6. Daniel Kubista (Drim Tim)3,11
7. Jakub Warchoł (Jaworzno)2,79
8. Jakub Hirsz (Drim Tim)2,71
9. Przemysław Pazoła (Jaworzno)2,60
10. Szymon Kampa (Drim Tim)2,40

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sergiel1. Daniel Sergiel (Jaworzno)2,94
2. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,08
3. Szymon Kampa (Drim Tim)2,00
4. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)1,68
5. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)1,36
6. Michał Winkler (Jaworzno)1,36
7. Bartosz Stawowski (Drim Tim)1,21
8. Przemysław Pazoła (Jaworzno)1,20
9. Kamil Nowak (Drim Tim)1,11
10. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,06

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Marchacz1. Adam Marchacz (Drim Tim)0,69
2. Szymon Kampa (Drim Tim)0,60
3. Jakub Warchoł (Jaworzno)0,58
4. Kamil Nowak (Drim Tim)0,56
5. Bartosz Stawowski (Drim Tim)0,53
6. Michał Goj (Drim Tim)0,47
7. Michał Winkler (Jaworzno)0,41
8. Michał Matysiak (Jaworzno)0,17
9. Jakub Nowrotek (Drim Tim)0,17
10. Jakub Hirsz (Drim Tim)0,12

Straty

#ZawodnikŚrednia
Sergiel1. Daniel Sergiel (Jaworzno)2,71
2. Michał Matysiak (Jaworzno)2,50
3. Piotr Pakuła (Jaworzno)2,50
4. Andrzej Brańka (Jaworzno)2,31
5. Michał Winkler (Jaworzno)2,27
6. Szymon Kampa (Drim Tim)2,27
7. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,08
8. Paweł Skurzyński (Jaworzno)2,08
9. Daniel Kubista (Drim Tim)2,00
10. Bartosz Stawowski (Drim Tim)2,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kosmowski1. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)61,1%
2. Adam Marchacz (Drim Tim)55,4%
3. Kamil Nowak (Drim Tim)54,1%
4. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)53,9%
5. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)52,7%
6. Jakub Nowrotek (Drim Tim)51,9%
7. Michał Goj (Drim Tim)49,5%
8. Jakub Warchoł (Jaworzno)49,3%
9. Bartosz Stawowski (Drim Tim)47,9%
10. Michał Winkler (Jaworzno)47,4%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Urbaś1. Łukasz Urbaś (Jaworzno)36,3%
2. Jakub Hirsz (Drim Tim)36,1%
3. Michał Goj (Drim Tim)35,9%
4. Szymon Kampa (Drim Tim)32,7%
5. Bartosz Stawowski (Drim Tim)32,1%
6. Kamil Nowak (Drim Tim)31,8%
7. Jakub Nowrotek (Drim Tim)31,4%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)67,2%
2. Jakub Warchoł (Jaworzno)61,3%
3. Michał Prokurat (Jaworzno)55,0%
4. Michał Winkler (Jaworzno)52,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Michał Goj (Drim Tim)1,00
2. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00
3. Łukasz Urbaś (Jaworzno)1,00
4. Jakub Warchoł (Jaworzno)1,00
5. Michał Winkler (Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)