Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Płomień - Demons

1. LIGA, KOLEJKA 2, 23-09-2018 11:40
Płomień D.G.37
10
10
5
12
73
18
15
19
21
Basketball Demons

Statystyki

Płomień D.G.

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Komendarski3650.0%2540.0%11100.0%3560.0%52701021011
A.Brzęczek3933.3%3742.9%020.0%000.0%538001168
M.Stępień2366.7%22100.0%010.0%1425.0%202010153
J.Olesiński1333.3%11100.0%020.0%000.0%303210422
M.Szyda000.0%000.0%000.0%000.0%202000002
S.Czepczor41330.8%41136.4%020.0%030.0%325100181
D.Kąkol1425.0%1425.0%000.0%000.0%325110521
B.Nowak1616.7%1520.0%010.0%000.0%20211032-2
M.Piętka1333.3%1250.0%010.0%000.0%00000022-2
SUMA164734.0%153740.5%11010.0%41233.3%25934551193724

Basketball Demons

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Wilk5683.3%33100.0%2366.7%000.0%32525021221
W.Kampa4850.0%4850.0%000.0%7887.5%22411401520
Ł.Adamczyk5955.6%2366.7%3650.0%000.0%41513011317
A.Bubel51145.5%5955.6%020.0%2450.0%62844031217
Ł.Kaszycki31127.3%1250.0%2922.2%22100.0%1013120109
A.Lewicki2922.2%050.0%2450.0%000.0%303240167
M.Kotynia1425.0%020.0%1250.0%22100.0%202110056
SUMA255843.1%153246.9%102638.5%131681.3%217281419677397

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Wielka Kiść 71:47Energiczniwięcej»
(14-10-2018 10:20)
Sor-Drew48:65Hicawięcej»
(14-10-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Green Peas58:74Drim Timwięcej»
(14-10-2018 19:00)
Budsar68:46Atomicwięcej»
(14-10-2018 17:30)
Demons76:56Gwiezdno Flotawięcej»
(14-10-2018 16:00)
Jaworzno65:61Rybnik Teamwięcej»
(14-10-2018 14:30)
Płomień48:67Dobermanywięcej»
(14-10-2018 13:00)
Be Perfect76:49Romuswięcej»
(14-10-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Longman37:47Piaśnikiwięcej»
(13-10-2018 13:00)
Olimpia54:65Watahawięcej»
(13-10-2018 11:40)
Se Gramy60:42Gwiazdy Podwórkawięcej»
(13-10-2018 10:20)
Killa Bees55:76Zrywwięcej»
(13-10-2018 9:00)