RALK - Sezon 2023/24- Runda zasadnicza
- Runda druga
- Faza playoff
- Faza półfinałowa
- Finały
- Baraże
- Statystyki
- Drużyny
Współpracujemy z:
|
Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 2. Liga Grupa BMinimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2. Evaluation | # | Zawodnik | Współcz. |
---|
| 1. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 23,83 | 2. | Paweł Bednarek (Wataha) | 14,00 | 3. | Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 13,07 | 4. | Damian Szastak (Wataha) | 13,00 | 5. | Krzysztof Rospondek (Wataha) | 11,80 | 6. | Marek Komandzik (Sor-Drew) | 10,57 | 7. | Piotr Kugiejko (Olimpia) | 9,82 | 8. | Robert Knyrek (Olimpia) | 9,67 | 9. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 9,36 | 10. | Karol Schlagner (Olimpia) | 9,25 |
Punkty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 17,83 | 2. | Damian Szastak (Wataha) | 17,75 | 3. | Artur Czempik (ZGP) | 15,60 | 4. | Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka) | 10,30 | 5. | Krzysztof Rospondek (Wataha) | 9,53 | 6. | Jacek Cieślak (ZGP) | 8,82 | 7. | Marek Komandzik (Sor-Drew) | 8,71 | 8. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 8,38 | 9. | Robert Knyrek (Olimpia) | 8,00 | 10. | Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka) | 7,50 |
Czas gry | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 38,75 | 2. | Artur Czempik (ZGP) | 38,53 | 3. | Marek Komandzik (Sor-Drew) | 32,86 | 4. | Damian Szastak (Wataha) | 32,67 | 5. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 32,07 | 6. | Karol Schlagner (Olimpia) | 31,25 | 7. | Piotr Kugiejko (Olimpia) | 31,24 | 8. | Robert Knyrek (Olimpia) | 31,07 | 9. | Jacek Cieślak (ZGP) | 30,73 | 10. | Paweł Bednarek (Wataha) | 30,67 |
Zbiórki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 13,17 | 2. | Paweł Bednarek (Wataha) | 11,33 | 3. | Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 10,53 | 4. | Piotr Kugiejko (Olimpia) | 9,12 | 5. | Marek Komandzik (Sor-Drew) | 7,57 | 6. | Karol Schlagner (Olimpia) | 7,50 | 7. | Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka) | 6,45 | 8. | Przemysław Osadnik (Olimpia) | 6,18 | 9. | Jacek Cieślak (ZGP) | 5,82 | 10. | Robert Knyrek (Olimpia) | 5,60 |
Asysty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Artur Czempik (ZGP) | 4,40 | 2. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 4,38 | 3. | Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka) | 3,60 | 4. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 3,17 | 5. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 2,93 | 6. | Marian Piątek (Sor-Drew) | 2,88 | 7. | Piotr Stasiak (Gwiazdy Podwórka) | 2,57 | 8. | Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka) | 2,38 | 9. | Marek Komandzik (Sor-Drew) | 2,29 | 10. | Robert Knyrek (Olimpia) | 2,20 |
Przechwyty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka) | 2,31 | 2. | Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka) | 2,30 | 3. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 1,81 | 4. | Przemysław Osadnik (Olimpia) | 1,73 | 5. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 1,71 | 6. | Krzysztof Rospondek (Wataha) | 1,67 | 7. | Wojciech Szastok (Olimpia) | 1,67 | 8. | Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka) | 1,50 | 9. | Sebastian Swoboda (Olimpia) | 1,44 | 10. | Robert Knyrek (Olimpia) | 1,40 |
Bloki | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Łukasz Konaszczuk (Gwiazdy Podwórka) | 1,00 | 2. | Łukasz Miller (Sor-Drew) | 1,00 | 3. | Wojciech Szastok (Olimpia) | 0,67 | 4. | Karol Schlagner (Olimpia) | 0,63 | 5. | Piotr Kugiejko (Olimpia) | 0,59 | 6. | Robert Knyrek (Olimpia) | 0,40 | 7. | Tomasz Markocki (Wataha) | 0,40 | 8. | Michał Kirker (Gwiazdy Podwórka) | 0,36 | 9. | Przemysław Osadnik (Olimpia) | 0,36 | 10. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 0,29 |
Straty | # | Zawodnik | Średnia |
---|
| 1. | Artur Czempik (ZGP) | 5,07 | 2. | Bartłomiej Doering (Gwiazdy Podwórka) | 4,00 | 3. | Piotr Mamcarz (Gwiazdy Podwórka) | 4,00 | 4. | Damian Szastak (Wataha) | 3,33 | 5. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 3,13 | 6. | Jacek Cieślak (ZGP) | 3,00 | 7. | Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka) | 2,85 | 8. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 2,75 | 9. | Marek Komandzik (Sor-Drew) | 2,71 | 10. | Wojciech Szastok (Olimpia) | 2,67 |
Skuteczność z gry (min. 50 rzutów) | # | Zawodnik | Skut |
---|
| 1. | Krzysztof Rospondek (Wataha) | 44,6% | 2. | Damian Szastak (Wataha) | 44,0% | 3. | Marek Komandzik (Sor-Drew) | 43,1% | 4. | Andrzej Mizniak (Sor-Drew) | 42,2% | 5. | Bartosz Błachnio (Wataha) | 41,2% | 6. | Sebastian Swoboda (Olimpia) | 40,3% | 7. | Jacek Cieślak (ZGP) | 40,2% | 8. | Robert Wieczorek (Olimpia) | 38,7% | 9. | Piotr Kugiejko (Olimpia) | 38,5% | 10. | Jakub Goik (Gwiazdy Podwórka) | 38,3% |
Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)Fauli technicznych
|
Logowanie i rejestracja
Ostatnie wyniki — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Asy Śląska | 39 | : | 77 | Olimpia | więcej» | (24-03-2024 11:40) | | Drozd | 69 | : | 66 | Zryw | więcej» | (24-03-2024 10:20) | | Płomień Żory | 74 | : | 67 | OKKS | więcej» | (24-03-2024 9:00) | | — Faza playoff | Spotkania 2 | | Para 1-8: | | Gwiezdno Flota | 99 | : | 69 | Monstars | więcej» | (23-03-2024 13:00) | | Para 2-7: | | Rybnik Team | 74 | : | 70 | Atomic | więcej» | (23-03-2024 10:20) | | Para 3-6: | | Dobermany | 51 | : | 46 | Green Peas | więcej» | (23-03-2024 9:00) | | Para 4-5: | | Hica | 65 | : | 88 | Budsar | więcej» | (23-03-2024 11:40) | | — Runda zasadnicza | Kolejka 17 | | 2 Liga: | | Dobre Chłopaki | 90 | : | 60 | Wataha | więcej» | (23-03-2024 15:40) | | New York Bricks | 50 | : | 69 | PMB | więcej» | (23-03-2024 14:20) | | Kolejka 16 | | Płomień Żory | 40 | : | 59 | Drozd | więcej» | (17-03-2024 11:40) | | OKKS | 81 | : | 86 | Wataha | więcej» | (17-03-2024 10:20) | | Zryw | 60 | : | 38 | New York Bricks | więcej» | (17-03-2024 9:00) | |
Najbliższe mecze — Runda zasadnicza | Kolejka 18 | | 2 Liga: | | Zryw | - | : | - | Płomień Żory | więcej» | (13-04-2024 9:00) | | OKKS | - | : | - | Dobre Chłopaki | więcej» | (13-04-2024 10:20) | | PMB | - | : | - | Drozd | więcej» | (13-04-2024 11:40) | | Wataha | - | : | - | Asy Śląska | więcej» | (13-04-2024 16:00) | | Olimpia | - | : | - | New York Bricks | więcej» | (13-04-2024 17:20) | |
|