Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Gwiezdno Flota - Dobermany

1. LIGA, KOLEJKA 8, 11-11-2018 17:30
Gwiezdno Flota49
11
17
16
5
60
17
12
16
15
Dobermany

Statystyki

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Białdyga61442.9%61154.5%030.0%000.0%491321041216
M.Sowa1425.0%1425.0%000.0%020.0%86142000213
F.Kornecki41330.8%2728.6%2633.3%4757.1%31415021410
D.Kuczera51827.8%010.0%51729.4%2540.0%2023301178
J.Janik060.0%050.0%010.0%2450.0%437020221
M.Przybyła11010.0%1425.0%060.0%050.0%40401042-11
SUMA176526.2%103231.3%73321.2%82334.8%2519448120134937

Dobermany

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Kocy81747.1%51145.5%3650.0%1333.3%23511102017
K.Lubrych4580.0%4580.0%000.0%000.0%3362001814
K.Malicki4944.4%2540.0%2450.0%2450.0%10154011214
K.Michalak4666.7%4666.7%000.0%31127.3%43723021111
M.Pycia1333.3%11100.0%020.0%000.0%426012227
J.Musiał1714.3%050.0%1250.0%22100.0%718040556
P.Suchan1520.0%1520.0%000.0%000.0%101100020
B.Musiał010.0%010.0%000.0%000.0%00000000-1
D.Pruksa030.0%000.0%030.0%000.0%10100000-2
SUMA235641.1%173943.6%61735.3%82040.0%23123511133116066

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 11
2. Liga:
Se Gramy38:62Longmanwięcej»
(16-12-2018 10:20)
Wataha45:55Piaśnikiwięcej»
(16-12-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 10
1. Liga:
Atomic82:61Dobermanywięcej»
(16-12-2018 19:00)
Green Peas55:60Demonswięcej»
(16-12-2018 17:30)
Budsar72:45Jaworznowięcej»
(16-12-2018 16:00)
Be Perfect55:71Płomieńwięcej»
(16-12-2018 14:30)
Romus45:66Gwiezdno Flotawięcej»
(16-12-2018 13:00)
Drim Tim90:54Rybnik Teamwięcej»
(16-12-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 11
2. Liga:
Hica83:66Energiczniwięcej»
(15-12-2018 13:00)
Gwiazdy Podwórka46:76Zrywwięcej»
(15-12-2018 11:40)
Sor-Drew34:65Killa Beeswięcej»
(15-12-2018 10:20)
Olimpia55:48ZGPwięcej»
(15-12-2018 9:00)