Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Gwiezdno Flota - Dobermany

1. LIGA, KOLEJKA 8, 11-11-2018 17:30
Gwiezdno Flota49
11
17
16
5
60
17
12
16
15
Dobermany

Statystyki

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Białdyga61442.9%61154.5%030.0%000.0%491321041216
M.Sowa1425.0%1425.0%000.0%020.0%86142000213
F.Kornecki41330.8%2728.6%2633.3%4757.1%31415021410
D.Kuczera51827.8%010.0%51729.4%2540.0%2023301178
J.Janik060.0%050.0%010.0%2450.0%437020221
M.Przybyła11010.0%1425.0%060.0%050.0%40401042-11
SUMA176526.2%103231.3%73321.2%82334.8%2519448120134937

Dobermany

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Kocy81747.1%51145.5%3650.0%1333.3%23511102017
K.Lubrych4580.0%4580.0%000.0%000.0%3362001814
K.Malicki4944.4%2540.0%2450.0%2450.0%10154011214
K.Michalak4666.7%4666.7%000.0%31127.3%43723021111
M.Pycia1333.3%11100.0%020.0%000.0%426012227
J.Musiał1714.3%050.0%1250.0%22100.0%718040556
P.Suchan1520.0%1520.0%000.0%000.0%101100020
B.Musiał010.0%010.0%000.0%000.0%00000000-1
D.Pruksa030.0%000.0%030.0%000.0%10100000-2
SUMA235641.1%173943.6%61735.3%82040.0%23123511133116066

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Energiczni57:78Se Gramywięcej»
(10-02-2019 10:20)
Killa Bees61:58Sor-Drewwięcej»
(10-02-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar72:52Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)
Dobermany65:67Romuswięcej»
(10-02-2019 17:30)
Demons62:65Drim Timwięcej»
(10-02-2019 16:00)
Jaworzno53:62Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Płomień54:82Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Green Peas67:59Atomicwięcej»
(10-02-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Hica50:70Wielka Kiść więcej»
(09-02-2019 13:00)
Wataha69:60ZGPwięcej»
(09-02-2019 11:40)
Zryw83:57Piaśnikiwięcej»
(09-02-2019 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 16
1. Liga:
Rybnik Team78:40Jaworznowięcej»
(03-02-2019 19:00)