Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Płomień - Demons

1. LIGA, KOLEJKA 2, 23-09-2018 11:40
Płomień D.G.37
10
10
5
12
73
18
15
19
21
Basketball Demons

Statystyki

Płomień D.G.

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Komendarski3650.0%2540.0%11100.0%3560.0%52701021011
A.Brzęczek3933.3%3742.9%020.0%000.0%538001168
M.Stępień2366.7%22100.0%010.0%1425.0%202010153
J.Olesiński1333.3%11100.0%020.0%000.0%303210422
M.Szyda000.0%000.0%000.0%000.0%202000002
S.Czepczor41330.8%41136.4%020.0%030.0%325100181
D.Kąkol1425.0%1425.0%000.0%000.0%325110521
B.Nowak1616.7%1520.0%010.0%000.0%20211032-2
M.Piętka1333.3%1250.0%010.0%000.0%00000022-2
SUMA164734.0%153740.5%11010.0%41233.3%25934551193724

Basketball Demons

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Wilk5683.3%33100.0%2366.7%000.0%32525021221
W.Kampa4850.0%4850.0%000.0%7887.5%22411401520
Ł.Adamczyk5955.6%2366.7%3650.0%000.0%41513011317
A.Bubel51145.5%5955.6%020.0%2450.0%62844031217
Ł.Kaszycki31127.3%1250.0%2922.2%22100.0%1013120109
A.Lewicki2922.2%050.0%2450.0%000.0%303240167
M.Kotynia1425.0%020.0%1250.0%22100.0%202110056
SUMA255843.1%153246.9%102638.5%131681.3%217281419677397

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Zryw83:57Piaśnikiwięcej»
(09-02-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team78:40Jaworznowięcej»
(03-02-2019 19:00)