Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18)

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)23,83
2. Wojciech Trałka (Zryw)23,80
3. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)21,86
4. Karol Chamera (Green Peas)20,93
5. Artur Bubel (Demons)20,83
6. Robert Sgodzaj (Romus)19,80
7. Wojciech Kampa (Demons)19,33
8. Sebastian Breguła (Romus)18,96
9. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)18,93
10. Tomasz Gembus (Be Perfect)18,90

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Lubos (Monstars)22,67
2. Wojciech Trałka (Zryw)21,20
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)18,94
4. Tomasz Gembus (Be Perfect)18,80
5. Adam Szabatowski (Piaśniki)18,62
6. Sebastian Breguła (Romus)18,26
7. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)17,83
8. Damian Szastak (Wataha)17,75
9. Robert Sgodzaj (Romus)17,60
10. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)17,55

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Chamera1. Karol Chamera (Green Peas)40,07
2. Tomasz Gembus (Be Perfect)39,15
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)38,75
4. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)38,59
5. Artur Czempik (ZGP)38,53
6. Paweł Loedl (Se Gramy)38,33
7. Bartłomiej Światowski (ZGP)38,27
8. Jarosław Olesiński (Płomień)38,05
9. Robert Sgodzaj (Romus)37,73
10. Mateusz Zieliński (TG Power)37,58

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Nowak1. Damian Nowak (Demons)13,67
2. Bartłomiej Światowski (ZGP)13,53
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)13,17
4. Jan Kupczyk (Killa Bees)12,13
5. Tomasz Kaptacz (Atomic)11,43
6. Paweł Bednarek (Wataha)11,33
7. Artur Bubel (Demons)11,00
8. Tomasz Gembus (Be Perfect)10,75
9. Jarosław Urych (Longman)10,73
10. Michał Winkler (Jaworzno)10,58

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Woźniok1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)7,00
2. Marcin Bartecki (Green Peas)6,30
3. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)6,13
4. Jarosław Olesiński (Płomień)6,05
5. Paweł Loedl (Se Gramy)5,80
6. Paweł Zielony (Be Perfect)5,48
7. Marcin Szatka (Zryw)5,33
8. Karol Chamera (Green Peas)5,14
9. Mateusz Jagieła (Romus)5,00
10. Mateusz Zieliński (TG Power)4,83

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Płomień)5,05
2. Marcin Bartecki (Green Peas)3,45
3. Łukasz Kotyrba (Piaśniki)3,11
4. Piotr Pazdan (Longman)2,94
5. Paweł Loedl (Se Gramy)2,93
6. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,92
7. Michał Dziadosz (Longman)2,79
8. Mariusz Dudek (ZGP)2,77
9. Wojciech Trałka (Zryw)2,67
10. Beniamin Włodarczyk (Wataha)2,63

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kołodziej1. Sebastian Kołodziej (Atomic)2,00
2. Wojciech Kampa (Demons)1,58
3. Michał Dziadosz (Longman)1,50
4. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,38
5. Paweł Juraszek (Budsar)1,27
6. Jarosław Urych (Longman)1,27
7. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,14
8. Mateusz Pycia (Dobermany)1,14
9. Bartłomiej Światowski (ZGP)1,13
10. Marcin Palicki (Green Peas)1,11

Straty

#ZawodnikŚrednia
Czempik1. Artur Czempik (ZGP)5,07
2. Marcin Bartecki (Green Peas)4,50
3. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,46
4. Karol Chamera (Green Peas)4,43
5. Szymon Pietryga (TG Power)4,33
6. Marcin Szatka (Zryw)4,13
7. Andrzej Wesołowski (Budsar)4,11
8. Kamil Chmielorz (Olimpia)4,00
9. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)4,00
10. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)4,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)59,6%
2. Łukasz Kamiński (Rybnik Team)58,3%
3. Łukasz Kosmowski (Drim Tim)56,1%
4. Michał Winkler (Jaworzno)54,0%
5. Jan Lubos (Monstars)53,1%
6. Przemysław Komendarski (Płomień)52,8%
7. Mariusz Salamaga (Zryw)52,0%
8. Łukasz Grzegorzewski (Drim Tim)51,4%
9. Adam Marchacz (Drim Tim)50,0%
10. Witold Zimek (Piaśniki)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hirsz1. Jakub Hirsz (Drim Tim)42,9%
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,9%
3. Sebastian Kusiak (Se Gramy)41,5%
4. Adrian Wilk (Demons)40,9%
5. Karol Chamera (Green Peas)40,5%
6. Tomasz Szymura (Rybnik Team)39,6%
7. Damian Szastak (Wataha)38,7%
8. Michał Kafarski (Demons)37,9%
9. Paweł Jaszczurowski (Be Perfect)37,7%
10. Mikołaj Parkietny (TG Power)37,7%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kurek1. Grzegorz Kurek (Atomic)84,8%
2. Jacek Rduch (Rybnik Team)82,0%
3. Wojciech Trałka (Zryw)81,4%
4. Karol Kupczak (Rybnik Team)80,4%
5. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)80,0%
6. Kamil Malicki (Dobermany)77,9%
7. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)77,1%
8. Tomasz Gembus (Be Perfect)76,3%
9. Sebastian Breguła (Romus)73,8%
10. Adam Pierchała (Rybnik Team)73,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Woźniok1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)5,00
2. Sebastian Breguła (Romus)4,00
3. Przemysław Komendarski (Płomień)4,00
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
5. Kamil Malicki (Dobermany)4,00
6. Adam Marchacz (Drim Tim)4,00
7. Michał Kocy (Dobermany)3,00
8. Jakub Chrobak (Se Gramy)2,00
9. Damian Fornagiel (Wataha)2,00
10. Maciej Gąciarz (Atomic)2,00
11. Paweł Jaszczurowski (Be Perfect)2,00
12. Tomasz Kaptacz (Atomic)2,00
13. Sebastian Kusiak (Se Gramy)2,00
14. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)2,00
15. Jakub Lulko (Wielka Kiść )2,00
16. Rafał Nowak (Zryw)2,00
17. Michał Przybyła (Gwiezdno Flota)2,00
18. Krzysztof Ziaja (ZGP)2,00
19. Mateusz Bański (Longman)1,00
20. Marcin Bartecki (Green Peas)1,00
21. Michał Błędowski (Be Perfect)1,00
22. Artur Bubel (Demons)1,00
23. Marek Bury (Se Gramy)1,00
24. Marcin Czyż (Romus)1,00
25. Łukasz Dudek (Demons)1,00
26. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
27. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)1,00
28. Jakub Hirsz (Drim Tim)1,00
29. Szymon Kampa (Romus)1,00
30. Wojciech Kampa (Demons)1,00
31. Tomasz Kiełtyka (Piaśniki)1,00
32. Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
33. Łukasz Klasa (Płomień)1,00
34. Maciej Kotynia (Demons)1,00
35. Piotr Krupa (Gwiezdno Flota)1,00
36. Tomasz Kucharczyk (Drim Tim)1,00
37. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)1,00
38. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00
39. Artur Lewicki (Demons)1,00
40. Tomasz Markocki (Wataha)1,00
41. Tomasz Milewski (Dobermany)1,00
42. Bogusław Musiał (Dobermany)1,00
43. Damian Nowak (Demons)1,00
44. Jakub Nowrotek (Drim Tim)1,00
45. Tomasz Oczadły (Romus)1,00
46. Roman Olek (Zryw)1,00
47. Marek Palej (Green Peas)1,00
48. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
49. Wojciech Pietras (Płomień)1,00
50. Dominik Pietryga (TG Power)1,00
51. Szymon Pietryga (TG Power)1,00
52. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)1,00
53. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,00
54. Maciej Preidl (Longman)1,00
55. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,00
56. Marcin Reszkiewicz (Budsar)1,00
57. Andrzej Sass (Atomic)1,00
58. Daniel Sergiel (Jaworzno)1,00
59. Marek Suliński (Zryw)1,00
60. Adam Szabatowski (Piaśniki)1,00
61. Piotr Świercz (Longman)1,00
62. Robert Wieczorek (Olimpia)1,00
63. Adrian Wilk (Demons)1,00
64. Mateusz Zieliński (TG Power)1,00
65. Paweł Zielony (Be Perfect)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
Sor-Drew45:67Se Gramywięcej»
(16-09-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 1
1. Liga:
Budsar52:38Dobermanywięcej»
(16-09-2018 19:00)
Drim Tim92:49Romuswięcej»
(16-09-2018 17:30)
Demons76:50Jaworznowięcej»
(16-09-2018 16:00)
Atomic0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(16-09-2018 14:30)
Green Peas75:46Płomieńwięcej»
(16-09-2018 13:00)
Be Perfect60:72Rybnik Teamwięcej»
(16-09-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 1
2. Liga:
ZGP58:67Hicawięcej»
(15-09-2018 13:00)
Killa Bees45:55Watahawięcej»
(15-09-2018 11:40)
Piaśniki57:52Energiczniwięcej»
(15-09-2018 10:20)
Wielka Kiść 54:51Olimpiawięcej»
(15-09-2018 9:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)