Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18)

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)23,83
2. Wojciech Trałka (Zryw)23,80
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)21,86
4. Karol Chamera (Green Peas)20,93
5. Artur Bubel (Demons)20,83
6. Robert Sgodzaj (Romus)19,80
7. Marek Miądowicz (Killa Bees)19,50
8. Wojciech Kampa (TG Power)19,33
9. Sebastian Breguła (Romus)18,96
10. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)18,93

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Lubos (Monstars)22,67
2. Wojciech Trałka (Zryw)21,20
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)18,94
4. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)18,80
5. Adam Szabatowski (Piaśniki)18,62
6. Sebastian Breguła (Romus)18,26
7. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)17,83
8. Damian Szastak (Wataha)17,75
9. Robert Sgodzaj (Romus)17,60
10. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)17,55

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)40,07
2. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)39,15
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)38,75
4. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)38,59
5. Artur Czempik (ZGP)38,53
6. Paweł Loedl (Se Gramy)38,33
7. Bartłomiej Światowski (ZGP)38,27
8. Jarosław Olesiński (Monstars)38,05
9. Robert Sgodzaj (Romus)37,73
10. Mateusz Zieliński (TG Power)37,58

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Damian Nowak (Wataha)13,67
2. Bartłomiej Światowski (ZGP)13,53
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)13,17
4. Jan Kupczyk (Killa Bees)12,13
5. Tomasz Kaptacz (Atomic)11,43
6. Paweł Bednarek (Wataha)11,33
7. Artur Bubel (Demons)11,00
8. Patryk Rosół (Olimpia)10,83
9. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)10,75
10. Jarosław Urych (Longman)10,73

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)7,00
2. Marcin Bartecki (Green Peas)6,30
3. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,13
4. Jarosław Olesiński (Monstars)6,05
5. Kamil Januszka (Wielka Kiść )6,00
6. Paweł Loedl (Se Gramy)5,80
7. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)5,48
8. Marcin Szatka (Zryw)5,33
9. Karol Chamera (Green Peas)5,14
10. Mateusz Jagieła (Romus)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)5,05
2. Marcin Bartecki (Green Peas)3,45
3. Grzegorz Jelonek (Olimpia)3,14
4. Łukasz Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)3,11
5. Piotr Pazdan (Longman)2,94
6. Paweł Loedl (Se Gramy)2,93
7. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,92
8. Michał Dziadosz (Longman)2,79
9. Mariusz Dudek (ZGP)2,77
10. Robert Rojek (Dobermany)2,70

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Songin (Killa Bees)1,75
2. Wojciech Kampa (TG Power)1,58
3. Michał Dziadosz (Longman)1,50
4. Marek Miądowicz (Killa Bees)1,50
5. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,38
6. Paweł Juraszek (Budsar)1,27
7. Jarosław Urych (Longman)1,27
8. Tomasz Bzdyra (Dobermany)1,25
9. Krzysztof Horzombek (Piaśniki)1,14
10. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,14

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Artur Czempik (ZGP)5,07
2. Marcin Bartecki (Green Peas)4,50
3. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,46
4. Karol Chamera (Green Peas)4,43
5. Kamil Januszka (Wielka Kiść )4,33
6. Szymon Pietryga (TG Power)4,33
7. Marcin Szatka (Zryw)4,13
8. Andrzej Wesołowski (Wielka Kiść )4,11
9. Kamil Chmielorz (Olimpia)4,00
10. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)4,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)59,6%
2. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)58,3%
3. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)56,1%
4. Michał Winkler (Jaworzno)54,0%
5. Jan Lubos (Monstars)53,1%
6. Przemysław Komendarski (Monstars)52,8%
7. Mariusz Salamaga (Zryw)52,0%
8. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)51,4%
9. Przemysław Hauzer* (Demons)51,1%
10. Adam Marchacz (Drim Tim)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hirsz1. Jakub Hirsz (Drim Tim)42,9%
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,9%
3. Sebastian Kusiak (Se Gramy)41,5%
4. Adrian Wilk (Demons)40,9%
5. Karol Chamera (Green Peas)40,5%
6. Tomasz Szymura (Rybnik Team)39,6%
7. Arkadiusz Łokociejewski (Budsar)39,0%
8. Damian Szastak (Wataha)38,7%
9. Michał Kafarski (Demons)37,9%
10. Paweł Jaszczurowski (Wściekłe Psy)37,7%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kurek1. Grzegorz Kurek (Atomic)84,8%
2. Jacek Rduch (Rybnik Team)82,0%
3. Wojciech Trałka (Zryw)81,4%
4. Karol Kupczak (Rybnik Team)80,4%
5. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)80,0%
6. Kamil Malicki (Dobermany)77,9%
7. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)77,1%
8. Tomasz Gembus (Wściekłe Psy)76,3%
9. Sebastian Breguła (Romus)73,8%
10. Adam Pierchała (Rybnik Team)73,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)5,00
2. Sebastian Breguła (Romus)4,00
3. Przemysław Komendarski (Monstars)4,00
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
5. Kamil Malicki (Dobermany)4,00
6. Adam Marchacz (Drim Tim)4,00
7. Michał Kocy (Dobermany)3,00
8. Jakub Chrobak (Se Gramy)2,00
9. Damian Fornagiel (Wataha)2,00
10. Maciej Gąciarz (Atomic)2,00
11. Paweł Jaszczurowski (Wściekłe Psy)2,00
12. Tomasz Kaptacz (Atomic)2,00
13. Sebastian Kusiak (Se Gramy)2,00
14. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,00
15. Jakub Lulko (Wielka Kiść )2,00
16. Rafał Nowak (Zryw)2,00
17. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
18. Goran Tomanić (Se Gramy)2,00
19. Krzysztof Ziaja (TG Power)2,00
20. Mateusz Bański (Monstars)1,00
21. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
22. Robert Białkowski (Dobermany)1,00
23. Michał Błędowski (Wściekłe Psy)1,00
24. Artur Bubel (Demons)1,00
25. Marek Bury (Se Gramy)1,00
26. Marcin Czyż (Romus)1,00
27. Łukasz Dudek (Demons)1,00
28. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
29. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)1,00
30. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,00
31. Krzysztof Horzombek (Piaśniki)1,00
32. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)1,00
33. Grzegorz Jelonek (Olimpia)1,00
34. Szymon Kampa (Drim Tim)1,00
35. Wojciech Kampa (TG Power)1,00
36. Tomasz Kiełtyka (Piaśniki)1,00
37. Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
38. Łukasz Klasa (Monstars)1,00
39. Maciej Kotynia (Demons)1,00
40. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,00
41. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)1,00
42. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)1,00
43. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
44. Artur Lewicki (Demons)1,00
45. Tomasz Markocki (Wataha)1,00
46. Tomasz Milewski (Budsar)1,00
47. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
48. Damian Nowak (Wataha)1,00
49. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,00
50. Tomasz Oczadły (Romus)1,00
51. Roman Olek (Zryw)1,00
52. Marek Palej (Green Peas)1,00
53. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
54. Wojciech Pietras (Płomień)1,00
55. Szymon Pietryga (TG Power)1,00
56. Dominik Pietryga (TG Power)1,00
57. Arkadiusz* Pokorski (Dobermany)1,00
58. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,00
59. Maciej Preidl (Longman)1,00
60. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,00
61. Marcin Reszkiewicz (Budsar)1,00
62. Andrzej Sass (Atomic)1,00
63. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00
64. Marek Suliński (Zryw)1,00
65. Adam Szabatowski (Piaśniki)1,00
66. Piotr Świercz (Longman)1,00
67. Robert Wieczorek (TG Power)1,00
68. Adrian Wilk (Demons)1,00
69. Mateusz Zieliński (TG Power)1,00
70. Paweł Zielony (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)