Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 2. Liga Grupa A

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)23,80
2. Robert Sgodzaj (Romus)19,71
3. Marek Miądowicz (Killa Bees)19,50
4. Sebastian Breguła (Romus)19,24
5. Jan Lubos (Monstars)18,56
6. Filip Sajda (Se Gramy)18,00
7. Jan Kupczyk (Killa Bees)17,00
8. Przemysław Komendarski (Monstars)16,89
9. Jarosław Olesiński (Monstars)16,89
10. Michał Dziadosz (Longman)16,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Lubos (Monstars)22,67
2. Wojciech Trałka (Zryw)21,20
3. Adam Szabatowski (Piaśniki)18,62
4. Sebastian Breguła (Romus)18,33
5. Robert Sgodzaj (Romus)17,71
6. Marek Miądowicz (Killa Bees)17,50
7. Paweł Loedl (Se Gramy)16,73
8. Filip Sajda (Se Gramy)16,50
9. Łukasz Klasa (Monstars)15,47
10. Dawid Kamiński (Longman)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)38,59
2. Paweł Loedl (Se Gramy)38,33
3. Jarosław Olesiński (Monstars)37,94
4. Robert Sgodzaj (Romus)37,57
5. Adam Szabatowski (Piaśniki)36,85
6. Marek Bury (Se Gramy)36,50
7. Wojciech Trałka (Zryw)36,13
8. Marek Miądowicz (Killa Bees)36,00
9. Sebastian Breguła (Romus)35,90
10. Radosław Żelazny (Killa Bees)35,78

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)12,13
2. Jarosław Urych (Longman)10,70
3. Sebastian Breguła (Romus)10,29
4. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)9,76
5. Robert Sgodzaj (Romus)9,64
6. Piotr Kugiejko (Killa Bees)9,12
7. Marek Bury (Se Gramy)8,94
8. Marcin Wiśniewski (Monstars)8,88
9. Michał Dziadosz (Longman)8,77
10. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)8,70

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)7,00
2. Jarosław Olesiński (Monstars)6,22
3. Paweł Loedl (Se Gramy)5,80
4. Marcin Szatka (Zryw)5,33
5. Mateusz Jagieła (Romus)4,93
6. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)3,71
7. Wojciech Trałka (Zryw)3,60
8. Robert Sgodzaj (Romus)3,57
9. Krzysztof Franczuk (Zryw)3,56
10. Filip Sajda (Se Gramy)3,50

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)5,06
2. Piotr Pazdan (Longman)2,94
3. Paweł Loedl (Se Gramy)2,93
4. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,92
5. Michał Dziadosz (Longman)2,85
6. Wojciech Trałka (Zryw)2,67
7. Maciej Walerowicz (Romus)2,46
8. Mateusz Jagieła (Romus)2,43
9. Krzysztof Kręglicki (Longman)2,40
10. Goran Tomanić (Se Gramy)2,38

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Songin (Killa Bees)1,75
2. Michał Dziadosz (Longman)1,54
3. Marek Miądowicz (Killa Bees)1,50
4. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,38
5. Jarosław Urych (Longman)1,30
6. Krzysztof Horzombek (Piaśniki)1,14
7. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)1,00
8. Karol Nowakowski (Killa Bees)0,89
9. Sebastian Breguła (Romus)0,86
10. Mateusz Jagieła (Romus)0,86

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,46
2. Marcin Szatka (Zryw)4,13
3. Adam Songin (Killa Bees)4,00
4. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)3,86
5. Paweł Loedl (Se Gramy)3,47
6. Jan Lubos (Monstars)3,33
7. Maciej Więcek (Killa Bees)3,25
8. Adam Szabatowski (Piaśniki)3,15
9. Wojciech Trałka (Zryw)3,07
10. Filip Sajda (Se Gramy)3,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)59,6%
2. Przemysław Komendarski (Monstars)54,6%
3. Jan Lubos (Monstars)53,1%
4. Mariusz Salamaga (Zryw)52,0%
5. Witold Zimek (Piaśniki)50,0%
6. Radosław Żelazny (Killa Bees)50,0%
7. Michał Dziadosz (Longman)45,8%
8. Adam Szabatowski (Piaśniki)44,0%
9. Szymon Kurdziel (Longman)43,8%
10. Piotr Świercz (Longman)43,4%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Sebastian Kusiak (Se Gramy)41,5%
2. Piotr Świercz (Longman)36,9%
3. Tomasz Oczadły (Romus)36,4%
4. Krzysztof Rospondek (Płomień)35,9%
5. Marek Kubas (Romus)33,6%
6. Tomasz Sawicki (Se Gramy)32,9%
7. Krzysztof Franczuk (Zryw)32,9%
8. Tomasz Kiełtyka (Piaśniki)32,7%
9. Andrzej Szczerek (Longman)32,6%
10. Robert Sgodzaj (Romus)30,7%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)81,4%
2. Sebastian Breguła (Romus)73,9%
3. Sebastian Czepczor (Płomień)70,8%
4. Marek Kubas (Romus)69,8%
5. Krzysztof Franczuk (Zryw)68,3%
6. Adam Szabatowski (Piaśniki)66,7%
7. Piotr Pazdan (Longman)65,0%
8. Przemysław Komendarski (Monstars)64,7%
9. Marek Bury (Se Gramy)62,8%
10. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)61,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)5,00
2. Sebastian Breguła (Romus)4,00
3. Przemysław Komendarski (Monstars)4,00
4. Jakub Chrobak (Se Gramy)2,00
5. Sebastian Kusiak (Se Gramy)2,00
6. Rafał Nowak (Zryw)2,00
7. Goran Tomanić (Se Gramy)2,00
8. Mateusz Bański (Monstars)1,00
9. Marek Bury (Se Gramy)1,00
10. Marcin Czyż (Romus)1,00
11. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
12. Krzysztof Horzombek (Piaśniki)1,00
13. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)1,00
14. Tomasz Kiełtyka (Piaśniki)1,00
15. Łukasz Klasa (Monstars)1,00
16. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)1,00
17. Tomasz Oczadły (Romus)1,00
18. Roman Olek (Zryw)1,00
19. Wojciech Pietras (Płomień)1,00
20. Maciej Preidl (Longman)1,00
21. Marek Suliński (Zryw)1,00
22. Adam Szabatowski (Piaśniki)1,00
23. Piotr Świercz (Longman)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Monstars65:53Romuswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)