Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 1. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)24,80
2. Tomasz Gembus (Be Perfect)22,00
3. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)19,50
4. Wojciech Kampa (Demons)18,40
5. Karol Chamera (Green Peas)17,80
6. Artur Bubel (Demons)17,25
7. Łukasz Adamczyk (Demons)17,00
8. Robert Sgodzaj (Romus)17,00
9. Łukasz Nawrot (Demons)16,50
10. Michał Goj (Drim Tim)16,40

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)19,40
2. Robert Sgodzaj (Romus)18,33
3. Michał Matysiak (Jaworzno)18,25
4. Wojciech Kampa (Demons)17,80
5. Michał Goj (Drim Tim)17,40
6. Sebastian Breguła (Romus)16,00
7. Michał Kafarski (Demons)16,00
8. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)16,00
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)15,33
10. Artur Bubel (Demons)15,25

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)13,20
2. Tomasz Gembus (Be Perfect)11,00
3. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)10,00
4. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)9,67
5. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)8,75
6. Karol Chamera (Green Peas)8,20
7. Adam Marchacz (Drim Tim)8,20
8. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)8,00
9. Damian Nowak (Demons)8,00
10. Radosław Szmal (Atomic)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,40
2. Łukasz Adamczyk (Demons)6,00
3. Michał Moralewicz (Budsar)5,67
4. Bartosz Stawowski (Drim Tim)5,00
5. Paweł Zielony (Be Perfect)5,00
6. Michał Kafarski (Demons)4,50
7. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)4,50
8. Karol Chamera (Green Peas)4,40
9. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,33
10. Artur Lewicki (Demons)4,33

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sergiel1. Daniel Sergiel (Jaworzno)4,40
2. Jarosław Olesiński (Płomień)3,20
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)3,00
4. Szymon Kampa (Romus)3,00
5. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)3,00
6. Łukasz Nawrot (Demons)3,00
7. Marcin Bartecki (Green Peas)2,67
8. Michał Moralewicz (Budsar)2,67
9. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)2,60
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)2,50

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Demons)2,00
2. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)1,33
3. Bartosz Stawowski (Drim Tim)1,25
4. Adam Anduła (Green Peas)1,00
5. Mateusz Pycia (Dobermany)1,00
6. Michał Goj (Drim Tim)0,80
7. Adam Marchacz (Drim Tim)0,80
8. Artur Bubel (Demons)0,75
9. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)0,75
10. Tomasz Kaptacz (Atomic)0,75

Straty

#ZawodnikŚrednia
Kornecki1. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)7,00
2. Robert Sgodzaj (Romus)5,00
3. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)4,50
4. Radosław Szmal (Atomic)4,25
5. Michał Kafarski (Demons)4,00
6. Marek Kubas (Romus)4,00
7. Jarosław Olesiński (Płomień)3,80
8. Jakub Musiał (Dobermany)3,75
9. Marcin Bartecki (Green Peas)3,33
10. Szymon Kampa (Romus)3,33

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)58,3%
2. Michał Goj (Drim Tim)51,6%
3. Karol Chamera (Green Peas)50,0%
4. Wojciech Kampa (Demons)49,3%
5. Michał Matysiak (Jaworzno)49,1%
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)46,0%
7. Sebastian Breguła (Romus)42,3%
8. Tomasz Milewski (Dobermany)41,5%
9. Przemysław Jasiński (Rybnik Team)34,9%
10. Sebastian Kałuża (Be Perfect)34,5%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Jasiński1. Przemysław Jasiński (Rybnik Team)51,1%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Borowiak1. Adam Borowiak (Be Perfect)2,00
2. Damian Pruksa (Dobermany)2,00
3. Maciej Gąciarz (Atomic)1,00
4. Dawid Gruca (Dobermany)1,00
5. Michał Moralewicz (Budsar)1,00
6. Krzysztof Morawiec (Drim Tim)1,00
7. Damian Nowak (Demons)1,00
8. Andrzej Sass (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Wielka Kiść 71:47Energiczniwięcej»
(14-10-2018 10:20)
Sor-Drew48:65Hicawięcej»
(14-10-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 5
1. Liga:
Green Peas58:74Drim Timwięcej»
(14-10-2018 19:00)
Budsar68:46Atomicwięcej»
(14-10-2018 17:30)
Demons76:56Gwiezdno Flotawięcej»
(14-10-2018 16:00)
Jaworzno65:61Rybnik Teamwięcej»
(14-10-2018 14:30)
Płomień48:67Dobermanywięcej»
(14-10-2018 13:00)
Be Perfect76:49Romuswięcej»
(14-10-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 5
2. Liga:
Longman37:47Piaśnikiwięcej»
(13-10-2018 13:00)
Olimpia54:65Watahawięcej»
(13-10-2018 11:40)
Se Gramy60:42Gwiazdy Podwórkawięcej»
(13-10-2018 10:20)
Killa Bees55:76Zrywwięcej»
(13-10-2018 9:00)