Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2018/19): 1. Liga

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)28,94
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,64
3. Grzegorz Podulka (Budsar)23,50
4. Tomasz Gembus (Be Perfect)21,24
5. Kamil Nowak (Drim Tim)20,19
6. Łukasz Adamczyk (Demons)19,88
7. Artur Bubel (Demons)19,74
8. Adam Anduła (Green Peas)19,33
9. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)19,33
10. Karol Chamera (Green Peas)18,40

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)26,00
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,09
3. Marcin Weselak (Budsar)21,22
4. Adam Anduła (Green Peas)18,56
5. Michał Matysiak (Jaworzno)18,50
6. Robert Sgodzaj (Romus)17,64
7. Maciej Kozieł (Romus)17,25
8. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)16,67
9. Kamil Nowak (Drim Tim)16,63
10. Artur Bubel (Demons)16,37

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)13,33
2. Tomasz Gembus (Be Perfect)10,88
3. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)10,30
4. Tomasz Białdyga (Gwiezdno Flota)9,94
5. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)9,59
6. Artur Bubel (Demons)8,84
7. Michał Winkler (Jaworzno)8,60
8. Adam Marchacz (Drim Tim)8,53
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)8,19
10. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)8,19

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kucharczyk1. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,84
2. Michał Moralewicz (Budsar)6,14
3. Łukasz Adamczyk (Demons)5,50
4. Karol Chamera (Green Peas)5,35
5. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,31
6. Bartosz Stawowski (Drim Tim)5,24
7. Marcin Bartecki (Green Peas)4,88
8. Filip Kornecki (Gwiezdno Flota)4,88
9. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)4,83
10. Maciej Kozieł (Romus)4,75

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sergiel1. Daniel Sergiel (Jaworzno)2,94
2. Karol Chamera (Green Peas)2,80
3. Jarosław Olesiński (Płomień)2,80
4. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,33
5. Łukasz Wójcik (Green Peas)2,33
6. Marcin Bartecki (Green Peas)2,29
7. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)2,25
8. Jakub Musiał (Dobermany)2,18
9. Michał Moralewicz (Budsar)2,14
10. Szymon Kampa (Drim Tim)2,07

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Demons)2,50
2. Grzegorz Zawierucha (Demons)1,08
3. Sebastian Kołodziej (Atomic)1,00
4. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)0,90
5. Adam Anduła (Green Peas)0,89
6. Paweł Juraszek (Budsar)0,83
7. Mateusz Pycia (Dobermany)0,78
8. Marcin Palicki (Green Peas)0,75
9. Adam Marchacz (Drim Tim)0,73
10. Sebastian Kałuża (Be Perfect)0,69

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Maciej Kozieł (Romus)4,00
2. Kamil Krajewski (Dobermany)3,86
3. Mateusz Jagieła (Romus)3,73
4. Jakub Musiał (Dobermany)3,73
5. Karol Chamera (Green Peas)3,65
6. Robert Sgodzaj (Romus)3,57
7. Marek Kubas (Romus)3,33
8. Michał Moralewicz (Budsar)3,14
9. Michał Kafarski (Demons)3,00
10. Marcin Bartecki (Green Peas)2,82

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)60,4%
2. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)60,4%
3. Marcin Tartas (Budsar)59,0%
4. Karol Lubrych (Dobermany)58,0%
5. Adam Marchacz (Drim Tim)55,6%
6. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)55,3%
7. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)54,8%
8. Adam Anduła (Green Peas)54,7%
9. Filip Zemrzycki (Be Perfect)54,2%
10. Artur Bubel (Demons)53,5%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Grzegorz Podulka (Budsar)51,5%
2. Karol Chamera (Green Peas)41,8%
3. Mateusz Zarychta (Be Perfect)41,2%
4. Łukasz Adamczyk (Demons)39,7%
5. Adrian Wilk (Demons)39,5%
6. Arkadiusz Łokociejewski (Be Perfect)39,1%
7. Grzegorz Kurek (Atomic)38,8%
8. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)38,3%
9. Paweł Jaszczurowski (Be Perfect)38,0%
10. Tomasz Szymura (Rybnik Team)37,7%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)85,5%
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)84,8%
3. Grzegorz Kurek (Atomic)80,4%
4. Tomasz Gembus (Be Perfect)78,3%
5. Marek Palej (Green Peas)77,6%
6. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)76,6%
7. Sebastian Breguła (Romus)74,1%
8. Marcin Weselak (Budsar)68,6%
9. Andrzej Sass (Atomic)68,1%
10. Kamil Malicki (Dobermany)67,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Borowiak1. Adam Borowiak (Be Perfect)3,00
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)3,00
3. Michał Kocy (Dobermany)3,00
4. Grzegorz Kurek (Atomic)3,00
5. Przemysław Świerkowicz (Budsar)3,00
6. Marcin Bartecki (Green Peas)2,00
7. Artur Bubel (Demons)2,00
8. Maciej Gąciarz (Atomic)2,00
9. Dawid Gruca (Dobermany)2,00
10. Krzysztof Morawiec (Gwiezdno Flota)2,00
11. Damian Pruksa (Dobermany)2,00
12. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
13. Andrzej Sass (Atomic)2,00
14. Tomasz Zając (Romus)2,00
15. Karol Chamera (Green Peas)1,00
16. Artur Doktorczyk (Atomic)1,00
17. Łukasz Dudek (Demons)1,00
18. Michał Goj (Drim Tim)1,00
19. Mateusz Jagieła (Romus)1,00
20. Maciej Kozieł (Romus)1,00
21. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
22. Arkadiusz Łokociejewski (Be Perfect)1,00
23. Michał Moralewicz (Budsar)1,00
24. Jakub Musiał (Dobermany)1,00
25. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
26. Damian Nowak (Demons)1,00
27. Marcin Palicki (Green Peas)1,00
28. Wojciech Pietras (Płomień)1,00
29. Grzegorz Podulka (Budsar)1,00
30. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00
31. Maciej Soehrich (Budsar)1,00
32. Marcin Sowa (Gwiezdno Flota)1,00
33. Piotr Suchan (Dobermany)1,00
34. Radosław Szmal (Atomic)1,00
35. Łukasz Urbaś (Jaworzno)1,00
36. Jakub Warchoł (Jaworzno)1,00
37. Marcin Weselak (Budsar)1,00
38. Michał Winkler (Jaworzno)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)