Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Budsar - Demons

1. LIGA, KOLEJKA 20, 17-03-2019 19:00
Budsar Zabrze63
10
13
17
23
84
20
22
24
18
Basketball Demons

Statystyki

Budsar Zabrze

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Weselak101471.4%101471.4%000.0%5862.5%1241603022535
P.Juraszek71546.7%71546.7%000.0%010.0%44812201418
M.Tartas22100.0%22100.0%000.0%000.0%3360100411
M.Moralewicz51435.7%4850.0%1616.7%010.0%2022401118
S.Sazanów2366.7%2366.7%000.0%000.0%000000043
A.Wesołowski1333.3%100.0%020.0%000.0%011030123
M.Reszkiewicz1425.0%000.0%1425.0%000.0%000000030
G.Walicki060.0%020.0%040.0%000.0%202141200
B.Sosin020.0%020.0%000.0%000.0%01100020-3
SUMA286344.4%264656.5%21612.5%51050.0%231336417386375

Basketball Demons

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Adamczyk71450.0%1333.3%61154.5%22100.0%931218002236
A.Bubel91850.0%91850.0%000.0%1250.0%71824011922
W.Kampa81361.5%81361.5%000.0%3742.9%35801321920
G.Zawierucha22100.0%11100.0%11100.0%010.0%4041210512
A.Wilk41526.7%1616.7%3933.3%44100.0%10114001510
M.Kotynia2633.3%2540.0%010.0%000.0%145000045
SUMA326847.1%224647.8%102245.5%101662.5%2513385194384105

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Ki¶ć 73:61Pia¶nikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Pia¶niki56:55Wielka Ki¶ć więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)