Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 2. Liga Grupa B

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)23,83
2. Damian Nowak (Wataha)18,78
3. Bartłomiej Światowski (ZGP)16,53
4. Łukasz Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)15,44
5. Patryk Rosół (Olimpia)14,67
6. Paweł Bednarek (Wataha)14,00
7. Grzegorz Jelonek (Olimpia)13,29
8. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)13,07
9. Damian Szastak (Wataha)13,00
10. Marek Komandzik (Sor-Drew)10,57

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)17,83
2. Damian Szastak (Wataha)17,75
3. Andrzej Boronowski (ZGP)16,60
4. Łukasz Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)16,22
5. Artur Czempik (ZGP)15,60
6. Damian Nowak (Wataha)14,56
7. Grzegorz Jelonek (Olimpia)14,29
8. Kamil Chmielorz (Olimpia)12,07
9. Patryk Rosół (Olimpia)11,83
10. Tomasz Cichoń (ZGP)11,17

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)38,75
2. Artur Czempik (ZGP)38,53
3. Bartłomiej Światowski (ZGP)38,27
4. Andrzej Boronowski (ZGP)36,00
5. Łukasz Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)35,78
6. Arkadiusz Kramny (Sor-Drew)35,75
7. Kamil Chmielorz (Olimpia)35,36
8. Damian Nowak (Wataha)34,89
9. Marek Komandzik (Sor-Drew)32,86
10. Patryk Rosół (Olimpia)32,67

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Damian Nowak (Wataha)13,67
2. Bartłomiej Światowski (ZGP)13,53
3. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)13,17
4. Paweł Bednarek (Wataha)11,33
5. Patryk Rosół (Olimpia)10,83
6. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)10,53
7. Marek Brzeziński (Wataha)9,75
8. Marek Komandzik (Sor-Drew)7,57
9. Wiktor Solejdowicz (Wataha)7,54
10. Karol Schlagner (Olimpia)7,50

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Artur Czempik (ZGP)4,40
2. Bartosz Błachnio (Wataha)4,38
3. Grzegorz Jelonek (Olimpia)3,86
4. Mariusz Dudek (ZGP)3,62
5. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)3,60
6. Magdalena Jabłońska (ZGP)3,20
7. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)3,17
8. Kamil Chmielorz (Olimpia)3,07
9. Marian Piątek (Sor-Drew)2,88
10. Arkadiusz Kramny (Sor-Drew)2,58

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzegorz Jelonek (Olimpia)3,14
2. Łukasz Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)3,11
3. Mariusz Dudek (ZGP)2,77
4. Beniamin Włodarczyk (Wataha)2,63
5. Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka)2,31
6. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)2,30
7. Damian Nowak (Wataha)2,11
8. Kamil Chmielorz (Olimpia)2,00
9. Arkadiusz Kramny (Sor-Drew)2,00
10. Krzysztof Łuczak (Olimpia)1,89

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bartłomiej Światowski (ZGP)1,13
2. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)1,00
3. Łukasz Miller (Sor-Drew)1,00
4. Damian Nowak (Wataha)0,89
5. Patryk Rosół (Olimpia)0,83
6. Wiktor Solejdowicz (Wataha)0,69
7. Wojciech Szastok (Olimpia)0,67
8. Karol Schlagner (Olimpia)0,63
9. Robert Knyrek (Olimpia)0,40
10. Tomasz Markocki (Wataha)0,40

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Artur Czempik (ZGP)5,07
2. Kamil Chmielorz (Olimpia)4,00
3. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)4,00
4. Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka)4,00
5. Beniamin Włodarczyk (Wataha)3,88
6. Magdalena Jabłońska (ZGP)3,80
7. Arkadiusz Kramny (Sor-Drew)3,67
8. Rafał Wiśniewski (Sor-Drew)3,50
9. Damian Nowak (Wataha)3,33
10. Damian Szastak (Wataha)3,33

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Tomasz Cichoń (ZGP)44,9%
2. Damian Szastak (Wataha)44,0%
3. Marek Komandzik (Sor-Drew)43,1%
4. Łukasz Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)42,9%
5. Bartłomiej Światowski (ZGP)42,9%
6. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)42,2%
7. Damian Nowak (Wataha)41,5%
8. Bartosz Błachnio (Wataha)41,2%
9. Sebastian Swoboda (Olimpia)40,3%
10. Jacek Cieślak (ZGP)40,2%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Damian Szastak (Wataha)38,7%
2. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)37,5%
3. Andrzej Boronowski (ZGP)29,8%
4. Artur Czempik (ZGP)27,8%
5. Tomasz Markocki (Wataha)24,3%
6. Kamil Chmielorz (Olimpia)24,3%
7. Arkadiusz Kramny (Sor-Drew)22,2%
8. Tomasz Chrząstek (Olimpia)16,7%
9. Krzysztof Łuczak (Olimpia)13,5%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mizniak1. Andrzej Mizniak (Sor-Drew)80,0%
2. Łukasz Kotyrba (Gwiazdy Podwórka)72,6%
3. Artur Czempik (ZGP)70,7%
4. Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka)65,9%
5. Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka)53,3%
6. Damian Nowak (Wataha)46,0%
7. Kamil Kopeć (Gwiazdy Podwórka)41,2%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Damian Fornagiel (Wataha)2,00
2. Zygmunt Gajdzik (Sor-Drew)1,00
3. Grzegorz Jelonek (Olimpia)1,00
4. Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka)1,00
5. Tomasz Markocki (Wataha)1,00
6. Damian Nowak (Wataha)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)