Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Budsar - Be Perfect

1. LIGA, KOLEJKA 17, 10-02-2019 19:00
Budsar Zabrze72
20
10
17
25
52
10
9
20
13
Be Perfect

Statystyki

Budsar Zabrze

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Weselak101952.6%101952.6%000.0%1250.0%1021204032124
M.Soehrich5955.6%5955.6%000.0%1250.0%35844011121
M.Moralewicz5771.4%3475.0%2366.7%2540.0%51606051416
P.Juraszek1250.0%1250.0%000.0%000.0%303210126
M.Reszkiewicz4944.4%22100.0%2728.6%000.0%2020001106
P.¦wierkowicz3742.9%33100.0%040.0%22100.0%202000086
M.Tartas22100.0%22100.0%000.0%000.0%112000145
S.Sazanów000.0%000.0%000.0%000.0%000100001
B.Sosin1425.0%1425.0%000.0%000.0%303120421
G.Walicki020.0%000.0%020.0%000.0%101120200
A.Wesołowski000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA316150.8%274560.0%41625.0%61154.5%309399190187286

Be Perfect

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
T.Gembus2825.0%010.0%2728.6%2450.0%112132303815
S.Kałuża31323.1%31127.3%020.0%6875.0%5051200128
P.Zielony41233.3%4757.1%050.0%5683.3%2023407136
A.Borowiak2825.0%1425.0%1425.0%44100.0%101010194
A.Łokociejewski2728.6%1333.3%1425.0%000.0%224011353
Ł.Błędowski2450.0%2450.0%000.0%1616.7%033000150
F.Zemrzycki010.0%010.0%000.0%000.0%00000000-1
SUMA155328.3%113135.5%42218.2%182864.3%217286111155235

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Ki¶ć 73:61Pia¶nikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Pia¶niki56:55Wielka Ki¶ć więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)