Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Płomień - Demons

1. LIGA, KOLEJKA 2, 23-09-2018 11:40
Płomień D.G.37
10
10
5
12
73
18
15
19
21
Basketball Demons

Statystyki

Płomień D.G.

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Komendarski3650.0%2540.0%11100.0%3560.0%52701021011
A.Brzęczek3933.3%3742.9%020.0%000.0%538001168
M.Stępień2366.7%22100.0%010.0%1425.0%202010153
J.Olesiński1333.3%11100.0%020.0%000.0%303210422
M.Szyda000.0%000.0%000.0%000.0%202000002
S.Czepczor41330.8%41136.4%020.0%030.0%325100181
D.K±kol1425.0%1425.0%000.0%000.0%325110521
B.Nowak1616.7%1520.0%010.0%000.0%20211032-2
M.Piętka1333.3%1250.0%010.0%000.0%00000022-2
SUMA164734.0%153740.5%11010.0%41233.3%25934551193724

Basketball Demons

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Wilk5683.3%33100.0%2366.7%000.0%32525021221
W.Kampa4850.0%4850.0%000.0%7887.5%22411401520
Ł.Adamczyk5955.6%2366.7%3650.0%000.0%41513011317
A.Bubel51145.5%5955.6%020.0%2450.0%62844031217
Ł.Kaszycki31127.3%1250.0%2922.2%22100.0%1013120109
A.Lewicki2922.2%050.0%2450.0%000.0%303240167
M.Kotynia1425.0%020.0%1250.0%22100.0%202110056
SUMA255843.1%153246.9%102638.5%131681.3%217281419677397

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Ki¶ć 73:61Pia¶nikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Pia¶niki56:55Wielka Ki¶ć więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)