RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Wyniki RALK (Sezon 2018/19) - 1. LigaKolejka 22 (2019-03-31)Budsar Zabrze | 102 | : | 65 | Płomień D.G. | więcej» | (31-03-2019 10:20) | | Romus Katowice | 37 | : | 100 | Basketball Demons | więcej» | (31-03-2019 11:40) | | Drim Tim | 85 | : | 73 | Gwiezdno Flota | więcej» | (31-03-2019 13:00) | | Atomic Sosnowiec | 63 | : | 67 | Rybnik Team | więcej» | (31-03-2019 14:30) | | W¶ciekłe Psy | 67 | : | 91 | Dobermany Tychy | więcej» | (31-03-2019 16:00) | | Green Peas | 51 | : | 57 | Jaworzno Squad | więcej» | (31-03-2019 17:30) | |
Kolejka 21 (2019-03-24)Basketball Demons | 37 | : | 61 | Green Peas | więcej» | (24-03-2019 10:20) | | Gwiezdno Flota | 92 | : | 44 | Romus Katowice | więcej» | (24-03-2019 11:40) | | Jaworzno Squad | 69 | : | 78 | Budsar Zabrze | więcej» | (24-03-2019 13:00) | | Rybnik Team | 74 | : | 96 | Drim Tim | więcej» | (24-03-2019 14:30) | | Dobermany Tychy | 80 | : | 87 | Atomic Sosnowiec | więcej» | (24-03-2019 16:00) | | Płomień D.G. | 74 | : | 56 | W¶ciekłe Psy | więcej» | (24-03-2019 17:30) | |
Kolejka 20 (2019-03-17)Romus Katowice | 55 | : | 85 | Green Peas | więcej» | (17-03-2019 11:40) | | Gwiezdno Flota | 83 | : | 61 | Rybnik Team | więcej» | (17-03-2019 13:00) | | W¶ciekłe Psy | 84 | : | 72 | Jaworzno Squad | więcej» | (17-03-2019 14:30) | | Drim Tim | 83 | : | 63 | Dobermany Tychy | więcej» | (17-03-2019 16:00) | | Atomic Sosnowiec | 73 | : | 58 | Płomień D.G. | więcej» | (17-03-2019 17:30) | | Budsar Zabrze | 63 | : | 84 | Basketball Demons | więcej» | (17-03-2019 19:00) | |
Kolejka 19 (2019-03-03)Rybnik Team | 83 | : | 68 | Romus Katowice | więcej» | (03-03-2019 11:40) | | Dobermany Tychy | 69 | : | 103 | Gwiezdno Flota | więcej» | (03-03-2019 13:00) | | Jaworzno Squad | 65 | : | 52 | Atomic Sosnowiec | więcej» | (03-03-2019 14:30) | | Płomień D.G. | 50 | : | 98 | Drim Tim | więcej» | (03-03-2019 16:00) | | Green Peas | 67 | : | 85 | Budsar Zabrze | więcej» | (03-03-2019 17:30) | | Basketball Demons | 75 | : | 27 | W¶ciekłe Psy | więcej» | (03-03-2019 19:00) | |
Kolejka 18 (2019-02-24)W¶ciekłe Psy | 59 | : | 80 | Green Peas | więcej» | (24-02-2019 11:40) | | Rybnik Team | 67 | : | 66 | Dobermany Tychy | więcej» | (24-02-2019 13:00) | | Drim Tim | 93 | : | 71 | Jaworzno Squad | więcej» | (24-02-2019 14:30) | | Gwiezdno Flota | 113 | : | 63 | Płomień D.G. | więcej» | (24-02-2019 16:00) | | Romus Katowice | 63 | : | 73 | Budsar Zabrze | więcej» | (24-02-2019 17:30) | | Atomic Sosnowiec | 39 | : | 96 | Basketball Demons | więcej» | (24-02-2019 19:00) | |
Kolejka 17 (2019-02-10)Green Peas | 67 | : | 59 | Atomic Sosnowiec | więcej» | (10-02-2019 11:40) | | Płomień D.G. | 54 | : | 82 | Rybnik Team | więcej» | (10-02-2019 13:00) | | Jaworzno Squad | 53 | : | 62 | Gwiezdno Flota | więcej» | (10-02-2019 14:30) | | Basketball Demons | 62 | : | 65 | Drim Tim | więcej» | (10-02-2019 16:00) | | Dobermany Tychy | 65 | : | 67 | Romus Katowice | więcej» | (10-02-2019 17:30) | | Budsar Zabrze | 72 | : | 52 | W¶ciekłe Psy | więcej» | (10-02-2019 19:00) | |
Kolejka 16 (2019-02-03)Gwiezdno Flota | 43 | : | 74 | Basketball Demons | więcej» | (03-02-2019 11:40) | | Drim Tim | 90 | : | 86 | Green Peas | więcej» | (03-02-2019 13:00) | | Dobermany Tychy | 38 | : | 45 | Płomień D.G. | więcej» | (03-02-2019 14:30) | | Atomic Sosnowiec | 62 | : | 96 | Budsar Zabrze | więcej» | (03-02-2019 16:00) | | Romus Katowice | 77 | : | 97 | W¶ciekłe Psy | więcej» | (03-02-2019 17:30) | | Rybnik Team | 78 | : | 40 | Jaworzno Squad | więcej» | (03-02-2019 19:00) | |
Kolejka 15 (2019-01-27)Płomień D.G. | 64 | : | 71 | Romus Katowice | więcej» | (27-01-2019 11:40) | | Jaworzno Squad | 56 | : | 68 | Dobermany Tychy | więcej» | (27-01-2019 13:00) | | W¶ciekłe Psy | 91 | : | 71 | Atomic Sosnowiec | więcej» | (27-01-2019 14:30) | | Basketball Demons | 46 | : | 64 | Rybnik Team | więcej» | (27-01-2019 16:00) | | Budsar Zabrze | 71 | : | 65 | Drim Tim | więcej» | (27-01-2019 17:30) | | Green Peas | 51 | : | 68 | Gwiezdno Flota | więcej» | (27-01-2019 19:00) | |
Kolejka 14 (2019-01-20)Gwiezdno Flota | 86 | : | 78 | Budsar Zabrze | więcej» | (20-01-2019 11:40) | | Płomień D.G. | 44 | : | 66 | Jaworzno Squad | więcej» | (20-01-2019 13:00) | | Drim Tim | 71 | : | 62 | W¶ciekłe Psy | więcej» | (20-01-2019 14:30) | | Dobermany Tychy | 20 | : | 0 | Basketball Demons | więcej» | (20-01-2019 16:00) | | Rybnik Team | 49 | : | 71 | Green Peas | więcej» | (20-01-2019 17:30) | | Romus Katowice | 85 | : | 69 | Atomic Sosnowiec | więcej» | (20-01-2019 19:00) | |
Kolejka 13 (2019-01-13)Basketball Demons | 53 | : | 33 | Płomień D.G. | więcej» | (13-01-2019 11:40) | | W¶ciekłe Psy | 79 | : | 82 | Gwiezdno Flota | więcej» | (13-01-2019 13:00) | | Budsar Zabrze | 78 | : | 73 | Rybnik Team | więcej» | (13-01-2019 14:30) | | Atomic Sosnowiec | 64 | : | 72 | Drim Tim | więcej» | (13-01-2019 16:00) | | Green Peas | 57 | : | 54 | Dobermany Tychy | więcej» | (13-01-2019 17:30) | | Jaworzno Squad | 72 | : | 64 | Romus Katowice | więcej» | (13-01-2019 19:00) | |
Kolejka 12 (2019-01-06)Romus Katowice | 75 | : | 92 | Drim Tim | więcej» | (06-01-2019 11:40) | | Gwiezdno Flota | 74 | : | 71 | Atomic Sosnowiec | więcej» | (06-01-2019 13:00) | | Płomień D.G. | 30 | : | 92 | Green Peas | więcej» | (06-01-2019 14:30) | | Dobermany Tychy | 63 | : | 85 | Budsar Zabrze | więcej» | (06-01-2019 16:00) | | Rybnik Team | 75 | : | 77 | W¶ciekłe Psy | więcej» | (06-01-2019 17:30) | | Jaworzno Squad | 57 | : | 67 | Basketball Demons | więcej» | (06-01-2019 19:00) | |
Kolejka 10 (2018-12-16)Drim Tim | 90 | : | 54 | Rybnik Team | więcej» | (16-12-2018 11:40) | | Romus Katowice | 45 | : | 66 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-12-2018 13:00) | | W¶ciekłe Psy | 55 | : | 71 | Płomień D.G. | więcej» | (16-12-2018 14:30) | | Budsar Zabrze | 72 | : | 45 | Jaworzno Squad | więcej» | (16-12-2018 16:00) | | Green Peas | 55 | : | 60 | Basketball Demons | więcej» | (16-12-2018 17:30) | | Atomic Sosnowiec | 82 | : | 61 | Dobermany Tychy | więcej» | (16-12-2018 19:00) | |
Kolejka 11 (2018-12-09)Basketball Demons | 80 | : | 46 | Romus Katowice | więcej» | (09-12-2018 11:40) | | Jaworzno Squad | 52 | : | 59 | Green Peas | więcej» | (09-12-2018 13:00) | | Gwiezdno Flota | 62 | : | 86 | Drim Tim | więcej» | (09-12-2018 14:30) | | Dobermany Tychy | 0 | : | 20 | W¶ciekłe Psy | więcej» | (09-12-2018 16:00) | | Rybnik Team | 77 | : | 67 | Atomic Sosnowiec | więcej» | (09-12-2018 17:30) | | Płomień D.G. | 44 | : | 61 | Budsar Zabrze | więcej» | (09-12-2018 19:00) | |
Kolejka 9 (2018-11-18)Płomień D.G. | 46 | : | 58 | Atomic Sosnowiec | więcej» | (18-11-2018 11:40) | | Jaworzno Squad | 58 | : | 98 | W¶ciekłe Psy | więcej» | (18-11-2018 13:00) | | Green Peas | 77 | : | 57 | Romus Katowice | więcej» | (18-11-2018 14:30) | | Dobermany Tychy | 69 | : | 87 | Drim Tim | więcej» | (18-11-2018 16:00) | | Basketball Demons | 68 | : | 67 | Budsar Zabrze | więcej» | (18-11-2018 17:30) | | Rybnik Team | 63 | : | 59 | Gwiezdno Flota | więcej» | (18-11-2018 19:00) | |
Kolejka 8 (2018-11-11)Atomic Sosnowiec | 59 | : | 51 | Jaworzno Squad | więcej» | (11-11-2018 11:40) | | Romus Katowice | 58 | : | 87 | Rybnik Team | więcej» | (11-11-2018 13:00) | | Budsar Zabrze | 60 | : | 68 | Green Peas | więcej» | (11-11-2018 14:30) | | W¶ciekłe Psy | 69 | : | 71 | Basketball Demons | więcej» | (11-11-2018 16:00) | | Gwiezdno Flota | 49 | : | 60 | Dobermany Tychy | więcej» | (11-11-2018 17:30) | | Drim Tim | 68 | : | 52 | Płomień D.G. | więcej» | (11-11-2018 19:00) | |
Kolejka 7 (2018-11-04)Jaworzno Squad | 66 | : | 75 | Drim Tim | więcej» | (04-11-2018 11:40) | | Budsar Zabrze | 103 | : | 42 | Romus Katowice | więcej» | (04-11-2018 13:00) | | Płomień D.G. | 67 | : | 65 | Gwiezdno Flota | więcej» | (04-11-2018 14:30) | | Green Peas | 75 | : | 78 | W¶ciekłe Psy | więcej» | (04-11-2018 16:00) | | Dobermany Tychy | 53 | : | 70 | Rybnik Team | więcej» | (04-11-2018 17:30) | | Basketball Demons | 62 | : | 69 | Atomic Sosnowiec | więcej» | (04-11-2018 19:00) | |
Kolejka 6 (2018-10-21)Rybnik Team | 76 | : | 46 | Płomień D.G. | więcej» | (21-10-2018 11:40) | | Atomic Sosnowiec | 56 | : | 45 | Green Peas | więcej» | (21-10-2018 13:00) | | Gwiezdno Flota | 53 | : | 69 | Jaworzno Squad | więcej» | (21-10-2018 14:30) | | Drim Tim | 81 | : | 74 | Basketball Demons | więcej» | (21-10-2018 16:00) | | Romus Katowice | 52 | : | 62 | Dobermany Tychy | więcej» | (21-10-2018 17:30) | | W¶ciekłe Psy | 61 | : | 71 | Budsar Zabrze | więcej» | (21-10-2018 19:00) | |
Kolejka 5 (2018-10-14)W¶ciekłe Psy | 76 | : | 49 | Romus Katowice | więcej» | (14-10-2018 11:40) | | Płomień D.G. | 48 | : | 67 | Dobermany Tychy | więcej» | (14-10-2018 13:00) | | Jaworzno Squad | 65 | : | 61 | Rybnik Team | więcej» | (14-10-2018 14:30) | | Basketball Demons | 0 | : | 20 | Gwiezdno Flota | więcej» | (14-10-2018 16:00) | | Budsar Zabrze | 68 | : | 46 | Atomic Sosnowiec | więcej» | (14-10-2018 17:30) | | Green Peas | 58 | : | 76 | Drim Tim | więcej» | (14-10-2018 19:00) | |
Kolejka 4 (2018-10-07)Romus Katowice | 61 | : | 57 | Płomień D.G. | więcej» | (07-10-2018 11:40) | | Dobermany Tychy | 62 | : | 74 | Jaworzno Squad | więcej» | (07-10-2018 13:00) | | Gwiezdno Flota | 46 | : | 61 | Green Peas | więcej» | (07-10-2018 14:30) | | Drim Tim | 52 | : | 65 | Budsar Zabrze | więcej» | (07-10-2018 16:00) | | Rybnik Team | 20 | : | 0 | Basketball Demons | więcej» | (07-10-2018 17:30) | | Atomic Sosnowiec | 62 | : | 78 | W¶ciekłe Psy | więcej» | (07-10-2018 19:00) | |
Kolejka 3 (2018-09-30)Atomic Sosnowiec | 66 | : | 72 | Romus Katowice | więcej» | (30-09-2018 11:40) | | Jaworzno Squad | 73 | : | 56 | Płomień D.G. | więcej» | (30-09-2018 13:00) | | Budsar Zabrze | 74 | : | 68 | Gwiezdno Flota | więcej» | (30-09-2018 14:30) | | W¶ciekłe Psy | 61 | : | 97 | Drim Tim | więcej» | (30-09-2018 16:00) | | Basketball Demons | 93 | : | 67 | Dobermany Tychy | więcej» | (30-09-2018 17:30) | | Green Peas | 62 | : | 49 | Rybnik Team | więcej» | (30-09-2018 19:00) | |
Kolejka 2 (2018-09-23)Płomień D.G. | 37 | : | 73 | Basketball Demons | więcej» | (23-09-2018 11:40) | | Rybnik Team | 57 | : | 59 | Budsar Zabrze | więcej» | (23-09-2018 13:00) | | Drim Tim | 88 | : | 47 | Atomic Sosnowiec | więcej» | (23-09-2018 14:30) | | Gwiezdno Flota | 49 | : | 64 | W¶ciekłe Psy | więcej» | (23-09-2018 16:00) | | Romus Katowice | 50 | : | 63 | Jaworzno Squad | więcej» | (23-09-2018 17:30) | | Dobermany Tychy | 37 | : | 50 | Green Peas | więcej» | (23-09-2018 19:00) | |
Kolejka 1 (2018-09-16)W¶ciekłe Psy | 60 | : | 72 | Rybnik Team | więcej» | (16-09-2018 11:40) | | Green Peas | 75 | : | 46 | Płomień D.G. | więcej» | (16-09-2018 13:00) | | Atomic Sosnowiec | 0 | : | 20 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-09-2018 14:30) | | Basketball Demons | 76 | : | 50 | Jaworzno Squad | więcej» | (16-09-2018 16:00) | | Drim Tim | 93 | : | 49 | Romus Katowice | więcej» | (16-09-2018 17:30) | | Budsar Zabrze | 52 | : | 38 | Dobermany Tychy | więcej» | (16-09-2018 19:00) | |
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 1 | | Para 1-8: | | Monstars | 55 | : | 94 | Gwiezdno Flota | więcej» | (16-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Atomic | 53 | : | 76 | Rybnik Team | więcej» | (16-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Green Peas | 52 | : | 89 | Dobermany | więcej» | (16-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Budsar | 88 | : | 55 | Hica | więcej» | (16-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 16 | | 2 Liga: | | PMB | 52 | : | 48 | Asy ¦l±ska | więcej» | (16-03-2024 15:40) | | Olimpia | 48 | : | 66 | Dobre Chłopaki | więcej» | (16-03-2024 14:20) | | Kolejka 15 | | Asy ¦l±ska | 61 | : | 62 | Zryw | więcej» | (10-03-2024 11:40) | | Drozd | 51 | : | 60 | OKKS | więcej» | (10-03-2024 10:20) | | New York Bricks | 41 | : | 43 | Płomień Żory | więcej» | (10-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | New York Bricks | - | : | - | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Dobre Chłopaki | - | : | - | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 4-5: | | Hica | - | : | - | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | Para 3-6: | | Dobermany | - | : | - | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | - | : | - | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | - | : | - | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Płomień Żory | - | : | - | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | Drozd | - | : | - | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Asy ¦l±ska | - | : | - | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Kolejka 18 | | Wataha | - | : | - | Asy ¦l±ska | więcej» | (06-04-2024 16:40) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (06-04-2024 18:00) | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (07-04-2024 9:00) | |
|