Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2018/19) - 1. Liga

Kolejka 1 (2018-09-16)

Be Perfect-:-Rybnik Teamwięcej»
(16-09-2018 11:40)
Green Peas-:-Płomień D.G.więcej»
(16-09-2018 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(16-09-2018 14:30)
Basketball Demons-:-Jaworzno Squadwięcej»
(16-09-2018 16:00)
Drim Tim -:-Romus Katowicewięcej»
(16-09-2018 17:30)
Budsar Zabrze-:-Dobermanywięcej»
(16-09-2018 19:00)

Kolejka 2 (2018-09-23)

Płomień D.G.-:-Basketball Demonswięcej»
(23-09-2018 11:40)
Rybnik Team-:-Budsar Zabrzewięcej»
(23-09-2018 13:00)
Drim Tim -:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(23-09-2018 14:30)
Gwiezdno Flota-:-Be Perfectwięcej»
(23-09-2018 16:00)
Romus Katowice-:-Jaworzno Squadwięcej»
(23-09-2018 17:30)
Dobermany-:-Green Peaswięcej»
(23-09-2018 19:00)

Kolejka 3 (2018-09-30)

Atomic Sosnowiec-:-Romus Katowicewięcej»
(30-09-2018 11:40)
Jaworzno Squad-:-Płomień D.G.więcej»
(30-09-2018 13:00)
Budsar Zabrze-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(30-09-2018 14:30)
Be Perfect-:-Drim Tim więcej»
(30-09-2018 16:00)
Basketball Demons-:-Dobermanywięcej»
(30-09-2018 17:30)
Green Peas-:-Rybnik Teamwięcej»
(30-09-2018 19:00)

Kolejka 4 (2018-10-07)

Romus Katowice-:-Płomień D.G.więcej»
(07-10-2018 11:40)
Dobermany-:-Jaworzno Squadwięcej»
(07-10-2018 13:00)
Gwiezdno Flota-:-Green Peaswięcej»
(07-10-2018 14:30)
Drim Tim -:-Budsar Zabrzewięcej»
(07-10-2018 16:00)
Rybnik Team-:-Basketball Demonswięcej»
(07-10-2018 17:30)
Atomic Sosnowiec-:-Be Perfectwięcej»
(07-10-2018 19:00)

Kolejka 5 (2018-10-14)

Be Perfect-:-Romus Katowicewięcej»
(14-10-2018 11:40)
Płomień D.G.-:-Dobermanywięcej»
(14-10-2018 13:00)
Jaworzno Squad-:-Rybnik Teamwięcej»
(14-10-2018 14:30)
Basketball Demons-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(14-10-2018 16:00)
Budsar Zabrze-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(14-10-2018 17:30)
Green Peas-:-Drim Tim więcej»
(14-10-2018 19:00)

Kolejka 6 (2018-10-21)

Rybnik Team-:-Płomień D.G.więcej»
(21-10-2018 11:40)
Atomic Sosnowiec-:-Green Peaswięcej»
(21-10-2018 13:00)
Gwiezdno Flota-:-Jaworzno Squadwięcej»
(21-10-2018 14:30)
Drim Tim -:-Basketball Demonswięcej»
(21-10-2018 16:00)
Romus Katowice-:-Dobermanywięcej»
(21-10-2018 17:30)
Be Perfect-:-Budsar Zabrzewięcej»
(21-10-2018 19:00)

Kolejka 7 (2018-11-04)

Jaworzno Squad-:-Drim Tim więcej»
(04-11-2018 11:40)
Budsar Zabrze-:-Romus Katowicewięcej»
(04-11-2018 13:00)
Płomień D.G.-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(04-11-2018 14:30)
Green Peas-:-Be Perfectwięcej»
(04-11-2018 16:00)
Dobermany-:-Rybnik Teamwięcej»
(04-11-2018 17:30)
Basketball Demons-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(04-11-2018 19:00)

Kolejka 8 (2018-11-11)

Atomic Sosnowiec-:-Jaworzno Squadwięcej»
(11-11-2018 11:40)
Romus Katowice-:-Rybnik Teamwięcej»
(11-11-2018 13:00)
Budsar Zabrze-:-Green Peaswięcej»
(11-11-2018 14:30)
Be Perfect-:-Basketball Demonswięcej»
(11-11-2018 16:00)
Gwiezdno Flota-:-Dobermanywięcej»
(11-11-2018 17:30)
Drim Tim -:-Płomień D.G.więcej»
(11-11-2018 19:00)

Kolejka 9 (2018-11-18)

Płomień D.G.-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(18-11-2018 11:40)
Jaworzno Squad-:-Be Perfectwięcej»
(18-11-2018 13:00)
Green Peas-:-Romus Katowicewięcej»
(18-11-2018 14:30)
Dobermany-:-Drim Tim więcej»
(18-11-2018 16:00)
Basketball Demons-:-Budsar Zabrzewięcej»
(18-11-2018 17:30)
Rybnik Team-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(18-11-2018 19:00)

Kolejka 11 (2018-12-09)

Basketball Demons-:-Romus Katowicewięcej»
(09-12-2018 11:40)
Jaworzno Squad-:-Green Peaswięcej»
(09-12-2018 13:00)
Gwiezdno Flota-:-Drim Tim więcej»
(09-12-2018 14:30)
Dobermany-:-Be Perfectwięcej»
(09-12-2018 16:00)
Rybnik Team-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(09-12-2018 17:30)
Płomień D.G.-:-Budsar Zabrzewięcej»
(09-12-2018 19:00)

Kolejka 10 (2018-12-16)

Drim Tim -:-Rybnik Teamwięcej»
(16-12-2018 11:40)
Romus Katowice-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(16-12-2018 13:00)
Be Perfect-:-Płomień D.G.więcej»
(16-12-2018 14:30)
Budsar Zabrze-:-Jaworzno Squadwięcej»
(16-12-2018 16:00)
Green Peas-:-Basketball Demonswięcej»
(16-12-2018 17:30)
Atomic Sosnowiec-:-Dobermanywięcej»
(16-12-2018 19:00)

Kolejka 12 (2019-01-06)

Romus Katowice-:-Drim Tim więcej»
(06-01-2019 11:40)
Gwiezdno Flota-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(06-01-2019 13:00)
Płomień D.G.-:-Green Peaswięcej»
(06-01-2019 14:30)
Dobermany-:-Budsar Zabrzewięcej»
(06-01-2019 16:00)
Rybnik Team-:-Be Perfectwięcej»
(06-01-2019 17:30)
Jaworzno Squad-:-Basketball Demonswięcej»
(06-01-2019 19:00)

Kolejka 13 (2019-01-13)

Basketball Demons-:-Płomień D.G.więcej»
(13-01-2019 11:40)
Be Perfect-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(13-01-2019 13:00)
Budsar Zabrze-:-Rybnik Teamwięcej»
(13-01-2019 14:30)
Atomic Sosnowiec-:-Drim Tim więcej»
(13-01-2019 16:00)
Green Peas-:-Dobermanywięcej»
(13-01-2019 17:30)
Jaworzno Squad-:-Romus Katowicewięcej»
(13-01-2019 19:00)

Kolejka 14 (2019-01-20)

Gwiezdno Flota-:-Budsar Zabrzewięcej»
(20-01-2019 11:40)
Płomień D.G.-:-Jaworzno Squadwięcej»
(20-01-2019 13:00)
Drim Tim -:-Be Perfectwięcej»
(20-01-2019 14:30)
Dobermany-:-Basketball Demonswięcej»
(20-01-2019 16:00)
Rybnik Team-:-Green Peaswięcej»
(20-01-2019 17:30)
Romus Katowice-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(20-01-2019 19:00)

Kolejka 15 (2019-01-27)

Płomień D.G.-:-Romus Katowicewięcej»
(27-01-2019 11:40)
Jaworzno Squad-:-Dobermanywięcej»
(27-01-2019 13:00)
Be Perfect-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(27-01-2019 14:30)
Basketball Demons-:-Rybnik Teamwięcej»
(27-01-2019 16:00)
Budsar Zabrze-:-Drim Tim więcej»
(27-01-2019 17:30)
Green Peas-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(27-01-2019 19:00)

Kolejka 16 (2019-02-03)

Gwiezdno Flota-:-Basketball Demonswięcej»
(03-02-2019 11:40)
Drim Tim -:-Green Peaswięcej»
(03-02-2019 13:00)
Dobermany-:-Płomień D.G.więcej»
(03-02-2019 14:30)
Atomic Sosnowiec-:-Budsar Zabrzewięcej»
(03-02-2019 16:00)
Romus Katowice-:-Be Perfectwięcej»
(03-02-2019 17:30)
Rybnik Team-:-Jaworzno Squadwięcej»
(03-02-2019 19:00)

Kolejka 17 (2019-02-10)

Green Peas-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(10-02-2019 11:40)
Płomień D.G.-:-Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2019 13:00)
Jaworzno Squad-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2019 14:30)
Basketball Demons-:-Drim Tim więcej»
(10-02-2019 16:00)
Dobermany-:-Romus Katowicewięcej»
(10-02-2019 17:30)
Budsar Zabrze-:-Be Perfectwięcej»
(10-02-2019 19:00)

Kolejka 18 (2019-02-24)

Be Perfect-:-Green Peaswięcej»
(24-02-2019 11:40)
Rybnik Team-:-Dobermanywięcej»
(24-02-2019 13:00)
Drim Tim -:-Jaworzno Squadwięcej»
(24-02-2019 14:30)
Gwiezdno Flota-:-Płomień D.G.więcej»
(24-02-2019 16:00)
Romus Katowice-:-Budsar Zabrzewięcej»
(24-02-2019 17:30)
Atomic Sosnowiec-:-Basketball Demonswięcej»
(24-02-2019 19:00)

Kolejka 19 (2019-03-03)

Rybnik Team-:-Romus Katowicewięcej»
(03-03-2019 11:40)
Dobermany-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(03-03-2019 13:00)
Jaworzno Squad-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(03-03-2019 14:30)
Płomień D.G.-:-Drim Tim więcej»
(03-03-2019 16:00)
Green Peas-:-Budsar Zabrzewięcej»
(03-03-2019 17:30)
Basketball Demons-:-Be Perfectwięcej»
(03-03-2019 19:00)

Kolejka 20 (2019-03-17)

Romus Katowice-:-Green Peaswięcej»
(17-03-2019 11:40)
Gwiezdno Flota-:-Rybnik Teamwięcej»
(17-03-2019 13:00)
Be Perfect-:-Jaworzno Squadwięcej»
(17-03-2019 14:30)
Drim Tim -:-Dobermanywięcej»
(17-03-2019 16:00)
Atomic Sosnowiec-:-Płomień D.G.więcej»
(17-03-2019 17:30)
Budsar Zabrze-:-Basketball Demonswięcej»
(17-03-2019 19:00)

Kolejka 21 (2019-03-24)

Basketball Demons-:-Green Peaswięcej»
(24-03-2019 10:20)
Gwiezdno Flota-:-Romus Katowicewięcej»
(24-03-2019 11:40)
Jaworzno Squad-:-Budsar Zabrzewięcej»
(24-03-2019 13:00)
Rybnik Team-:-Drim Tim więcej»
(24-03-2019 14:30)
Dobermany-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(24-03-2019 16:00)
Płomień D.G.-:-Be Perfectwięcej»
(24-03-2019 17:30)

Kolejka 22 (2019-03-31)

Budsar Zabrze-:-Płomień D.G.więcej»
(31-03-2019 10:20)
Romus Katowice-:-Basketball Demonswięcej»
(31-03-2019 11:40)
Drim Tim -:-Gwiezdno Flotawięcej»
(31-03-2019 13:00)
Atomic Sosnowiec-:-Rybnik Teamwięcej»
(31-03-2019 14:30)
Be Perfect-:-Dobermanywięcej»
(31-03-2019 16:00)
Green Peas-:-Jaworzno Squadwięcej»
(31-03-2019 17:30)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Ki¶ć 73:61Pia¶nikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Pia¶niki56:55Wielka Ki¶ć więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)