Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Gwiezdno Flota - Dobermany

1. LIGA, KOLEJKA 8, 11-11-2018 17:30
Gwiezdno Flota49
11
17
16
5
60
17
12
16
15
Dobermany

Statystyki

Gwiezdno Flota

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Białdyga61442.9%61154.5%030.0%000.0%491321041216
M.Sowa1425.0%1425.0%000.0%020.0%86142000213
F.Kornecki41330.8%2728.6%2633.3%4757.1%31415021410
D.Kuczera51827.8%010.0%51729.4%2540.0%2023301178
J.Janik060.0%050.0%010.0%2450.0%437020221
M.Przybyła11010.0%1425.0%060.0%050.0%40401042-11
SUMA176526.2%103231.3%73321.2%82334.8%2519448120134937

Dobermany

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Kocy81747.1%51145.5%3650.0%1333.3%23511102017
K.Lubrych4580.0%4580.0%000.0%000.0%3362001814
K.Malicki4944.4%2540.0%2450.0%2450.0%10154011214
K.Michalak4666.7%4666.7%000.0%31127.3%43723021111
M.Pycia1333.3%11100.0%020.0%000.0%426012227
J.Musiał1714.3%050.0%1250.0%22100.0%718040556
P.Suchan1520.0%1520.0%000.0%000.0%101100020
B.Musiał010.0%010.0%000.0%000.0%00000000-1
D.Pruksa030.0%000.0%030.0%000.0%10100000-2
SUMA235641.1%173943.6%61735.3%82040.0%23123511133116066

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Ki¶ć 73:61Pia¶nikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Pia¶niki56:55Wielka Ki¶ć więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)