Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2017/18): 2. Liga Grupa A

Minimalna liczba meczy wymagana aby zawodnik został klasyfikowany w statystykach liderów dla tej rundy: 2.

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)23,80
2. Robert Sgodzaj (Romus)21,15
3. Sebastian Breguła (Romus)20,00
4. Marek Miądowicz (Killa Bees)19,50
5. Jan Lubos (Monstars)18,56
6. Filip Sajda (Se Gramy)18,00
7. Przemysław Komendarski (Monstars)17,76
8. Jan Kupczyk (Killa Bees)17,00
9. Jarosław Olesiński (Monstars)16,69
10. Michał Dziadosz (Longman)16,08

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Lubos (Monstars)22,67
2. Wojciech Trałka (Zryw)21,20
3. Sebastian Breguła (Romus)18,74
4. Adam Szabatowski (Piaśniki)18,62
5. Robert Sgodzaj (Romus)18,46
6. Marek Miądowicz (Killa Bees)17,50
7. Paweł Loedl (Se Gramy)16,73
8. Filip Sajda (Se Gramy)16,50
9. Dawid Kamiński (Longman)15,00
10. Krzysztof Kręglicki (Longman)15,00

Czas gry

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)38,59
2. Paweł Loedl (Se Gramy)38,33
3. Robert Sgodzaj (Romus)37,77
4. Jarosław Olesiński (Monstars)37,75
5. Adam Szabatowski (Piaśniki)36,85
6. Marek Bury (Se Gramy)36,50
7. Wojciech Trałka (Zryw)36,13
8. Marek Miądowicz (Killa Bees)36,00
9. Sebastian Breguła (Romus)35,84
10. Radosław Żelazny (Killa Bees)35,78

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jan Kupczyk (Killa Bees)12,13
2. Jarosław Urych (Longman)11,11
3. Sebastian Breguła (Romus)10,11
4. Robert Sgodzaj (Romus)10,08
5. Arkadiusz Brzęczek (Płomień)9,93
6. Piotr Kugiejko (Killa Bees)9,12
7. Marek Bury (Se Gramy)8,94
8. Michał Dziadosz (Longman)8,75
9. Marcin Wiśniewski (Monstars)8,73
10. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)8,70

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)7,00
2. Jarosław Olesiński (Monstars)6,06
3. Paweł Loedl (Se Gramy)5,80
4. Mateusz Jagieła (Romus)5,33
5. Marcin Szatka (Zryw)5,33
6. Robert Sgodzaj (Romus)3,85
7. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)3,71
8. Wojciech Trałka (Zryw)3,60
9. Krzysztof Franczuk (Zryw)3,56
10. Jarosław Koźmiński (Longman)3,55

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Olesiński1. Jarosław Olesiński (Monstars)4,94
2. Paweł Loedl (Se Gramy)2,93
3. Piotr Pazdan (Longman)2,93
4. Jarosław Woźniok (Killa Bees)2,92
5. Michał Dziadosz (Longman)2,83
6. Wojciech Trałka (Zryw)2,67
7. Mateusz Jagieła (Romus)2,50
8. Maciej Walerowicz (Romus)2,50
9. Krzysztof Kręglicki (Longman)2,40
10. Robert Sgodzaj (Romus)2,38

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Songin (Killa Bees)1,75
2. Michał Dziadosz (Longman)1,58
3. Marek Miądowicz (Killa Bees)1,50
4. Jan Kupczyk (Killa Bees)1,38
5. Jarosław Urych (Longman)1,28
6. Krzysztof Horzombek (Piaśniki)1,14
7. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)1,00
8. Sebastian Breguła (Romus)0,95
9. Mateusz Jagieła (Romus)0,92
10. Karol Nowakowski (Killa Bees)0,89

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)4,46
2. Marcin Szatka (Zryw)4,13
3. Adam Songin (Killa Bees)4,00
4. Mariusz Wierzbicki (Piaśniki)3,86
5. Paweł Loedl (Se Gramy)3,47
6. Jan Lubos (Monstars)3,33
7. Maciej Więcek (Killa Bees)3,25
8. Adam Szabatowski (Piaśniki)3,15
9. Wojciech Trałka (Zryw)3,07
10. Filip Sajda (Se Gramy)3,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)59,6%
2. Przemysław Komendarski (Monstars)54,7%
3. Jan Lubos (Monstars)53,1%
4. Mariusz Salamaga (Zryw)52,0%
5. Witold Zimek (Piaśniki)50,0%
6. Radosław Żelazny (Killa Bees)50,0%
7. Michał Dziadosz (Longman)46,7%
8. Marek Kubas (Romus)46,2%
9. Krzysztof Rospondek (Płomień)44,6%
10. Sebastian Breguła (Romus)44,2%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Sebastian Kusiak (Se Gramy)41,5%
2. Krzysztof Rospondek (Płomień)37,5%
3. Marek Kubas (Romus)36,6%
4. Piotr Świercz (Longman)36,5%
5. Andrzej Szczerek (Longman)34,1%
6. Tomasz Oczadły (Romus)33,3%
7. Tomasz Sawicki (Se Gramy)32,9%
8. Krzysztof Franczuk (Zryw)32,9%
9. Tomasz Kiełtyka (Piaśniki)32,7%
10. Robert Sgodzaj (Romus)31,3%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Trałka (Zryw)81,4%
2. Sebastian Breguła (Romus)73,7%
3. Marek Kubas (Romus)70,0%
4. Sebastian Czepczor (Płomień)68,6%
5. Krzysztof Franczuk (Zryw)68,3%
6. Przemysław Komendarski (Monstars)66,7%
7. Adam Szabatowski (Piaśniki)66,7%
8. Marek Bury (Se Gramy)62,8%
9. Wiktor Wierzbicki (Killa Bees)61,0%
10. Łukasz Klasa (Monstars)58,8%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Jarosław Woźniok (Killa Bees)5,00
2. Sebastian Breguła (Romus)3,00
3. Przemysław Komendarski (Monstars)3,00
4. Jakub Chrobak (Se Gramy)2,00
5. Sebastian Kusiak (Se Gramy)2,00
6. Rafał Nowak (Zryw)2,00
7. Goran Tomanić (Se Gramy)2,00
8. Marek Bury (Se Gramy)1,00
9. Marcin Czyż (Romus)1,00
10. Krzysztof Franczuk (Zryw)1,00
11. Krzysztof Horzombek (Piaśniki)1,00
12. Tomasz Jakubczyk (Se Gramy)1,00
13. Tomasz Kiełtyka (Piaśniki)1,00
14. Łukasz Klasa (Monstars)1,00
15. Arkadiusz Kudela (Piaśniki)1,00
16. Roman Olek (Zryw)1,00
17. Wojciech Pietras (Płomień)1,00
18. Maciej Preidl (Longman)1,00
19. Marek Suliński (Zryw)1,00
20. Adam Szabatowski (Piaśniki)1,00
21. Piotr Świercz (Longman)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)