Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Budsar - Demons

1. LIGA, KOLEJKA 20, 17-03-2019 19:00
Budsar Zabrze63
10
13
17
23
84
20
22
24
18
Basketball Demons

Statystyki

Budsar Zabrze

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Weselak101471.4%101471.4%000.0%5862.5%1241603022535
P.Juraszek71546.7%71546.7%000.0%010.0%44812201418
M.Tartas22100.0%22100.0%000.0%000.0%3360100411
M.Moralewicz51435.7%4850.0%1616.7%010.0%2022401118
S.Sazanów2366.7%2366.7%000.0%000.0%000000043
A.Wesołowski1333.3%100.0%020.0%000.0%011030123
M.Reszkiewicz1425.0%000.0%1425.0%000.0%000000030
G.Walicki060.0%020.0%040.0%000.0%202141200
B.Sosin020.0%020.0%000.0%000.0%01100020-3
SUMA286344.4%264656.5%21612.5%51050.0%231336417386375

Basketball Demons

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Adamczyk71450.0%1333.3%61154.5%22100.0%931218002236
A.Bubel91850.0%91850.0%000.0%1250.0%71824011922
W.Kampa81361.5%81361.5%000.0%3742.9%35801321920
G.Zawierucha22100.0%11100.0%11100.0%010.0%4041210512
A.Wilk41526.7%1616.7%3933.3%44100.0%10114001510
M.Kotynia2633.3%2540.0%010.0%000.0%145000045
SUMA326847.1%224647.8%102245.5%101662.5%2513385194384105

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)