Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 1. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)27,33
2. Karol Chamera (Green Peas)21,31
3. Tomasz Gembus (Be Perfect)20,60
4. Łukasz Adamczyk (Demons)19,67
5. Grzegorz Podulka (Budsar)19,33
6. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)19,08
7. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)18,75
8. Kamil Nowak (Drim Tim)18,70
9. Wojciech Kampa (Demons)17,85
10. Michał Matysiak (Jaworzno)17,83

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)20,33
2. Marcin Weselak (Budsar)20,17
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)18,75
4. Michał Matysiak (Jaworzno)18,50
5. Robert Sgodzaj (Romus)18,30
6. Adam Anduła (Green Peas)17,33
7. Łukasz Adamczyk (Demons)16,50
8. Sebastian Breguła (Romus)16,36
9. Michał Goj (Drim Tim)16,30
10. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)16,29

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)12,83
2. Tomasz Gembus (Be Perfect)11,00
3. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)11,00
4. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)10,30
5. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)10,20
6. Adam Marchacz (Drim Tim)8,50
7. Michał Winkler (Jaworzno)8,46
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)8,38
9. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)8,36
10. Kamil Nowak (Drim Tim)8,20

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)7,08
2. Michał Moralewicz (Budsar)6,60
3. Łukasz Adamczyk (Demons)5,50
4. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)5,43
5. Bartosz Stawowski (Drim Tim)5,27
6. Karol Chamera (Green Peas)5,23
7. Paweł Zielony (Be Perfect)4,73
8. Łukasz Wójcik (Green Peas)4,50
9. Dawid Kinczewski (Romus)4,38
10. Dawid Gruca (Dobermany)4,36

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)3,23
2. Daniel Sergiel (Jaworzno)3,08
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,71
4. Marcin Bartecki (Green Peas)2,67
5. Szymon Kampa (Drim Tim)2,60
6. Michał Moralewicz (Budsar)2,50
7. Łukasz Wójcik (Green Peas)2,50
8. Artur Lewicki (Demons)2,43
9. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,33
10. Jarosław Olesiński (Płomień)2,25

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Demons)2,46
2. Bartłomiej Król (Dobermany)1,50
3. Marcin Palicki (Green Peas)1,00
4. Mateusz Pycia (Dobermany)1,00
5. Grzegorz Zawierucha (Demons)1,00
6. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)0,90
7. Adam Anduła (Green Peas)0,83
8. Sebastian Kołodziej (Atomic)0,83
9. Kamil Nowak (Drim Tim)0,80
10. Paweł Juraszek (Budsar)0,73

Straty

#ZawodnikŚrednia
Sgodzaj1. Robert Sgodzaj (Romus)4,20
2. Mateusz Jagieła (Romus)3,50
3. Jakub Musiał (Dobermany)3,43
4. Karol Chamera (Green Peas)3,38
5. Marek Kubas (Romus)3,33
6. Dawid Gruca (Dobermany)3,27
7. Michał Kafarski (Demons)3,00
8. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)3,00
9. Kamil Krajewski (Dobermany)3,00
10. Michał Moralewicz (Budsar)3,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)61,0%
2. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)59,5%
3. Karol Lubrych (Dobermany)58,0%
4. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)56,2%
5. Filip Zemrzycki (Be Perfect)54,6%
6. Jakub Nowrotek (Drim Tim)53,4%
7. Kamil Nowak (Drim Tim)53,2%
8. Artur Bubel (Demons)52,5%
9. Karol Chamera (Green Peas)51,8%
10. Adam Anduła (Green Peas)51,1%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)46,3%
2. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)40,8%
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)40,6%
4. Arkadiusz Łokociejewski (Be Perfect)40,0%
5. Grzegorz Kurek (Atomic)39,8%
6. Tomasz Gembus (Be Perfect)39,3%
7. Robert Sgodzaj (Romus)37,2%
8. Michał Goj (Drim Tim)35,9%
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)35,3%
10. Łukasz Urbaś (Jaworzno)35,2%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kupczak1. Karol Kupczak (Rybnik Team)85,7%
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)83,3%
3. Sebastian Breguła (Romus)71,7%
4. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)69,4%
5. Marcin Weselak (Budsar)69,1%
6. Wojciech Kampa (Demons)67,3%
7. Jakub Warchoł (Jaworzno)65,3%
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)64,8%
9. Michał Moralewicz (Budsar)64,4%
10. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)60,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)3,00
2. Marcin Bartecki (Green Peas)2,00
3. Adam Borowiak (Be Perfect)2,00
4. Artur Bubel (Demons)2,00
5. Maciej Gąciarz (Atomic)2,00
6. Dawid Gruca (Dobermany)2,00
7. Grzegorz Kurek (Atomic)2,00
8. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)2,00
9. Damian Pruksa (Dobermany)2,00
10. Przemysław Świerkowicz (Budsar)2,00
11. Marcin Weselak (Budsar)2,00
12. Karol Chamera (Green Peas)1,00
13. Artur Doktorczyk (Atomic)1,00
14. Michał Goj (Drim Tim)1,00
15. Michał Kocy (Dobermany)1,00
16. Michał Moralewicz (Budsar)1,00
17. Jakub Musiał (Dobermany)1,00
18. Damian Nowak (Demons)1,00
19. Marcin Palicki (Green Peas)1,00
20. Grzegorz Podulka (Budsar)1,00
21. Andrzej Sass (Atomic)1,00
22. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00
23. Maciej Soehrich (Budsar)1,00
24. Piotr Suchan (Dobermany)1,00
25. Radosław Szmal (Atomic)1,00
26. Łukasz Urbaś (Jaworzno)1,00
27. Jakub Warchoł (Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Olimpia60:59Killa Beeswięcej»
(20-01-2019 10:20)
Energiczni59:82Zrywwięcej»
(20-01-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus85:69Atomicwięcej»
(20-01-2019 19:00)
Rybnik Team49:71Green Peaswięcej»
(20-01-2019 17:30)
Dobermany20:0Demonswięcej»
(20-01-2019 16:00)
Drim Tim71:62Be Perfectwięcej»
(20-01-2019 14:30)
Płomień44:66Jaworznowięcej»
(20-01-2019 13:00)
Gwiezdno Flota86:78Budsarwięcej»
(20-01-2019 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Gwiazdy Podwórka56:61ZGPwięcej»
(19-01-2019 13:00)
Se Gramy55:59Wielka Kiść więcej»
(19-01-2019 11:40)
Wataha33:66Longmanwięcej»
(19-01-2019 10:20)
Hica57:54Piaśnikiwięcej»
(19-01-2019 9:00)