Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 1. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)29,04
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,27
3. Kamil Nowak (Drim Tim)20,41
4. Tomasz Gembus (Be Perfect)20,15
5. Artur Bubel (Demons)19,95
6. Grzegorz Podulka (Budsar)19,69
7. Adam Anduła (Green Peas)18,69
8. Michał Matysiak (Jaworzno)17,83
9. Karol Chamera (Green Peas)17,71
10. Maciej Soehrich (Budsar)17,65

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,40
2. Grzegorz Podulka (Budsar)22,54
3. Marcin Weselak (Budsar)21,21
4. Michał Matysiak (Jaworzno)18,50
5. Adam Anduła (Green Peas)17,69
6. Robert Sgodzaj (Romus)17,64
7. Kamil Nowak (Drim Tim)17,36
8. Maciej Kozieł (Romus)17,25
9. Artur Bubel (Demons)16,81
10. Sebastian Breguła (Romus)16,10

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)13,17
2. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)10,30
3. Tomasz Gembus (Be Perfect)10,30
4. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)9,23
5. Artur Bubel (Demons)8,71
6. Michał Winkler (Jaworzno)8,41
7. Adam Marchacz (Drim Tim)8,32
8. Tomasz Kaptacz (Atomic)8,19
9. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)8,17
10. Damian Nowak (Demons)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,64
2. Michał Moralewicz (Budsar)6,26
3. Łukasz Adamczyk (Demons)5,40
4. Karol Chamera (Green Peas)5,29
5. Bartosz Stawowski (Drim Tim)4,91
6. Adam Pierchała (Rybnik Team)4,89
7. Maciej Kozieł (Romus)4,75
8. Piotr Pakuła (Jaworzno)4,75
9. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,59
10. Marcin Bartecki (Green Peas)4,53

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sergiel1. Daniel Sergiel (Jaworzno)2,94
2. Karol Chamera (Green Peas)2,83
3. Jarosław Olesiński (Płomień)2,80
4. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,21
5. Jakub Musiał (Dobermany)2,18
6. Marcin Bartecki (Green Peas)2,16
7. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,93
8. Adrian Wilk (Demons)1,91
9. Artur Lewicki (Demons)1,87
10. Maciej Soehrich (Budsar)1,85

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Demons)2,27
2. Sebastian Kołodziej (Atomic)1,00
3. Grzegorz Zawierucha (Demons)1,00
4. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)0,90
5. Mateusz Pycia (Dobermany)0,78
6. Adam Anduła (Green Peas)0,77
7. Marcin Palicki (Green Peas)0,76
8. Paweł Juraszek (Budsar)0,75
9. Damian Nowak (Demons)0,67
10. Sebastian Kałuża (Be Perfect)0,63

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Maciej Kozieł (Romus)4,00
2. Kamil Krajewski (Dobermany)3,86
3. Mateusz Jagieła (Romus)3,73
4. Jakub Musiał (Dobermany)3,73
5. Robert Sgodzaj (Romus)3,57
6. Karol Chamera (Green Peas)3,46
7. Marek Kubas (Romus)3,33
8. Michał Kafarski (Demons)3,00
9. Michał Moralewicz (Budsar)3,00
10. Dariusz Kąkol (Płomień)2,82

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)60,7%
2. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)60,5%
3. Karol Lubrych (Dobermany)58,0%
4. Adam Marchacz (Drim Tim)56,9%
5. Adam Anduła (Green Peas)56,9%
6. Marcin Tartas (Budsar)55,9%
7. Maciej Soehrich (Budsar)55,8%
8. Kamil Nowak (Drim Tim)54,8%
9. Filip Zemrzycki (Be Perfect)54,2%
10. Artur Bubel (Demons)53,3%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)48,2%
2. Mateusz Zarychta (Be Perfect)42,7%
3. Adrian Wilk (Demons)39,1%
4. Artur Bubel (Demons)38,9%
5. Karol Chamera (Green Peas)38,8%
6. Grzegorz Kurek (Atomic)38,8%
7. Łukasz Adamczyk (Demons)38,2%
8. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)37,6%
9. Arkadiusz Łokociejewski (Be Perfect)36,8%
10. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)36,4%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)93,3%
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)84,8%
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)83,9%
4. Adrian Wilk (Demons)82,5%
5. Grzegorz Kurek (Atomic)80,4%
6. Tomasz Gembus (Be Perfect)78,4%
7. Arkadiusz Łokociejewski (Be Perfect)78,1%
8. Marek Palej (Green Peas)75,9%
9. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)75,6%
10. Sebastian Breguła (Romus)74,1%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Borowiak1. Adam Borowiak (Be Perfect)3,00
2. Łukasz Dudek (Demons)3,00
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)3,00
4. Michał Kocy (Dobermany)3,00
5. Grzegorz Kurek (Atomic)3,00
6. Michał Moralewicz (Budsar)3,00
7. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)3,00
8. Przemysław Świerkowicz (Budsar)3,00
9. Marcin Bartecki (Green Peas)2,00
10. Artur Bubel (Demons)2,00
11. Maciej Gąciarz (Atomic)2,00
12. Dawid Gruca (Dobermany)2,00
13. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,00
14. Damian Pruksa (Dobermany)2,00
15. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
16. Andrzej Sass (Atomic)2,00
17. Tomasz Zając (Romus)2,00
18. Karol Chamera (Green Peas)1,00
19. Artur Doktorczyk (Atomic)1,00
20. Michał Goj (Drim Tim)1,00
21. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)1,00
22. Mateusz Jagieła (Romus)1,00
23. Maciej Kozieł (Romus)1,00
24. Daniel Kubista (Drim Tim)1,00
25. Arkadiusz Łokociejewski (Be Perfect)1,00
26. Jakub Musiał (Dobermany)1,00
27. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
28. Damian Nowak (Demons)1,00
29. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,00
30. Marcin Palicki (Green Peas)1,00
31. Wojciech Pietras (Płomień)1,00
32. Grzegorz Podulka (Budsar)1,00
33. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00
34. Maciej Soehrich (Budsar)1,00
35. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)1,00
36. Piotr Suchan (Dobermany)1,00
37. Radosław Szmal (Atomic)1,00
38. Łukasz Urbaś (Jaworzno)1,00
39. Grzegorz Walicki (Budsar)1,00
40. Jakub Warchoł (Jaworzno)1,00
41. Marcin Weselak (Budsar)1,00
42. Michał Winkler (Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Kiść 73:61Piaśnikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Piaśniki56:55Wielka Kiść więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Supersonics63:45Longmanwięcej»
(07-05-2017 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Jaworzno40:36Monstarswięcej»
(07-05-2017 11:40)